@Kopytko1: szczerze mówiąc to nawet te z mniejszymi stawkami praktycznie nic szczególnego nigdy mi nie o----------y.
U tych droższych też może się coś o-----ć, u każdej może, ale myślę, że raczej małe szanse, że coś pójdzie nie tak.
Znam też historię, że koleś chodził długi czas do jednej takiej, z 500 właśnie brała czy 600 - ale to się trochę zamieniło później w bliższy kontakt, że gdzieś z nią np.
  • Odpowiedz
@Kopytko1: Czy oral w gumie czy bez to już indywidualnie u każdej jest. Jedna robi bez, jedna tylko z, inna chce dopłatę za ssanie bez ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale takie rzeczy masz albo wyszczególnione w serwisie albo dogadujesz to z nią.
Z wenerami nie ma reguły i jak masz pecha to złapiesz czy to od droższej prostytutki czy od tinderówki czy od innej szarej myszki.
  • Odpowiedz
Jak możecie zdrowemu chłopu proponować utratę dziewictwa z divą? Gościu nie napisał, że jest quasimodo, ani że ma jakieś inne problemy głębokie. Chyba ostatnią rzeczą która mu jest potrzebna, to życie ze świadomością, że pierwszy raz miał z dziwką. Dodajcie do tego fakt, że często ten pierwszy nie jest zbyt udany. Szczególnie, że stres pewnie by chłopa zjadł.

Może zacznę pozytywnie dla odmiany. Masz wiele lat życia jeszcze, do samej trzydziestki przez
  • Odpowiedz
Mirki czy #divy są zatrudnione na umowę o pracę, zlecenie czy o dzieło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#divy #divyzwykopem

Jak to jest mirki?

  • O pracę miras to oczywiste 40.5% (17)
  • Zlecenie 7.1% (3)
  • O dzieło 52.4% (22)

Oddanych głosów: 42

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale wiesz, że wtedy masz większe ryzyko zarażenia się jakimś syfem?


@ZPoetaZ: czy ja wiem? Nawet gdyby chodzić przez większość czasu do jednej, to do niej też przecież cały czas różni ludzie przychodzą, którzy z kolei mogli być u tamtych innych.
Ja na początku jak zacząłem divować to najlepsze było właśnie to, że można coraz to inną ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Rzadko wracałem do jakiejś, najczęściej
  • Odpowiedz