@Grann: na poczatku rozwarstwic, 1/3 z paska z grubości wyrzucić i przeciąć z dlugości na pół (1 pasek wystarcza na 2 wickowania), formujesz grzale na walku, wkladasz w baze musi byc prosta uwazaj zeby nie wygiąc. jak wlozysz przykrecasz lekko 1 dna strone przytrzymujac lekko grzalke najlepiej po bokach potem druga lekko przykrecasz. Potem nie przytrzymujac juz dokrecasz mocno (nie zegnie ci sie, bo jakbys przykrecal mocno to bys ją wygiął).
@Popo44: Inawera prawie wszystkie bardzo dobrze oddają smak. Sam korzystam z innavery. Tpa kilka smaków mi nie podchodzi, ale może to tylko moje odczucie. Tanie są, sprawdź kilka i sam ocenisz. Innawera jest mega wydajna. 6-7 kropel na 10 ml jest wystarczające.
Marzec 2020, koronawirus dociera do Bolzgi,

Kraj nieprzygotowany,

Panika.3gp,

Polacy przypomnieli sobie o higienie,

Higiena 100, producenci środków antybakteryjnych notują ogromne wzrosty na giełdzie,

Kwiecień 2020, rząd odkrywa że premixy z cooladą zabijają wirusa,

ANON TO JEBNIE DAWAJ AKCYZE JUŻ!!!,

Akcyza przeglosowana w 5 minut. 400 za, 60 przeciw. Nikt się nie wstrzymał,

Każdy płyn z cooladą staje się towarem luksusowym,

GoBears wypuszcza nowy smak Mono, Cooladę,

TVP #!$%@? MTV Cribs w
#epapierosy #box #vape
Pany, mam dziwny problem. Już poszły mi 3 grzałki wciągu 2tyg. Typy grzałki to Baby V8 0.15ohm, aero 0.3 GeekVape dwa razy. Na początku wszystko fajnie smakuje. Po jakimś czasie czuć już przy wapowaniu dziwny powiew świeżej stali xD czuć świeżość i tak jak by metal. Zawsze staram dopasować moc z proponowaną przez producenta grzałek. Uczucie towarzyszy na języki jak i w przełyku. Iść w RTA? Dodam tylko że
@ak44 próbowałem niebieskiego, zielonego, żółtego i pomarańczowego. Niebieski to zdecydowanie mój ulubiony nie-chłodny liquid, spaliłem spokojnie z 10 butelek i mi się nie znudził. Zielony jest bardzo spoko, przypomina mi aisu green Apple (a aisu to linia, która kocham najbardziej na świecie i nigdy nie próbowałem nic lepszego). Pomaranczowy to chyba najlepsze mango jakie miałem, ale nie jestem jakimś wielkim fanem mango, więc nie mam szerokiego pojęcia w tym smaku. Marakui tam
Podzielcie się swoimi doświadczeniami z e papierosami
Jak długo i jak dużo palicie?
Czy odczuwacie negatywne skutki palenia (ból w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem)? Uprawiacie jakieś sporty i zauważyliście pogorszenie kondycji?

Zapraszam do wyrażania negatywnych i pozytywnych opinii o vapowaniu, bo sama zauważyłam ostatnio kilka niepokojących objawów i jestem ciekawa jak u was. Słyszeliście o EVALI (e-cigarette or vaping product use-associated lung injury)?

Może jest ktoś komu udało się rzucić i
Pobierz
źródło: comment_1583866973G59JmqAysxrHxnpl8Vr9qL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mitochondrion: ta choroba wynika właśnie z używania thc (a konkretnie dodatków które były w tych liquidach). Wapuje dużo (parę ml dziennie, czasem zejdzie nawet 10), z różnych sprzętów (mtl, dl). Gdy używam dużo dl mam taką dziwną suchość w gardle. Ale pojawia się to tylko jeśli naprawdę dużo używam. Mtl bez problemów. Jeszcze jak przez zimę nie jeździłem na rowerze i nie biegałem to wiem że trochę wykaszlę jak już pójdę
Ja to mam ciągle problem ze swoim Kylin M RTA.
Mam go już ponad 1,5 miesiąca, wcześniej tylko stockowe grzałki. Robię te grzałki całkiem dobrze, wickuję i przycinam jak trzeba. Problem jest taki, że używałem nexMESH 0,13ohm i sugerowało mi ciągle 0,16 do nawet 0,19ohm. Kupiłem od Vandy Vape'a 0,2ohm - na początku sugeruje mi 0,20 do 0,205ohm (więc dobrze), ale po dniu mój Smok Majesty oraz Smok Mag sugerują mi po
@rockydoggy: na wotofo profile unity + vaporesso gen prawie nigdy nie miałem sugerowanej przez producenta oporności na nexmeshach, sprawdź meshe od wotofo, z nimi nie mam większego problemu, ew. są jakieś polskie, sprzedawane po 2 sztuki w fiolkach (nie stalowe, nie kantalowe, z tego trzeciego materiału, nie pamiętam dokładnie jakiego), na nich oporność miałem dokładnie taką jak producent podaje i nie zmieniała się przez nawet 2 tygodnie. Spróbuj dokładnie przeczyścić parownik
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@htsz_: pod koniec zeszłego roku kupiłem 250ml bazy o mocy 200mg/ml z hiliq. Dla porównania wyjdzie z tego 2.8l bazy o mocy 18mg/ml a zapłaciłem za to 111zł, co daje nam bez kosztów gliceryny i glikolu cenę 40groszy za 10 ml bazy o mocy 18mg/ml. Myślę że jednak warto zamawiać z zza zagramanicy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chosenon3: chyba dlatego że zapomniałem wyłączyć piecioklikem moda. Wyjąłem baterie, wykręciłem baterie i dałem pod bieżącą wodę, gdy złożyłem to przez jakiś czas był napis smok ale potem wyświetlacz szwankował i się #!$%@?ł. Tak w skrocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 119
Byłem dzisiaj w liceum mojej córki opłacić drugę ratę za komitet rodzicielski, akurat zadzwonił dzwonek i wszystkie dzieci wybiegły przed szkołe. Szczególnie jedna julka wpadła mi w oko. Niby wszystko fajnie, ale jedna rzecz mnie strasznie zirytowała. Każdy, bez względu czy to chłopak czy dziewczyna, ciągnął tego paskudnego e-faja. Masakra jakaś. To smutne że ulegliśmy tej marnej propagandzie i uwierzyliśmy że to wszystko jest zdrowe. Uzywajac technik marketingowych i kolorowych opakowań sprzedajemy
Pobierz
źródło: comment_1583809231PVas75gAAhzS9Mj8JuR0Zr.jpg