Vaping with Vick dostal trzeciego strajka na YouTube I cały jogo kanał poszedł w #!$%@?.....
Bez możliwości odwołania jak słyszałem...
Lubiłem jego recenzję choć ostatnio mądrzyl się zbytnio. Szkoda.
#epapierosy
@maszy666: Sprzęt żeby nie wydawać co chwilę na nowszego i żeby się nie zrazić okolice 200. Płyny zależy. U mnie tygodniowo schodzi 60ml za co płacę pi*oko 25PLN. Raz/dwa razy w miesiącu wymiana grzałki. możesz liczyć 30/40PLN
@Jcobbb idealne do domu gdzie nie chcesz mieć jednej wielkiej chmury w pokoju, bateria starcza mi na 2/3 dni, 12mg to minimum moim zdaniem, na zewnątrz kiedy jest wiatr czasami nie reaguje, mtl mniejsza chmura, ale szybciej da się "napalic", sprzęt jest wielkosci mojego środkowego palca, tak jak kiedys miałem olejek na 4/5 dni teraz 12mg z Froga mam juz ponad tydzien i nadal mam połowę liquidu :p Ogółem polecam, ale lepiej
#epapierosy Murki, polecicie jakiegoś sensownego trwałego moda do 200 zeta, którego da się nabyć w PL ?

RX2 20700 przestał mi widzieć baterię. obecnie jadę na kapitanie PD270 - stary zapasowy, ale ma problem z klapką.

Szukam czegoś na 20700/21700 najlepiej, bo mam trochę akusów.

Ewentualnie rozważę zmianę na 18650 od biedy.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
@trybik555 Całości raczej nie sprzedasz, ciężko będzie znaleźć chętnego.
Z tego wszystkiego najsensowniejszy Kylin...

Ale do rzeczy - ja zainteresowany samym Pico. Kraków lub wysyłka. Lecz jeśli mocno nadgryziony zębem czasu to na cuda nie licz, znacznie lepszy Pico 25 lub Pico S chodzą po 16 do 19$.
Masz zablokowany priv.
@kupczyk zależy jak kto to odbiera, mam bardzo duży wstręt do zapachu zwykłych papierosów i porównując to do iqosa zapach jest o wiele bardziej znośny ale faktycznie do przyjemnych nie należy. Ogólnie z tego co pamiętam ze szkolenia to producent deklaruje 8 substancji szkodliwych mniej w stosunku do tradycyjnych papierosów. To jest śmieszne bo zależnie od publikacji ilość substancji szkodliwych w tradycyjnych fajkach liczy się od setek po tysiące. E-papierosów też nie
@Mudzin3K aisu to moim zdaniem najlepsza linia na rynku. nie ma słabych smaków, ale przede wszystkim polecam aloe Vera, ogórka i niebieska malinę. jedyny, aczkolwiek duży minus to cena - zazwyczaj kosztuje 45+. Ale na cloudshop.pl mają je w bardzo dobrej cenie - 37/szt, gwarantuje że się nie zawiedziesz, są warte każdej złotówki