@DnT1337: poczekaj na dripbox 160 lepiej. Tamten ma trochę za mało mocy która i tak jest tylko na kilka razy bo potem to przy jakimś fajniejszym buildzie nie wystarcza. A ten nowy jest regulowany więc nie powinno być takiego problemu.
Polećcie jakiś fajny końcówek do baterii iStick...
Mam KangerTech Emow (ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, wytrzymał u mnie jak najdłużej :D) i okropnie mi bobrzy ;/(grzałka 1,2 Om, najniższe możliwe napięcie 3.0V)
Nie mam pojęcia czego to może być wina, bo na Spinnerze i Provogu nie bobrzy :( - chyba że na to jest jakiś super sposób
Dodam że Volimizer V2 działa na tej baterii jak ta lala :)

#epapieros #
@MrXavery: to nie chodzi o bycie zajebistym tylko po prostu dziwię się ludziom, że czasami żal im wydać parę złotych więcej na coś co będzie lepiej działać (i nie mówię tutaj o kupowaniu boxów za 500 PLN :D) lub po prostu będzie działać ;)

W budżecie 70 PLN może być ciężko o coś lepszego niż sama batka od iJusta ale pytanie czy warto z racji przycisku...
avocado 24 i staggered fused clapton 2x0.3/0.16 ID 2,4mm w dualu 0.35 ohm.

jeden wrap za duzo - spory rampup time na pierwszym wdechu. co do samego avocado 24 - zdecydowanie za krotki driptip do 'goracych' setupow, moze zawieszenie grzalek nizej zniwelowaloby ryzyko wypalenia kubkow smakowych (przyzwyczajony do velo ulozylem grzalki na rowno z wierzcholkami postow; uczycie jak lizanie grila przez folie aluminiowa ;-)). jesli chodzi o smak, to na rowni z
Pobierz vgf_ - avocado 24 i staggered fused clapton 2x0.3/0.16 ID 2,4mm w dualu 0.35 ohm.

...
źródło: comment_MzYIKx0yauJAXCHdeuIdRXZpvjlDmvZN.jpg
#epapieros #provog3

Provog venture 3 pulse. Kupiony trzy tygodnie temu. Właśnie bobrzy mi już trzecia grzałka 0.3ohm. Pierwsza wytrzymała ponad tydzień, druga troszkę krócej. A trzecia cztery dni. Możliwe, że ściągam za duże chmury, ale nie przegrzewam jej i nie wysuszam. Dostaje kilka kropel na watke przy uzupełnieniu. Gdzieś pewnie popełniam błąd.