Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@xfaraday chodzi mi o dokładnie ten efekt co na zdjęciu
- 2
Aloha. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś zestawu. Co polecacie? Tak za +/- 150zł. Osobiście myślałem nad tym KANGERTECH DRIPBOX ? Co o tym myślicie i jakie swoje propozycje macie?
P.s: wole boxa
#kiciochpyta #epapieros #epapierosy
P.s: wole boxa
#kiciochpyta #epapieros #epapierosy
@DnT1337: fajna sprawa, nawet nie wiedzialem o istnieniu takiego urzadzenia
@DnT1337: poczekaj na dripbox 160 lepiej. Tamten ma trochę za mało mocy która i tak jest tylko na kilka razy bo potem to przy jakimś fajniejszym buildzie nie wystarcza. A ten nowy jest regulowany więc nie powinno być takiego problemu.
Polećcie jakiś fajny końcówek do baterii iStick...
Mam KangerTech Emow (ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, wytrzymał u mnie jak najdłużej :D) i okropnie mi bobrzy ;/(grzałka 1,2 Om, najniższe możliwe napięcie 3.0V)
Nie mam pojęcia czego to może być wina, bo na Spinnerze i Provogu nie bobrzy :( - chyba że na to jest jakiś super sposób
Dodam że Volimizer V2 działa na tej baterii jak ta lala :)
#epapieros #
Mam KangerTech Emow (ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, wytrzymał u mnie jak najdłużej :D) i okropnie mi bobrzy ;/(grzałka 1,2 Om, najniższe możliwe napięcie 3.0V)
Nie mam pojęcia czego to może być wina, bo na Spinnerze i Provogu nie bobrzy :( - chyba że na to jest jakiś super sposób
Dodam że Volimizer V2 działa na tej baterii jak ta lala :)
#epapieros #
@Zkropkao_Na: z reguły jak przejrzysz tag to tu nie ma gównoburzy to była wyjątkowa sytuacja :-) jak będziesz miała jakieś pytania wal śmiało
@Zkropkao_Na: jak coś to pytaj mnóstwo miłych ludzi pod tagiem :-P
- 1
Mirki chciałbym spróbować epapierosa, zaglądam w tagi próbując się czegoś dowiedzieć i nic z tego nie rozumiem o czym rozmawiacie (mody, grzałki, 510) (╥﹏╥)
Jaki model polecacie na początek? I liquidy jakiej marki?
#epapieros #epapierosy
Jaki model polecacie na początek? I liquidy jakiej marki?
#epapieros #epapierosy
- 2
Mircy, czy ktoś z was zamawiał coś ze sklepu www.fozzi.pl? Bo jakoś mało legitnie mi wygląda przez niskie ceny i przedawnione info o urlopie po lewej stronie. A opini w necie też brakuje.
#epapieros #epapierosy #zakupy #pytanie
#epapieros #epapierosy #zakupy #pytanie
@DostawcaKaloszy: nie kupuj jak masz podejrzenia i brak opinii
- 0
@DostawcaKaloszy: Zamawialem kiedyś u nich aromatów za 100zł.Spoko kontakt,dzwoniłem do sprzedającego żeby chyba podmienić jakiś smak albo wypytać o aromat to bardzo spoko gościu.Polecam.
- 3
Co polecacie z allegro z gotowych liquidów? Wiem, że samogony najlepsze, ale jeszcze nie chce sie w to bawić - wydaje się za trudne :C
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
Taką oto zacną paczuszkę liquidów Pura Juice otrzymałam od super użytkownika @Mam_Glupi_Nick
Obiecał, więc przysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziena!
Będzie vapowane!
#epapieros #epapierosy
Obiecał, więc przysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziena!
Będzie vapowane!
#epapieros #epapierosy
Jaką polecacie baterie do góry od ijust 2 tak do 70zl? Dużo nie wymagam byle by było tak dobrze jak w tej stockowej. #epalenie #epapieros #epapierosy
- 1
@MrXavery: to nie chodzi o bycie zajebistym tylko po prostu dziwię się ludziom, że czasami żal im wydać parę złotych więcej na coś co będzie lepiej działać (i nie mówię tutaj o kupowaniu boxów za 500 PLN :D) lub po prostu będzie działać ;)
W budżecie 70 PLN może być ciężko o coś lepszego niż sama batka od iJusta ale pytanie czy warto z racji przycisku...
W budżecie 70 PLN może być ciężko o coś lepszego niż sama batka od iJusta ale pytanie czy warto z racji przycisku...
