Wpis z mikrobloga

@hjrhombre: jak bede sie nudzil kiedys, to nakrece filmik z kreceniem claptona na wiertarce. idzie 'troche' szybciej niz temu kolesiowi z yt - na tyle szybko, ze lepiej odwinac drut na owijke ze szpuli i rozprostowac na podlodze, bo w razie jakiejs petli/zagiecia mozna sie pozbyc paznokcia albo palcow... :-P
@vgf_: @GaHee: A wysyłacie coś może? :) Bo szykowałem się na zakupy claptona, wątpię żeby mi to wyszło, a cenowo średnio opłacalnie, i ew. ile by u Was kosztowało? Najlepiej na prv dajcie znać jak coś.
@Cummykaze: Leniwy jestem strasznie :) Serio, aż tak. Wiesz jakbym spróbował może z raz popalić na tym i stwierdził, o kierwa zajebiste (a tak pewnie będzie) to by była jakaś motywacja, a tak to marudzę, że a o drutów nie mam a to coś, chociaż chyba nawet wszystkie mam. Bo dobrze rozumiem, kręcę na 0,5 powiedzmy owijkę 0,2 - 0,3 a później w środek ładuję 0,4, czy coś popieprzyłem?
@beer_man: moge Ci cos podeslac za koszt znaczka i koperty, ale to raczej tak max 0.5m - wiecej w jednym kawalku w warunkach domowych jest dosc upierdliwe. tak czy inaczej na pare grzalek wystarczy. :-)