Wpis z mikrobloga

@laga_dyga: wielkorotność nie każda oferuje, a jak już to często max 2 razy, przynajmniej tak wynika z ogłoszeń.
Niektóre profile są legit, inne nie, by sprawdzić które istnieje garso. A co do biednych studentek, o więcej niż masaż ciężko, podziękować za to można spermiarzom z onlysimps.
  • Odpowiedz
@laga_dyga: daj sobie spokój mirek to jest #!$%@? na wode wszystko
W Polsce nie ma sensu serio, chyba ze mieszkasz albo bywasz w wojewódzkim, znajdziesz dobrą dive z opiniami na garso i chcesz placic minimum 300cbl za godzine ale to i tak jeszcze trzeba się dodzwonić xD
Ogólnie typy płaczą że hurr durr, młode dziewczyny nie chcą pracować na zasadzie przyjmowania do siebie obcych facetów o których nic sie nie wie,
  • Odpowiedz
trudno mi sobie wyobrazić, żeby młoda atrakcyjna dziewczyna miała to robić z własnej woli


@Iandschaft: robią robią tyle że nie hurtowo ale w stałych układach. Mniejsze ryzyko zdemaskowania a kasa większa per stosunek. Zmienia się to wszystko niestety i w divingu będzie niedługo jak w zwykłym randkowaniu na tinderze. 20% samców będzie ruchało 80% div.
  • Odpowiedz
@De_Fault: pisząc, że trudno mi sobie wyobrazić, by miały to robić z własnej woli, miałem na myśli ten leśnodziadkowy model ogłoszenie>telefon>wizyta
Wiadomo, ze teraz młode i atrakcyjne dziewczyny o ile naprawdę są freelancerkami same sobie wybierają klientów i mogą stawiać jakość nad ich ilość
  • Odpowiedz