@Jokohama obecna sytuacja? Typek się obsikał, że „Netflix go cenzuruje”, tzn poleciał automat, bo typ udostępniał gownoprzerobki seriali z ujęciami na ponad 10 sekund. Włączył tryb oblężonej twierdzy, groził Netflixowi że go pozwie (XDDDD) -> typ go wyśmiał za to i zrobił film ogólnie wyśmiewający jego personę -> koleś znalazł byle powód, by ściągnąć jego film i rzekomo go pozwał za zniesławienie czy tam naruszenie prywatności w postaci podania imienia i
  • Odpowiedz
@Jokohama z kolei Kiszak to typ atakujący każdą grę i ludzi, którzy je lubią, bo Soulsy są najbardziej wymagającymi grami; Snakeiter to jego akolita, nie zdał matury, a robiącego z siebie profesora i znawcę kultury; Arkadikuss to typ wyzywający każdego od debili, a potem piszący że go wszyscy hejtują + recenzuje gierki po 10 godzinach, w ogóle nawet ich nie kończąc
  • Odpowiedz
@JanTrajbal2: potwierdzam. Sam dawno przestałem go oglądać bo się odkleił.
Na początku dało się go słuchać, kilka celnych uwag, itp, itd.
Ale jeśli po raz 20. oglądasz film o woke / gejach / DEI. Zrobił sobie swój k-------k i się brendzluje. Ja wysiadam, za dużo s----------a jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@MagicznyKarp z tą konstruktywną krytyka, którą ktoś by nawet nie poznał gdyby wyszła zza krzaka i w dupę kopnęła. To on ma na myśli Kiszaka, który na obszerną analizę nt. jego materiałów o Silent Hillu reagował jedynie głupkowatym śmiechem i personalnym najeżdżaniem na autora?
  • Odpowiedz
Śmieszy jak Piotrek tłumaczy, że on to nagrywa tą mowę nienawiści tylko dlatego, bo ludzie chcą to oglądać xD

Ludzie chcą też oglądać upijanie własnej matki i walenie się po głowach.

#drwalrebajlo #kiszak
Tacho_ - Śmieszy jak Piotrek tłumaczy, że on to nagrywa tą mowę nienawiści tylko dlat...

źródło: drwal

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tacho_ z tą mową nienawiści to nie przesadzaj.... Niedługo wszystkiego zakażą bo płatki śniegu będą mówić że to mowa nienawiści.....

Jeżeli chodzi o j-----o to można powiedzieć że wykorzystuje negatywne emocje, monetyzuje je....
  • Odpowiedz
  • 39
@Latarenko: Fakt, porażka Pierścieni Władzy to nie była tylko czarnoskóra kobieta krasnolud, cały ten serial był totalnie off z wielu powodów. Czy Drwal dopuścił się rasizmu w swoich materiałach o krasnoludzkiej księżniczce, nie wiem.

@greedy_critic Chyba Ty jesteś zmęczony, skoro jedyne co widzisz w tym tweecie to "Drwal mnie obraził"
  • Odpowiedz