Witam! Mam paczkę nadaną kurierem z Chin. W moim mieście będzie dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro rano. Proszę o informacje czy mogę ją odebrać z oddziału? Czy będzie jakiś problem? #kurier #dpd #zakupyzchin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #kurierzy #dpd Myślicie, że taniej będzie wysłać dwie paczki sklejone taśmą czy oddzielnie? Wielkość to oryginalne pudełka po budzie od pc i od monitora 24 cal. Ile może kosztować taka wysyłka? Waga to no tyle ile pc waży, nie wiem z 10kg, monitor może ze 3 kg
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzonzi: porównywarka brokerów kurierem.pl tylko zrób tak żeby był to prostopadłościan bo mogą policzyć jako NST ale to i tak powinno być taniej niż 2 paczki. A może wyślij jako wielopak.
  • Odpowiedz
#tracking #dpd #kurier #uk
Mirki, mam problem z lokalizacją paczki (UK-PL). Probuję ją namierzyć ale ślad po niej zaginal w Holandii 36h temu i cisza. Plynie moja nowa deska- jutro wyjezdzam do Chalup- i bede probował ją zgarnąć z jakieś sortowni.
oto link do trackingu tracking to mozliwe ze tak dlugo nie ma akutalizacji statusu??
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Quar: moja paczka jest warta 1500 funtow- ale wysylka zajal sie sklep wiec o ubezpieczenie jestem spokojny. Bardziej martwie sie o to ze nie przyjdzie na czas
  • Odpowiedz
Chędożone w miejsce gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę #dpd. Rano sms, że przesyłka wydana kurierowi do dostarczenia+nr tel kuriera. Cały dzień na 4 literach w chałupie siedzę, 2xpróba kontaktu z kurierem (nie odbierał).
Idę lalkę łudu zrobić i szpilę dziadkowi w pisiora wbiję!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mielcarz-eu: nie mam trakingu niestety tylko o 8smej dostałem sms, że przesyłka wydana kurierowi do dostarczenia - ale... wcale bym się nie zdziwił jeśli "nikogo nie było w domu" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie polecam. Awizo na pierwszą próbą doręczenia nie dostałem. Za trzecie doręczenie trzeba było płacić, a i tak przesyłka z nalepką UWAGA SZKŁO została uszkodzona. NIE POLECAM ( ͡° ʖ̯ ͡°) #dpd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dedronek: Pudełko jest cacy, gorzej z rzeczami w środku! Wcale mnie to nie dziwi. Mieszkam przy dużym sklepie i w nocy na parkingu kurierzy przewalają między busami paczki. Hałas ogromny (,)
  • Odpowiedz
Ostatni raz skorzystałem z tej gwnofirmy.. Zamówiłem kuriera na dzisiaj, godziny odbioru między 13:00 a 15:00
Czekam na niego od godziny 12 a on w lesie. Po 15 zadzwoniłem z pytaniem co tam sie od**ala, dzwonią do kuriera a ten ściemnia, że przecież był o 13:40.. no co za karaluch, zszedłem do piwnicy sprawdzić obraz z kamer na bloku i co widzę 10:30 ku*as dzwoni domofonem. Poszła skarga, jutro kolejna próba o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salat89: daj spokój, to jest bez sensu - człowiek w pracy, a kurier dzwoni czy jestem w domu. Jeszcze brakuje żebym sobie odbierał paczki z bazy.
Dlatego wybieram paczkomaty, jeszcze beda lamentować nieroby.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #dpd #niepolecam #pytanie
Zamówiłem w weekend paczkę na Allegro o wartości 200zl. Zamówiłem ją do domu rodzicow na wsi bo u nich zawsze ktos jest i moze odebrac.
Kurier przyjechał dzisiaj koło 12 i zostawił paczkę (uwaga) przed brama na ulicy. Nie zadzwonił do domu nawet ani do mnie na telefon. Po prostu wysiadł z samochodu położył paczkę obok bramy i zaczal odjeżdżać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w #dpd pracują małpy. trzy razy ich prosiłem o przeadresowanie paczki, trzy razy potwierdzili. Trzy razy próbowali dostarczyc pod niewłaściwy adres. Nigdy więcej.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co mirki sądzą o "firmie kurierskiej" k-ex?
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne, że po godzinie 15 kurier #dpd nie chce przywieźć mi już paczki, choć mieszkam w centrum miasta, a nie na jakimś zadupiu i mówi że przywiezie dopiero jutro? Do której oni pracują? Zawsze myślałem, że #kurier wozi paczki co najmniej do 18.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kylphi: mogę wybrać trzy? Jak dla ciebie 14 zł to drogo, paczka dotarła w całości, bez żadnych uszkodzeń to źle a czas od odebrania do doręczana mniej niż 24h to długo to nie mogę Ci pomoc.
  • Odpowiedz
Czy miał ktoś styczność z #grupakurierska? #kurier #przesylki #zlodzieje #dpd
Zamówiłem we wtorek kuriera, nie otrzymałem listu przewozowego, kurier przyjechał w środę i nie mógł odebrać paczki ponieważ nie podesłali mi listu przewozowego, kontakt na marne - 5 wysłanych formularzy kontaktowych, nikt nie oddzwonił, nie odpisał. Zamawiałem już kidyś u nich i było wszystko ok, płatność przez tpay. Zależy mi na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach