Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy

Mirki, KangerTech ostatnio strasznie obniżył jakość grzałek i trzymają mi teraz po 3-4 dni, także przyszedł czas za zakup nowego ep.

Są tu jacyś aktualni właściciele Nautilusa mini aby powiedzieć mi jak wygląda u nich sprawa z grzałkami. W internecie same dobre opinie ale jeżeli niedawno też zastosowali taki zabieg to mogło się to jeszcze nie przebić na forach. Grzałek swoich nie chce kręcić ʕʔ
  • 30
@MamWdomuPrad: @beer_man:
U mnie w zasadzie każdy ep po około roku nadaj się do wyrzucenia.
Baterie też nową dokupię do nowego parownika

Do nautilusa mini chciałem Kangertech iPow 2 1600 mAh 15W
Cubis wydaje się ok, z tą baterią wszystko by grało: Joyetech eGo ONE VT - 2300mAh? Nie za bardzo rozumiem różnicy pomiędzy zwykłymi ep a subohm.

W moim przypadku box odpada, dziwnie bym się czuł wyciągając go na
@ab_bcd: kup sobie joytech aio. ja sie bawie trzeciaa godzine i jestem pod wrazeniem. tylko nie spodziewaj sie urywajacej dupe jakosci wykonania/trwalosci - to zabawka/starter kit za 70cebulionow. mimo to wrazenie jest baaaardzo pozytywne.
@ab_bcd: Ale do tej batki będzie to bardzo bez sensu bo byś musiał palić na full mocy, a to ci szybko zje baterie. Ogólnie jak nie chcesz wydawać kasy na coś porządnego to lepiej żebyś wziął to co @vgf_ proponuje, ale jak tam chcesz.
@ab_bcd: U mnie w nautillusie grzała 1.8ohm wytrzymuje 3-4 tygodnie.
Pale na isticku 20W, według mnie to idealny zestaw dla kogoś, kto nie chce dużego boxa. Spokojnie mieści się w kieszeni, a wbudowana bateria starcza na cały dzień.
@ab_bcd: kup evica vtc mini + cubis, żadne ego one i inne pałki bo one po prostu szybko padają.
dlaczego evic? bo ma/miał go prawie każdy spod tego tagu i jest niezniszczalny
dlaczego cubis? bo możesz palić tak samo jak do tej pory, ale i puszczać porządnego dymka. smak stoi na przyzwoitym poziomie jak na gotowce, grzałki po 2 tyg smak tracą - a kosztują tylko 9zł (kupisz je w każdym
@krisLS: no to ja na 9.7 W okolo 7-8ml dziennie 70-30 tez mi 1.9 pokazuje a jak malo baterii to nawet 2.0 takze niby podobnie ustawione i widzisz trafiam na jakies trefne grzalki chyba, kupuje u edyma i wkurza mnie to wolalbym zeby te grzalki byly nawet 3 razy drozsze a trzymaly dluzej:)