założyłem wczoraj skrzynkę, dzisiaj rano dostałem mail od poczty, że mam nowe edorecznie + 3 kolejne maile z tego samego formatu, ale bez wpisanego ID wiadomości.
Wchodzę więc cały dzień co parę godzin, czekam parę minut aż załaduje się skrzynka, a tam nie ma nic od poczty.
Czy to jest normalne? xD
#polska #pytanie #kiciochpyta #urzedy













mam maila, że przyszło coś z poczty z podanym numerem przesyłki, w skrzynce nic od poczty nie ma, poczta twierdzi że otworzyłem parę dni temu.
może to wiadomość powitalna? nie mam jak tego sprawdzić, nie widzę nigdzie opcji zobaczenia numeru przesyłki tego co już mi przyszło.
#polska #pytanie #kiciochpyta #urzedy