Mirki, e-liquidy mozna normalnie przewozic przez granice? Np. jakby znalezli u mnie w szwajcarii z pol litra samogonów to mógłby byc przypex?

A i drugie pytanko, jakis polski sklep z bogatym asortymentem liquidow wysyla paczki za granice? Problem rozbija sie glownie o to ze w szwajcarii jutro wchodzi zakaz sprzedazy przez siec.

elo benc

#epapierosy #epapieros
@negro: wystarczy mocno wstrząsnąć, max przez noc.
Moim zdaniem bazę powinno się potrząsać, żeby stężenie było takie samo (jakoś obawiam się nabrać "czystszej" warstwy nikotyny na przykład.
#epapieros #epapierosy #vapenation
Mirki, w związku z problemem cieknięcia, lania lub/i pocenia, który doskwiera wielu użytkownikom Griffina, a sklepy nie poczuwają się do uznania reklamacji (czasem słusznie, gdyż może być to wina zaliczonej gleby) postanowiłem pomóc, bo sam się tego problemu pozbyłem. Postaram się to opisać jak najprościej, krok po kroku, a ze względu na brak fotek, dodam link do filmu, w którym pokazany jest moment newralgiczny dla powodzenia całej akcji.

Z
@meras: to jest ta grzałka 0.15? One są dosyć dziwne - kiedyś użyłem jednej dołączonej do Crowna i nie przekonała mnie. Zdecydowanie wolę te 0.25 albo 0.5. Zacznij sobie od spokojnego 30W/ 180 i jeśli będzie lipa to powoli zwiększaj temperaturę. Jak dasz więcej W to grzałka szybciej osiągnie żądaną temperaturę - popróbuj różnych ustawień aż dojdziesz to tego co Ci najbardziej odpowiada
Kochane Mireczki robię wietrzenie szaf, żeby było więcej miejsca na czipsy i batony i przez to #sprzedam #epapieros, a właściwie 2 zestawy, więc #epapierosy.

Zestaw nr 1: Volish Control Nano (czy jak kto woli przebrandowany Istick 20w) + Klon Nautilus duży, a wraz z nimi 5 grzałek 1.8 bvc do Nautka (jedna 3 dniowa, reszta nówki), etui na Controla i wszystko co było razem z nimi, m. in. ładowarka, kabel,
Pobierz S.....s - Kochane Mireczki robię wietrzenie szaf, żeby było więcej miejsca na czipsy ...
źródło: comment_aoH5jssWqBGEAb1J8hviQev3uSqyG0E8.jpg
@triuriru: to jak robisz tylko jedną próbę to kup sobie aromaty z capelli/tpa i będziesz miał jakieś odniesienie bo na tych 1000smakowswiata nie wiesz jakie mają być stężenia i po prostu istnieje wysokie ryzyko, że:
1. #!$%@? LQ
2. Zmarnujesz kasę na gównoaromaty
3. Zrazisz się do robienia samogonów
Mirki, nie mam prawie żadnego pojęcia na temat #epapierosy #epapieros . Potrzebuję kupić jakiś nowy zestaw bo stary mi się rozleciał ;x Głównie zależy mi na baterii, która sporo wytrzyma. Chcę na to przeznaczyć około 150zł.
W smooke widzę, że są jakieś zestawy w moich widełkach cenowych ze sporą baterią. No i Kraków here więc odbiór osobisty bez problemu.
Mirki, co polecacie?
@Smooke_pl zawołam Was przy okazji ( ͡° ͜ʖ
@nieistniejetu: Do końca tego tygodnia masz u nas 20% rabatu na sprzęty, więc tak w Twoich preferencjach cenowych proponuję Subvoda Mega 2300mAh za 127,20zł. Starczy Ci jeszcze na jakiś lq :). Inne opcje to Subvod Kit (116zł), ale to już mniejsza bateria, pojemność i brak TC (Mega ma TC). Jak coś, to PW :).
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Miraski od #epapieros #epapierosy, mam problem. Kupiłem Smok TFV4 mini w zestawie z dwiema grzałkami TF-CLP2 Core i TF-S6 Core, żeby podłączyć go do Evic'a vtc mini. Do tej pory jechałem na Cubis'ie i grzałkach SS-316 w trybie VT. Generalnie to jest jakaś maskra. Obie te grzałki powodują śladową wizualnie ale niesamowicie gryzącą i duszącą chmurkę i to właściwie na tyle. W trybie FV próbowałem od minimum do maksa i efekt