Ostatnio se wracałem se z roboty c'nie. I patrzę idzie taki typek: różowe spodnie, torebka tinkiego łinkiego i taki krok ala pedał. A, że mieszkam na obrzeżach miasta (czyt. na kompletnym zadupiu, gdzie gdy w lato jest 30 celsjuszów to tutaj jest -10) to i z braku innych obiektów do obserwacji, słuchając sobie playlisty z Mulholland Drive zastanawiałem się:

pedał, czy nie pedał, oto jest pytanie

Jako, że jestem człowiekiem tolerancyjnym, jednocześnie
@killspoderman: Mieszkam na obrzeżach miasta, kompletnym zadupiu i jest tam taki typ co miał wypadek i stracił pamięć. Teraz całymi dniami stoi ze słuchawkami na uszach i obczaja ludzi. Nie pamięta twarzy, nazwisk, dat, kompletnie nic. Wyobraźcie sobie, że nie pamięta nawet jak wyglądają członkowie jego rodziny. Byłem nawet raz świadkiem zabawnej sytuacji. Jego ojciec, wyszedł ze sklepu a ten go w ogóle nie poznał. Dopiero jak ojciec wyciągnął e-papierosa coś
To jest ten moment jak ten nałóg mnie #!$%@?.

Właśnie upadł mi rx200 i #!$%@?ło się "gniazdo" + od strony zdejmowanej obudowy, do tego wygięła się górna obudowa, przez co jedyne co to podłączony do ładowania pokazuje "check battery".

Do tego wylała mi się baza, przez co wszystko mi się #!$%@? lepi, a ostatnie miesiące to było wieczne #!$%@? z przeciekającym griffinem rta.

Wiem, że jestem uzależniony od nikotyny. Mam tego doskonałą
@miki97: znajomy wydał trochę kasy i kupił drewnianego mechanika i nautka mini w tytanowej, koronkowej obudowie. Jak jest głośno a on chce coś powiedzieć, ma zwyczaj nap*dalać nim w stół, trzymając za Nautka, jak niemieckim granatem.
Da sie, tylko kwestia czy chcesz tanio, czy dobrze, czy wygodnie.
Mam pytanko odnośnie aromatów bo teraz się kapłem, że wszystkie fajne mi się pokończyły.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)przez ostatnie dni jadę na blueberry od smooke.pl bo ich sklep mam niedaleko i bardzo fajny aromat i na pewno się po niego skoczę lada dzień. Pobawiłem się w grzałki i jakoś dużo lepiej czuje aromaty dlatego mi tak zasmakował. Gruszkę też mają fajną choć smakuje jak orbitki jabłkowe ale dla
@123sl czarna porzeczka ogolnie dobra jest z chyba kazdej firmy ;D

@D4kai kaktus niee...

@Homoseksualista jak sie ma duzo wolnego czasu to mozna sie bawic w takie cos ale tez trzeba miec zapas aromatow duzy chociaz tez zalezy jaki chce sie osiagnac smak.
@Noct: Po pierwsze - moda używaj na początek w trybie "power", gdzie manipulujesz tylko mocą i tyle, na razie starczy. Opór jest wykrywany automatycznie, grzałki stalowe i kanthalowe (te 0,3 i 0,5 to kanthal właśnie) używa się właśnie w trybie "power".

Po drugie - ustawienie mocy zależy od masy rzeczy - materiału, stopnia skomplikowania grzałki (owijki, Claptony) itd - generalnie jak masz grzałki z tego samego ale o różnym oporze, to
Murki, mam chrapkę na evic vtwo mini.
Myślałem nad kupnem w zestawie z cubis pro, jednak dokopałem się do opinii, że to bardzo nieudany sprzęt, tzn. strasznie cieknie i strzela jadem, w porównaniu ze zwykłym cubisem.
Ktoś ma może cubisa pro, i może się wypowiedzieć jak z nim faktycznie jest?
Zastanawiam się, czy nie kupić oddzielnie vtwo mini i zwykłego cubisa (zależy mi na clearku który obsługuje smart mode, więc albo cubis
@herMayesty: Chłopie, ja bym ci volisha oddał za darmo i dorzuciłby jeszcze mild wave'a ale jeden #!$%@?łem do śmietnika a drugi ledwo rozpakowany do rzeki. Jak ci się nie uda reanimować tego badziewia wciskanego na wysepkach zainwestuj w porządny sprzęt. Na początek Joyetech AIO za 70 zł i zobaczysz różnicę.
@POSTER: zmień sobie lq na taki bez wody, mam aio na stanie, używam 0,5 DL jest git jedyne co mnie wqrf to fabryczny dripek , zamontowałem sobie coś dłuższego żeby nie paliło w wargi.
@skurarr po pierwsze primo wracam do upominania ze obowiązuje jeden tag
Po drugie primo samogon w literówce po mleku, wat da FAQ? Czy to tak trudno ogarnac butelkę czysta, bez ewentualnych "braków konserwantów i barwników"?
Po trzecie primo ultimo, na 100ml zmarnowane 15ml, chyba średnio się opłaca co? Byłeś w edymie w ZS, w okolicy jest z cebulion aptek, strzykawki kosztują dosłownie grosze.
Dziekuje. Dobranoc
No i poszło, wróciłem do mieszania własnych. Pierwsze zdziwienie to brak jakichkolwiek programów desktopowych, które pozwalałyby na łatwe zarządzanie własnymi aromatami i liczenie aktualnej "serii" (czy starczy czy nie itp), byłem pewien, że do tego czasu coś takiego wyjdzie. Zastanawiam się nad napisaniem własnego w wolnej chwili, a aktualnie skorzystałem z excela i sobie zautomatyzowałem co się da :).
1,5l zrobione, więc na jakiś czas starczy, ale w poniedziałek jeszcze domieszam 500ml.
Pobierz MrGreeneye - No i poszło, wróciłem do mieszania własnych. Pierwsze zdziwienie to brak...
źródło: comment_5JQpNAJBWKEsBtlFB5VtxY9QlGIwIvva.jpg
@Patry5: hehe, ja zazwyczaj robię partiami po 200ml na rzut. Btw pojawił się vanilla custard v1 z capelli, godny zainteresowania. Wziąłem kilka na próbę. No i wrócił Ecto Cooler, mam już 8 sztuk na zapas (chyba to mania, ale Ecto mogę odparować w dowolnej ilości).
Mireczki, na jakiś czas wypadłem z tematu, więc proszę o radę. Szukam tanka na gotowe grzałki, będę go używał z eVic-VTC Mini. Nie chce mi się bawić w kręcenie własnych już (mam UD Bellus i Mutation X v4), leniwy się zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czego się teraz używa? Crown II, Rafale? Coś innego?

#epapieros #epapierosy