Mam urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T425W, które kupiłam parę dni temu. Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i ogólnie jeśli chodzi o jakość (ostrość) wydruku to jestem bardzo zadowolona, ale nie satysfakcjonują mnie kolory. Są bardzo blade (nienasycone) i delikatne, beżowe elementy czasem są ledwo widoczne na białej kartce. Sytuacja wygląda tak samo na zwykłej kartce, ale trochę gorzej jest na połyskującym papierze samoprzylepnym.

Będzie to kwestia ustawień drukowania? Jeśli tak, to gdzie mogę
cytmirka - Mam urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T425W, które kupiłam parę dni te...

źródło: comment_1631283942kDBDiSNJGqtj3oPB2XRA6L.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@cytmirka spróbuj w opcjach drukarki poszukać korekcji koloru czy wyrównywania - będzie to tak działać że drukuje wydruk testowy i kładzie się go do skanowania i ona sobie sama będzie poprawiać ustawienia, ale nie wiem jak to się nazywa w brotherze dokładnie, bo nigdy nie używałem tej firmy sprzętu
  • Odpowiedz
  • 2
@pinktonguy: Ogólnie jestem zadowolona :D Napisałam do supportu wczoraj w sprawie powyższego problemu i będzie coś nie tak z żółtym tuszem bo ewidentnie nie drukuje mi jaskrawych kolorów, a sam wydruk testowy kolorów wykazał ze żółty drukuje się na szaro. Pytanie czy coś się stało z tuszem czy może kwestia czyszczenia- zobaczymy.
Ja drukarki używam jedynie do druków na papierze naklejkowym lub nieco grubszym matowym i kolorystyka jest przecudna (ale
  • Odpowiedz
Chciałbym kupić drukarkę domową, laserowa. Coś do mało/średniej ilości druku jednak aby toner był no w przystępnych cenach. 600/1200 dpi? Ktoś powie czym to serio się różni? Nigdy nie widziałem różnicy w druku.
#kiciochpyta #drukarki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khebf zamiast 1018 jak kolega wyżej pisał, ja mogę z małych HP polecić P1102 lub P1102w (łączność przez wifi). To są pancerne sprzęty, tonery niezbyt drogie i nie ma problemu z łącznością z win 10, w tych wyżej podobno nie jest to takie proste
  • Odpowiedz
@Matahari32: Jak chcesz kupić coś nowego to polecam produkty Brother dlatego, że mają tanie materiały eksploatacyjne. Zastanów się może nad drukarką która zamiast wifi ma normalną kartę sieciową. Wtedy dosyć tanio mógłbyś kupić coś poleasingowego o małym przebiegu.
  • Odpowiedz
Aby drukarka spełniała Twoje wymagania musisz lekko zwiększyć budżet, niestety ceny drukarek poszły w górę, a tania drukarka= droga eksploatacja. Jeśli chcesz aby tusze były tanie, to musisz trochę więcej zainwestować w sprzęt :)
  • Odpowiedz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, proszę o doradztwo. Poszukiwane urządzenie wielofunkcyjne (aka drukarka ze skanerem i ksero). Najchętniej #brother, ale rozważę też inne propozycje, jeśli coś macie godnego uwagi.

Sam posiadam Brother DCP-L2532DW, kupioną jeszcze w dobrych dla elektroniki przedcovidowych czasach, a do tego w promce na Black Friday. Pamiętam, że dałem za nią wówczas niecałe 500 zł, a ten model na dzień dzisiejszy (o dziwo – nadal jest w sprzedaży) dolatuje ceną do
moby22 - Mireczki, proszę o doradztwo. Poszukiwane urządzenie wielofunkcyjne (aka dru...