- 6
Dobra, udostępniam swoje recepty, które imo są godne uwagi:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/416813/Puffy+Creamy+Peach
http://e-liquid-recipes.com/recipe/646035/Vanilla+power%2521
http://e-liquid-recipes.com/recipe/614761/Black+Bannana+
http://e-liquid-recipes.com/recipe/529024/%25231.1
http://e-liquid-recipes.com/recipe/529140/%25231.5
http://e-liquid-recipes.com/recipe/576824/%25231.y
#epapierosy #epapieros #mojliquid
http://e-liquid-recipes.com/recipe/416813/Puffy+Creamy+Peach
http://e-liquid-recipes.com/recipe/646035/Vanilla+power%2521
http://e-liquid-recipes.com/recipe/614761/Black+Bannana+
http://e-liquid-recipes.com/recipe/529024/%25231.1
http://e-liquid-recipes.com/recipe/529140/%25231.5
http://e-liquid-recipes.com/recipe/576824/%25231.y
#epapierosy #epapieros #mojliquid
- SmileyRipper
- jabolski
- 7uras
- konto usunięte
- gibgibon
- +1 innych
Sprzedam Griffina #epapierosy #epapieros #vapenation
W razie czego na gwarancji e-dym, wszystko do niego jest :D
Cena? 80 + przesyłka, do ew. negocjacji
W razie czego na gwarancji e-dym, wszystko do niego jest :D
Cena? 80 + przesyłka, do ew. negocjacji
- 1
#epapieros #epapierosy #vapenation
Czy ktoś orientuje się może jakie śrubki mogą być w decku IJOY Tornado? Już dwie mi się wyrobiły i zamówiłbym sobie zamienniki, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji jakie to są :(
Czy ktoś orientuje się może jakie śrubki mogą być w decku IJOY Tornado? Już dwie mi się wyrobiły i zamówiłbym sobie zamienniki, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji jakie to są :(
Pro tip :-) Zrobiłem drut twisted przy pomocy kuchennego miksera. Tak to jest jak się nie chce dupy ruszyć po wiertarke.
#epapieros #epapierosy i trochę #zonabijealewolnobiega
#epapieros #epapierosy i trochę #zonabijealewolnobiega
@Oszczer: #zonabijealewolnobiega, serio #!$%@?? Czy poprawne tagowanie jest takie trudne?
- 4
avocado 24 i staggered fused clapton 2x0.3/0.16 ID 2,4mm w dualu 0.35 ohm.
jeden wrap za duzo - spory rampup time na pierwszym wdechu. co do samego avocado 24 - zdecydowanie za krotki driptip do 'goracych' setupow, moze zawieszenie grzalek nizej zniwelowaloby ryzyko wypalenia kubkow smakowych (przyzwyczajony do velo ulozylem grzalki na rowno z wierzcholkami postow; uczycie jak lizanie grila przez folie aluminiowa ;-)). jesli chodzi o smak, to na rowni z
jeden wrap za duzo - spory rampup time na pierwszym wdechu. co do samego avocado 24 - zdecydowanie za krotki driptip do 'goracych' setupow, moze zawieszenie grzalek nizej zniwelowaloby ryzyko wypalenia kubkow smakowych (przyzwyczajony do velo ulozylem grzalki na rowno z wierzcholkami postow; uczycie jak lizanie grila przez folie aluminiowa ;-)). jesli chodzi o smak, to na rowni z
- 9
@Aou: @Nabucho: portal ze smiesznymi obrazkami, to i dowcip sie czasem trafi. a czasem (q.e.d. w Waszym wypadku) boldupienie bez powodu. od tego sa tagi, zeby sobie odsiac posty ad. ktorych nie ma sie nic (sensownego) do powiedzenia. milego dnia, choc zapewne wszystkie sa mile, skoro nie macie wiekszych problemow niz czyjes zabawki niepasujace do 'Waszej' piaskownicy :-)
- 1
@wzr1one: Moim zdaniem jest dość bezpieczny - nie da się go "wyłamać" na uszczelkach do tyłu bo ma dłuższy kołnierz niż uszczelki, więc się opiera.
#epapieros #epapierosy #vapenation drogie Mirabelki i Mirki, co zepsulem w setupie grzałki, że po odcięciu zasilania grzałka syczy jeszcse przez sekundę a po paru minutach wapczenia zaczyna bobrzyc?
#epapieros #provog3
Provog venture 3 pulse. Kupiony trzy tygodnie temu. Właśnie bobrzy mi już trzecia grzałka 0.3ohm. Pierwsza wytrzymała ponad tydzień, druga troszkę krócej. A trzecia cztery dni. Możliwe, że ściągam za duże chmury, ale nie przegrzewam jej i nie wysuszam. Dostaje kilka kropel na watke przy uzupełnieniu. Gdzieś pewnie popełniam błąd.
Provog venture 3 pulse. Kupiony trzy tygodnie temu. Właśnie bobrzy mi już trzecia grzałka 0.3ohm. Pierwsza wytrzymała ponad tydzień, druga troszkę krócej. A trzecia cztery dni. Możliwe, że ściągam za duże chmury, ale nie przegrzewam jej i nie wysuszam. Dostaje kilka kropel na watke przy uzupełnieniu. Gdzieś pewnie popełniam błąd.
@Waspin: provog akurat jest dobrym sprzętem, tylko nie każdego stać żeby wydać na niego 250zł.
@Grubasje_banany: musisz mocno zalać tą grzalke przed użyciem. najlepiej mieć jakiś gęsty liquidu pokroju liqueen hv albo samogon 60vg
@Grubasje_banany: musisz mocno zalać tą grzalke przed użyciem. najlepiej mieć jakiś gęsty liquidu pokroju liqueen hv albo samogon 60vg
@Grubasje_banany: A najlepiej idź do salonu gdzie kupiłeś jak siedzi ktoś ogarnięty to Ci pokaże co i jak po kolei
- 2
- 3
Nowy evic i evic mini :)
Będzie zegarek :D
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo-mini/
#newecig #epapieros #epapierosy #vapenation
Będzie zegarek :D
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo-mini/
#newecig #epapieros #epapierosy #vapenation
Mam coś powyzej 70-80 buteleczek. Plastikowe-szklane ( 50,30,20,10) ml. Rozne. Wszystkie do #epapieros #epapierosy . Chce je spieniezyc. Ile to moze byc warte? I gdzie to wystawic?






























#epapieros #epapierosy