Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Witam mirki, potrzebuje pomocy z e-papierosem. Wczorajszego dnia czytałem wasze FAQ co do e-papierosów i zdecydowałem się na zestaw Joyetech Evic Vtwo mini + Cubis Pro. Do tego kupiłem akumulator Samsunga 25R i jakiś gunwo liquid na start (Vape Indigo Dive 12mg)
Naładowałem baterie, skręciłem go razem z grzałką w zestawie z Cubisem Pro "Notch Coil", zalałem liquidem i odczekałem 20 minut. Było wszystko w porządku, kwestia ustawień pod siebie. Dzisiaj z rana jednak całkiem inna historia - strasznie pluje liquidem, wręcz niemiłosiernie bulgocze. Czytałem że na pewno jest to zalany atomizer/odpowietrznik. Wyczyściłem wszystko, skręciłem ponownie i przez chwile wszystko grało, dużo dymu i nic nie płuło - ale po 15 sekundach vapowania z przerwami znowu pluje i bulgocze. Wie ktoś z czym może być problem? Wina na bank leży po mojej stronie, a bynajmniej tak mi sie wydaje bo jestem totalnie zielony.
  • 9
@Keita: wina leży w parowniku dużo jest opinii że pluje i bulgocze. Na cubisa jedyna metoda to zwinięta, zrolowana chusteczka i wetknac głęboko w ustnik od czasu do czasu to odsączy nadmiar lq.
@Keita: użyj 0,5ohm na kontroli temp SS, 30W na 250^C i po każdym dolaniu liquidu strzep parownik na jakąś chusteczkę jak stary termometr, będzie dobrze. ewentualnie bez kontroli temp na 25-30W po prostu, tylko pamiętaj o strzepywaniu nadmiaru liquidu.
Dobra, wszystko gra. Wymieniłem grzałkę na BF 0.50 DL 15-30W zamiast tego notch coila i gitara, nic nie pluje ani nie bulgocze. Nie wiem czy ten notch coil był jakiś jebnięty czy liquid zbyt rzadki na niego. Teraz tylko bawić się z lepszymi liquidami i grzałkami :D Dzięki mirki za pomoc! ()