źródło: comment_1630942536GHdtrYu6MhhVDmwx9sfOFD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#drukarki #drukarka #pytanie #kiciochpyta

Czy jest ktoś w stanie polecić jakąś tanią drukarkę(skaner, ksero, drukarka), która jednocześnie ma tanie tuszę. Miałem Canon MG5350 gdzie zestaw tuszy kupowałem za 20zł na allegro, ale padła po 10 latach. Chętnie kupiłbym coś podobnego, ale chyba już nie ma takich sprzętów.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#drukarki #drukarka #komputery
https://allegro.pl/oferta/toner-do-brother-tn2000-tn2005-hl2030-hl2032-2035-10548613109
Kupiłem zamienny toner do Brothera hl 2030, podczas pracy jak ją włączę lub drukuje to zaczyna brzęczyć tak jakby coś tam kolidowało ale docisnąłem ten toner do tej wysuwanej tacki gdzie się wkłada nowy toner a potem tą całość również upewniłem się, że jest dociśnięta w drukarce i zaskoczyło.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja hej, jako że mój 10 letni (!) Brother DCP-J315W wyzionął w końcu ducha, mierzę się z problemem wyboru następnego godnego zawodnika. A jako, że jestem całkowicie zdezaktualizowany w temacie, proszę o rady was :D

Szukam sprzętu:
- relatywnie taniego (tak do 350-400 zł, a więc i pewnie używanego)
- taniego również w eksploatacji (bezproblemowe zamienniki...)
- sprawdzonego w boju (raczej mało awaryjnego, a więc np. z funkcją autoczyszczenia głowicy przy dłuższym nieużywaniu)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lissek12: rozważałem HP 3520 ale mi umknęła upatrzona oferta, popularniejszym modelem na te same tanie tusze jest HP B110 - ale ta drukarka nie ma dupleksu. Zdecydowałem się na mało dostępny obecnie model Brother DCP-J4120DW, poza tanimi tuszami i dupleksem ma nawet możliwość okazjonalnego druku w A3 - zobaczymy, jak będzie się sprawowała :)
  • Odpowiedz
Szukam drukarki głownie do drukowanie etykiet i tekstu (czarno białego)
Coś w miare niezłego, ale nie mega drogiego.
Myśle o nowej, ale w sumie sam nie wiem...
Chciałbym coś jakościowo w miare na poziomie jak te stare drukarki np.
LEXMARK E360, nawet bym się skusił na używkę, ale zazwyczaj mają po 30k+ przebiegu a ja planuje drukować max 1k rocznie, wiec raczej Nowa
#drukarki #zakupy #olx
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję drukarki kolorowej z wifi, duplex fajna sprawa ale niewymagany budżet tak 1000-1500zł

No tylko teraz tu pojawia się pytanie. Wolałbym laserową ale jak z jakością druku względem atramentowej jeżeli chciałbym jednak czasem wydrukować jakieś graficzne rzeczy przy których jednak zależało by mi na jakości, nie musi to być od razu zdjęcie do albumu ale jednak coś więcej niż jakieś wykresy w biurze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No zesz bulwa jego mac.

L3151 kupiona niecały miesiąc temu.

Wczoraj w trakcie drukowania niby zaciął się papier. Niby, bo w środku nigdzie papieru nie ma.

Po
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra drukarkowe świry, czas na zakup nowej drukarki.

Już wiem, że będzie to Brother, bo widziałam dużo polecajek (w tym od osoby, która drukuje podobne rzeczy do moich). Jaki model będzie najlepszy i sprawdzi się w przypadku, kiedy drukuję:
-na błyszczącym, grubym papierze
-na papierze wizytówkowym

Zależy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam urzadzenia wielofunkcyjnego. Potrzebuje:
* wifi
* druk tylko czarnobialy
* tania w utrzymaniu
* skaner i ksero

Nie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrobiłem dobry uczynek
podzieliłem się z ludźmi na yt sterownikiem do starej drukarki hp 1200psc na którym można drukować i skanować.
A piszę to tu bo może jeszcze ktoś z mirko potrzebuje?
#drukarki #hp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach