Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia laress laress 26.02.2016, 16:22:25 2 + Mireczki, w planach mam kupno iSticka 50W. Dlatego zadam tradycyjne pytanie: jaka "góra" będzie najlepiej pasować? Najlepiej o niskim oporze. Tak za ok. 100 zł :)#epapieros #epapierosy #januszeepalenia #kiciochpyta elbankiero elbankiero 26.02.2016, 16:24:42 2 + @laress: Nie kupuj isticka 50w. beaverr beaverr 26.02.2016, 17:57:01 1 + @laress: odezwij się jak wszystko przyjdzie, czy trafnie doradziłem ;) laress laress 27.11.2015, 10:33:51 1 + E-palące mireczki, co oznaczają te definicje wapowanie, subtank czy mod? Często o tym piszecie a ja jak debil patrze się w ten ekran :l#epapieros #epapierosy #januszeepalenia GaHee GaHee 27.11.2015, 10:43:40 1 + @GOTOVE: A bez wyświetlacza to już nie mod? G.....E konto usunięte 27.11.2015, 11:10:40 2 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
laress laress 26.02.2016, 16:22:25 2 + Mireczki, w planach mam kupno iSticka 50W. Dlatego zadam tradycyjne pytanie: jaka "góra" będzie najlepiej pasować? Najlepiej o niskim oporze. Tak za ok. 100 zł :)#epapieros #epapierosy #januszeepalenia #kiciochpyta
beaverr beaverr 26.02.2016, 17:57:01 1 + @laress: odezwij się jak wszystko przyjdzie, czy trafnie doradziłem ;)
laress laress 27.11.2015, 10:33:51 1 + E-palące mireczki, co oznaczają te definicje wapowanie, subtank czy mod? Często o tym piszecie a ja jak debil patrze się w ten ekran :l#epapieros #epapierosy #januszeepalenia
G.....E konto usunięte 27.11.2015, 11:10:40 2 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
#epapieros #epapierosy #januszeepalenia #kiciochpyta