Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość, poddaje się. Mam 29 lat i jestem prawiczkiem. Właśnie się pogodziłem z tym, że mając 165 cm wzrostu nigdy nie będzie miał dziewczyny ani nie porucham za darmo. Koronawirus uświadomił mi, że szkoda nerwów mi na to wszystko, a w każdej chwili mogę umrzeć, a nie chce umierać jako prawiczek. Dlatego odpuszczam wszelkie kontakty pozazawodowe z kobietami. Chce iść na #divyzwykopem jak to się wszystko skończy. Jak mi się spodoba to planuje sobie chodzić raz w tygodniu, w piątek albo sobotę w nagrodę za tydzień pracy. Stać mnie, żeby poświęcać sobie na to 800 zł miesięcznie, a przynajmniej będę miał coś z tego życia. A laski niech się uganiają za Chadami, niech im idzie na zdrowie. W związku z tym mam prośbę do starych wyjadaczy w tym temacie o jakieś rady dla początkującego, gdzie najpierw uderzać, jak się przygotować itp. Dzięki z góry za odpowiedzi.

#seks #roksa #przegryw #tfwnogf #rozowepaski #pytanie #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego uważasz że nigdy nie będziesz miał dziewczyny? Sam wzrost jest przeszkodą? Ja w twoim wieku miałem pierwszy raz z divą ale akurat na wzrost nie narzekam, wręcz chciałbym mieć kilka cm mniej. Mnie brak kontaktów z różowymi wpędził w duże kompleksy, blokady społeczne i dlatego zdecydowałem się na pójście do divy
Koronawirus uświadomił mi, że szkoda nerwów mi na to wszystko


@AnonimoweMirkoWyznania: A nie wzrost? ( ͡º ͜ʖ͡º) Stary powinienes juz w wieku 18 lat wiedziec, ze przez wzrost nie masz szans na zwiazek chyba, ze z samotną matką lub dla kasy i ze strachu przed samotnością. Kazda kobieta pragnie wysokiego faceta (minimum 185 cm). Niskie maja jeszcze wieksze parcie na wysokich bo maja kompleks niskiego wzrostu