Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski którzy są singlami. Jak nie będąc w związku mieć seks? Jeśli chodzi o #divy to odpadają, bo jednak nie chce być jej piątym facetem danego dnia. Nie chce być na razie w związku z różnych powodów, ale też nie chce ciągle walić konia xD Jakie macie sposoby?

#kiciochpyta #zwiazki #seks #niebieskipasek #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635e56ef9ab149d41b70da80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Nofap, zadbaj o siebie: jakaś siłka, inny sport i po prostu wyjeb się na szukanie dup, jednocześnie wychodź do ludzi. Ja jestem sam od kilku miesięcy, przestałem walić kapucyna, wróciłem na siłkę i od mojej najlepszej przyjaciółki ciągle słyszę, że jej koleżanki za mną latają xD koleżanki dobiegają 30 i włączyła im się desperacja, dlatego jestem dosyć wybredny 1 raz w życiu.
PijanaKochanka: ale komu o tym wspominasz opie?

Najlepiej po prostu złap dobry kontakt z jakaś znajomą różową i niech to naturalnie wyjdzie, np. przelizanie i przespanie się po imprezie, a później powtórka, jeśli będzie chęć z obu stron.

Albo na tinderze, nie musisz tego dawać w opis, będziesz widział, czy np. typiara chce się spotkać u niej/u ciebie
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@typeczek: naczytałeś się jakichś teoryjek z neta pisany przez bajkopisarzy podrywu, jakaś jak zagadywałem do ~500 lasek to żadna z nich nie była niesmiała, nawet te o wyglądzie szarej myszki zachowywały się normalnie

Nieśmiały może być tylko facet

Kobieta nie jest nieśmiała, to po prostu wymówka gdy jej się nie podobasz
hmm: seks jest przereklamowany. lepiej isc na silke lub pobiegac albo obejrzec tutorial czegos lub odbyc zajecia z angielskiego. serio. chyba ze chodzi o podniesienie wlasnej samooceny to w takim wypadku seks pewnie bedzie lepszy niz np podwyzka w robocie bo sie czegos nowego i przydatnego nauczyles
---

Zaakceptował: LeVentLeCri