Ostatnio se wracałem se z roboty c'nie. I patrzę idzie taki typek: różowe spodnie, torebka tinkiego łinkiego i taki krok ala pedał. A, że mieszkam na obrzeżach miasta (czyt. na kompletnym zadupiu, gdzie gdy w lato jest 30 celsjuszów to tutaj jest -10) to i z braku innych obiektów do obserwacji, słuchając sobie playlisty z Mulholland Drive zastanawiałem się:
pedał, czy nie pedał, oto jest pytanie
Jako, że jestem człowiekiem tolerancyjnym, jednocześnie
pedał, czy nie pedał, oto jest pytanie
Jako, że jestem człowiekiem tolerancyjnym, jednocześnie
- Adam89PL
- WiernyUfoludek
- DecibelHS
- konto usunięte
- pro_akt
- +2 innych

























#epapierosy #epapieros
Komentarz usunięty przez moderatora