Chciałbym kupić drukarkę domową, laserowa. Coś do mało/średniej ilości druku jednak aby toner był no w przystępnych cenach. 600/1200 dpi? Ktoś powie czym to serio się różni? Nigdy nie widziałem różnicy w druku.
#kiciochpyta #drukarki
#kiciochpyta #drukarki


























Będzie to kwestia ustawień drukowania? Jeśli tak, to gdzie mogę
źródło: comment_1631283942kDBDiSNJGqtj3oPB2XRA6L.jpg
PobierzJa drukarki używam jedynie do druków na papierze naklejkowym lub nieco grubszym matowym i kolorystyka jest przecudna (ale