Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Kurierowi InPost i DPD zapłacimy kartą

Polacy uwielbiają płacić kartą, co szczególnie potwierdza skala i szybkość popularyzacji transakcji zbliżeniowych. Jak jednak pisaliśmy wcześniej, nad Wisłą stosunkowo rzadkie jest płacenie kartą za zakupy w Sieci, zaskakująco duże jest zaś zamiłowanie do płacenia za nie przy odbiorze....
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
10
DPD z taką obsługą to pewnie codzienność

Tl:dr Czekam na paczkę która podróżuje po oddziałach DPD, a oni sami nie potrafią mi wyjaśnić dlaczego
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Friday5 ładna biba w sortowani była
- 1
Witam! Mam paczkę nadaną kurierem z Chin. W moim mieście będzie dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro rano. Proszę o informacje czy mogę ją odebrać z oddziału? Czy będzie jakiś problem? #kurier #dpd #zakupyzchin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
#tracking #dpd #kurier #uk
Mirki, mam problem z lokalizacją paczki (UK-PL). Probuję ją namierzyć ale ślad po niej zaginal w Holandii 36h temu i cisza. Plynie moja nowa deska- jutro wyjezdzam do Chalup- i bede probował ją zgarnąć z jakieś sortowni.
oto link do trackingu tracking to mozliwe ze tak dlugo nie ma akutalizacji statusu??
Mirki, mam problem z lokalizacją paczki (UK-PL). Probuję ją namierzyć ale ślad po niej zaginal w Holandii 36h temu i cisza. Plynie moja nowa deska- jutro wyjezdzam do Chalup- i bede probował ją zgarnąć z jakieś sortowni.
oto link do trackingu tracking to mozliwe ze tak dlugo nie ma akutalizacji statusu??
- 3
Chędożone w miejsce gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę #dpd. Rano sms, że przesyłka wydana kurierowi do dostarczenia+nr tel kuriera. Cały dzień na 4 literach w chałupie siedzę, 2xpróba kontaktu z kurierem (nie odbierał).
Idę lalkę łudu zrobić i szpilę dziadkowi w pisiora wbiję!
Idę lalkę łudu zrobić i szpilę dziadkowi w pisiora wbiję!
konto usunięte via Android
- 1
@RageH zobacz na trakingu moze awizowana?
- 1
@mielcarz-eu: nie mam trakingu niestety tylko o 8smej dostałem sms, że przesyłka wydana kurierowi do dostarczenia - ale... wcale bym się nie zdziwił jeśli "nikogo nie było w domu" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4
DPD / AXA i REKLAMACJA - OSTRZEGAM W dniu 3
Informacja o reklamacji w DPD i stosunku do klienta, wysyłającego przesyłkę ubezpieczoną. Ku przestrodze
z- 0
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 424
@AnonimoweMirkoWyznania: cooooooooo XD
źródło: comment_kX7cPs5osQvsXPOqz304GOwkawR8X3xS.jpg
Pobierz- 179
Nie polecam. Awizo na pierwszą próbą doręczenia nie dostałem. Za trzecie doręczenie trzeba było płacić, a i tak przesyłka z nalepką UWAGA SZKŁO została uszkodzona. NIE POLECAM ( ͡° ʖ̯ ͡°) #dpd
- 0
@wiecznybeton: ja z to polecam w moim regionie wszystko bez problemu i szybko ale z tą nalepka to faktycznie XD też mi dostałem trochę uszkodzone pudełko xS
- 0
@dedronek: Pudełko jest cacy, gorzej z rzeczami w środku! Wcale mnie to nie dziwi. Mieszkam przy dużym sklepie i w nocy na parkingu kurierzy przewalają między busami paczki. Hałas ogromny (╯︵╰,)
- 3
