Wpis z mikrobloga

@david_luiz: Jak chcesz rzucić palenie to rzuć je a nie zastępujesz toksyczne papierosy, czymś co i tak zawiera substancję od której się uzależniłeś.
No chyba że tylko i wyłącznie chcesz przestać palić papierosy a nie zerwać z nałogiem
@wzr1one: Chciałbym ograniczyć klasyczne papierosy i czymś je zastąpić, żeby z czasem palić coraz mniej. Oprócz ceny 150-200 zł i tego, żeby to nie był chiński badziew na miesiąc to nie mam więcej wymagań.
@david_luiz: w tym zakresie cenowym poza tym eGo AIO w zasadzie wyboru nie masz. Ciężko oczekiwać jakichś niesamowitych cudów jakości w tej cenie, ciężko też o opinie o długotrwałym użytkowaniu - sprzęt jest na rynku dopiero od jakichś 2-3 mies. Ale na pewno jest solidniejszy niż np ijust2 albo podobnych w tej cenie (a na pewno lepszy od tzw "penów")
@Waspin: Dzięki, po prostu kiedyś już miałem coś podobnego i po kilku dniach padła bateria a całość była raczej bardzo kiepsko wykonana, więc wole się upewnić ze wszystkim zanim znowu wyrzucę pieniądze.
@david_luiz: używam ego aio niecałe 2 miesiące jak narazie sprawdza się bardzo dobrze, bateria wytrzymuje mi cały dzień, jak do tej pory dwa razy zmieniałem grzałkę ( z czego jedna była prawdopodobnie wadliwa). Od kiedy go używam zapaliłem może dwa razy zwykłego papierosa.
@david_luiz: @Waspin: @vgf_: da się tanio zacząć epalenie. sigelei spark 90W - edym z 15% zniżki wychodzi 144zł + do tego cubis - 67zł + akus ~25zł. za komfortowy set masz 237zł i wszystko nowe. ale możesz kupić taniej parownik używkę za 40zł + akusa jakiegoś używanego na start za 5zł i mieścisz się w 200zł. później kupujesz lepszy parownik z chin, akus przy okazji jakoś wpadnie.