Wpis z mikrobloga

Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znakomite efekty.Koniec łażenia gimbów ze sprzętem i masturbowaniu się do tego. Czy ja wam muszę kilka razy głupie mirki powtarzać, że coś co jest niebezpieczne jest po prostu zbanowane? Tak samo w kilkunastu innych państwach, rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste.Najgorsze jest to,że ciężko leczyć skutki epapierosów, nie wszystkie choroby są jeszcze po prostu rozpoznane ( inaczej ma się sprawa z papierosami zwykłymi). Dzisiaj już 2 gimbów namierzyłem jak ,,obciągało laskę robotowi'' przy znaku zakazu palenia. Naprawdę niezłe debilągi bo wykłócali się z bagietami ( ktore zostały zawiadomione) o tym, że to para wodna XDDD i mogą palić gdzie chcą. Jeden i drugi na mordę dostali mandat 500zł. Czuję dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #epapierosy #epapieros #dobrazmiana
Pobierz szakal555 - Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znako...
źródło: comment_T2kbzgzHjr5vF9ABhUXxvrcHuBrV1A6Y.jpg
  • 25
@Aztek2201: @FoxKamui: oprócz tego zostały dodane tysiące utrudnień dla normalnych osób, które w zasadzie zniszczyły e-papierosy, ograniczenie dt. pojemności, ilości nikotyny, zakaz handlowania przez internet, zakaz reklamy (jakiejkolwiek, sklep nie może mieć żadnych grafik epapierosa i wszystko musi być pod ladą), itp. Jedyne dwie dobre rzeczy to zakaz palenia w miejscach publicznych i to, że teraz nielegalne będzie sprzedanie nieletniemu. reszta to typowe dogadanie się polityków z koncernami tytoniowymi.
@szakal555: Są traktowane na równi... pod warunkiem że liquid zawiera nikotynę :D
No dobra, w ustawie jest chyba "urządzenia przeznaczone do .... pary zawierającej nikotynę" więc może i naładowany takim liquidem 0mg też będzie się łapał...

Ale to jednak nieco dyskusyjne jest.
rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste


@szakal555: już zdawno rozpoznano zagrożenie w śmierdzielach (zwykłych papierosach), powodują RAKA - czemu nadal są dostępne?

@dedyk: mają nałożoną akcyze chłopcze i państwo na nich zarabia.Na twojej śmierci również. Tego raka chociaż wiadomo jak leczyć,chemia albo wycięcie całego narośla do któregoś żeś się przyczynił. To z epapierosa- sam byłem świadkiem. Krzyżyk na droge ci co najwyżej postawią bo to inny rodzaj raka.To tak jak leczenie faceta ktory przedawkował kokaine i leczenie innego, który przedawkował syntetyczną kokaine.Teraz rozumiesz baranku?

@GaHee: powiedz tylko gdzie to może dam ci
@szakal555: 'rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste' - więc piszesz nieprawdę, sam się przyznałeś
Jesteś w stanie porównać epapieros vs papieros i wskazać substancje szkodliwe i ich poziomy?
@dedyk: Tak zrobiłem to i gdzie część liquidów renomowanych firm ma małe zagrożenie (glikol+gliceryna) tak połowa badanych soków jest tak #!$%@?, że strach wogole to kopcic.
1objawy epapierosa to będą problemy ze strawnością, zmniejszone uczucie łaknienia i najczęsciej zawroty głowy wraz z omdleniem (przedawkowanie nikotyny)
Kolejne po roku-2 palenia to zmniejszenie objętości płuc tak samo jak w wypadku papierosów
Pozniej uczucie wypalenia w środku- To nie ty palisz epapierosa, masz wrażenie
Tak zrobiłem to i gdzie część liquidów renomowanych firm ma małe zagrożenie (glikol+gliceryna) tak połowa badanych soków jest tak #!$%@?, że strach wogole to kopcic.


@szakal555: Sam je przebadałeś czy podajesz się na czyjeś wyniki? Zechcesz podesłać link do tych analiz?
@dedyk: Tak sam je przebadałem,ale badania, które wykonałem były wyłącznie dla mnie i znajomego grona epalaczy.Nie chce po prostu mieć problemów prawnych z tymi firmami za szkalowanie ich mienia.Kiedyś już jedna mi zagroziła karą i postraszyła prawnikami bym nie bawił się na ich terytorium. A więc badania starego chemika muszą wam wystarczyć chociaż i tak to tylko najoptymistyczniejsza wersja.

Nie jestem przeciw epapierosom ani zwyklym.Zwykle kopciłem 6lat, epapierosy coś koło 2,5roku