via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafesto: ehhh... Sildenafil - stanie na pewno. Kasa, to nie wyśmieje. Chłopaki tu często piszą, że wystarczy poprosić, żeby Cię poprowadziła. I git.

Mi się podoba opcja nuru, ale na mazurach lipa i nie ma jak spróbować. Ale może dla Ciebie to lepsze na początku? Się kładziesz i nic nie musisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: A czemu miałbyś się tym chwalić w związku? Mówisz że było kilka kobiet wcześniej i tyle ¯\_(ツ)_/¯
Divy fajnie wyciągają na starcie, przestajesz się bać różowych pasków, znika mit segzu i łatwiej się rozmawia. Ale na dłuższą metę, mózg chciałby czegoś więcej i może się w divie zadużyć
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mam 32 lata pierwszy raz poszedłem do masażystki w styczniu, była to 24letnia opalona biuściasta dziewczyna. Super się gadało idealny masaż wszystko 10/10. Jeszcze mówiła, żebym zapisał sobie jej numer bo zdejmuje ogłoszenia niedługo i lepiej mieć jej nr, Serio wszystko było zajebiście. Zostawiłem tez 100 zł napiwku.

Chciałem umówić się jeszcze raz, napisałem, odpisała i jadę i nagle 30 minut przed spotkaniem pisze mi, że wody nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzterokopytnyJanusz: Nie muszę być tobą, historia podobna, tylko z tym, że mam więcej lat i nie byłem na divach. Długo nawet o tym nie myślałem, ale w tamty roku dotarło, że młodszy już nie bd i teraz cały czas te myśli atakują. Trzymaj się
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no skoro ktoś jest przegrywem i chodzi na divy to mało go będzie interesowało zdanie kobiet skoro dla kobiet jest niewidzialny na divy nie chodzi się po to i nie myśli czy podobasz czy nie bo płacisz a co do ucziwosci div to czyta się garsonierę najpierw także nie dorabiają to tego jakieś ideologii
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: czy biorą to nie wiem, ale takie wyceny otrzymywałem xD Wątpię jednak że jakiś frajer się znajdzie co tyle zapłaci. Jeszcze jakby to była jakaś modelka to rozumiem ale zwykła Karynka.
  • Odpowiedz
@szachtar555: Kiedyś była tu historia o typie, co divie płacił w naturze - węglem.
Teraz też by pewnie marudził, że ceny poszły w górę, jak tona około 2k kosztuje.
Z tego co pamiętam nazywał ją Roksa na węgiel. Zdaje się, że tag: #roksanawegiel
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie nie są głupi - są „zaradni życiowo” - wyczuwają empatyczne osobniki i je wykorzystują bez skrupułów z przekonaniem „jak się dał, he he, głupi by nie skorzystał” - nie patrzą długofalowo na skutki swojego działania - żyją tu i teraz
rada dla wszystkich: jeśli coś robisz dla kogoś to rób to bez oczekiwania na zwrot nakładów, wtedy unikniesz rozczarowania - a jeśli nastąpi ich zwrot w jakiejkolwiek formie
  • Odpowiedz