Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie. Jako iż nabyłem evic vtwo mini + griffin mam pytanie do bardziej doświadczonych. Początkowo używałem kantala ale chciałem spróbować czegoś nowego więc kupiłem sobie drut SS316L 26ga x2 + 30ga. Skręciłem chyba z pięć różnych grzałek. Z odstępami pomiędzy zwojami, bez odstępów. Za każdym razem gdy próbowałem wapować z kontrolą temperatury to po jakimś czasie przełączał się samoczynnie w tryb kontroli mocy (20W). Trochę szukałem lecz nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Znalazłem opinie że z claptonem nie chce współpracować w kontroli temperatury. Inne źródłą mówią że słabo kręcę grzałki. Jak to jest? Może spróbować skręcić grzałkę ze zwykłym ss316l?

btw, na cieknącego grifina polecam kombinować z ułożeniem waty. Długo się wkurzałem zanim udało się go uspokoić.
btw2, do sprzedania iJust 2. Bateria wymieniona na nową i używana około tygodnia (atomizer ok 3 miesięcy).
#epapieros #epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
@pawel3a: często wywala do vw z powodu niedokręconych nóżek albo za krótkiego używania w vw. Ja przepalam, myję, wickuję, odparowuję z 1 tank i dopiero w tc. Na tym samym chipie używałem fused claptonów stalowych i dawało radę.
  • Odpowiedz
@Oszczer: Rzeczywiście, nie zauważyłem.
@Waspin: Grzałki i nóżki dokręcałem raczej dość mocno.
Spróbuję więc zrobić tak jak radzicie. VW jak dla mnie jest spoko ale zobaczę czy tc jest dla mnie.
  • Odpowiedz