Wpis z mikrobloga

@apaczacz:

Nie - nie potrzebuje czegoś, żeby się "napalić", wystarczy mi widoczna ilość dymu (taka, żeby wychodziły fajne kółka ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i żeby było czuć liquid.
@ruszka: To co podałeś z allegro będzie ci robiło mniej dymu niż zwykły analog. Dodatkowo będzie ciekło i nie będzie miało żadnego smaku. Jak szukasz zabawki to kup se autko zdalnie sterowane.
@thePiter:

Ale kolego nie spinaj sie - moge z tego epapierosa palic 0mg i #!$%@? wam do tego - nie wy kupujecie, tylko ja - nie wiem po co marnujecie czas piszac takie glupie komentarze. Zaproponuj cos lepszego, albo idz na szluga - bo szkoda cennego czasu, skoro palenie to taka powazna sprawa.
@ruszka: kup sobie bletki, duzo zielonej herbaty i zapalki. dymu w #!$%@?, jak #!$%@? koleczko to mozesz w nim zatanczyc ze swoja karyna jak w sombrero meksykanskim, az mati zapieje z zazdrosci. to co wkleiles to syf. kazdy Ci to pisze, a Ty srasz zarem bo chcesz tanio. nie da sie tanio. nawet ten 'za 100+ ajdzast' to syf, ktory sie rozleci za dwa/trzy miesiace. zamiast kupowac gumy turbo, czy co
@ruszka: Ale co my ci mamy doradzić - nie chcesz wydać powyżej 100zł, czyli chcesz kupić gówno które nie będzie ani dymić, ani smakować i zepsuje się po miesiącu. Mamy ci przyklaskiwać do tego, bo jesteś taki zajebisty? Nie, porządny sprzęt zaczyna się od 300zł i jeżeli mama ci tyle nie wyłoży to nie widzę sensu w tym wątku. Do 100zł kup cokolwiek ci się podoba na allegro, wszystko jak jeden
@vgf_: @thePiter

Przeciez ja nie bronie tego epapierosa z allegro, nie wiem nawet skąd sobie to #!$%@?łeś xD nie znam sie na tym to pytam, prosze o propozycje, a tutaj ktoras z kolei osoba pisze, ze to gowno - i jeszcze te spiny o heheszkowe opisanie zastosowania e papierosa - zamiast napisac, ze za +/-100zl nic nie kupie (bo skąd mam wiedzieć, skoro sie na tym #!$%@? nie znam) to wy