Ostatni raz skorzystałem z tej gwnofirmy.. Zamówiłem kuriera na dzisiaj, godziny odbioru między 13:00 a 15:00
Czekam na niego od godziny 12 a on w lesie. Po 15 zadzwoniłem z pytaniem co tam sie od**ala, dzwonią do kuriera a ten ściemnia, że przecież był o 13:40.. no co za karaluch, zszedłem do piwnicy sprawdzić obraz z kamer na bloku i co widzę 10:30 ku*as dzwoni domofonem. Poszła skarga, jutro kolejna próba o
Czekam na niego od godziny 12 a on w lesie. Po 15 zadzwoniłem z pytaniem co tam sie od**ala, dzwonią do kuriera a ten ściemnia, że przecież był o 13:40.. no co za karaluch, zszedłem do piwnicy sprawdzić obraz z kamer na bloku i co widzę 10:30 ku*as dzwoni domofonem. Poszła skarga, jutro kolejna próba o
konto usunięte via iOS
- 0
@salat89: daj spokój, to jest bez sensu - człowiek w pracy, a kurier dzwoni czy jestem w domu. Jeszcze brakuje żebym sobie odbierał paczki z bazy.
Dlatego wybieram paczkomaty, jeszcze beda lamentować nieroby.
Dlatego wybieram paczkomaty, jeszcze beda lamentować nieroby.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#kurier #dpd #niepolecam #pytanie
Zamówiłem w weekend paczkę na Allegro o wartości 200zl. Zamówiłem ją do domu rodzicow na wsi bo u nich zawsze ktos jest i moze odebrac.
Kurier przyjechał dzisiaj koło 12 i zostawił paczkę (uwaga) przed brama na ulicy. Nie zadzwonił do domu nawet ani do mnie na telefon. Po prostu wysiadł z samochodu położył paczkę obok bramy i zaczal odjeżdżać.
Zamówiłem w weekend paczkę na Allegro o wartości 200zl. Zamówiłem ją do domu rodzicow na wsi bo u nich zawsze ktos jest i moze odebrac.
Kurier przyjechał dzisiaj koło 12 i zostawił paczkę (uwaga) przed brama na ulicy. Nie zadzwonił do domu nawet ani do mnie na telefon. Po prostu wysiadł z samochodu położył paczkę obok bramy i zaczal odjeżdżać.
w #dpd pracują małpy. trzy razy ich prosiłem o przeadresowanie paczki, trzy razy potwierdzili. Trzy razy próbowali dostarczyc pod niewłaściwy adres. Nigdy więcej.
- 1
@Jurigag: wybór trochę jak między gównem a sraczką. Ja mam na tyle złe doświadczenia z DPD i Siódemką, że polecę Inpost.
- 0
@WatchYourBack: już wziąłem dpd niestety, wcześniej od nich brałe i dużych problemów nie było, myślałem że inpost lepszy, znaczy zwykle jak mogę to biorę dhl albo ups ;p
konto usunięte via Android
- 1
Co mirki sądzą o "firmie kurierskiej" k-ex?
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
Ile mniej więcej mogę czekać na przesyłkę z Koszalina do Żagania? I czy kurierzy obchodzą się z paczkami jak należy. No i ubezpieczona jest paczka, ale wątpię żeby to coś zmieniało, a jak trafiam na jakiś post na forum nieprzychylny firmie to jest on przynajmniej sprzed 2 lat...
#kurierzy #kurier
W sumie chyba nic się nie stanie jak zawołam #dhl
@artur9010: Nie polecam - 4 dni szła do mnie paczka z tego samego województwa
- 1
@wiecznybeton: No dostałem następnego dnia paczkę więc raczej nie mam na co narzekać.

















Do tego przekierowują ją z jednego do drugiego oddziału mimo że mogła trafić do mnie bezpośrednio z Rzeszowa
http://www.wykop.pl/link/3324057/dpd-z-taka-obsluga-to-pewnie-codziennosc/
#kurier #kurierzy #gorzkiezale #mikroreklama
Szkoda gadać....