Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się zwrócić do użytkowników tagów #divy #divyzwykopem Wiem, że bardzo cierpicie żyjąc w grzechu. Ale Jezus nie przestał was kochać, On wam bardzo kibicuje żebyście się nawrócili i zaczęli żyć w czystości. Jezus umarł wybawiając ludzi z grzechów i dzięki temu dalej macie szansę na życie wieczne w Królestwie Niebieskim. Warunkiem jest szczera spowiedź i chęć poprawy. Wiem, że czujecie się zagubieni i nie jest łatwo uwierzyć, ale wtedy pójdźcie do kościoła i odmówcie różaniec, ma on niesamowitą moc uzdrawiania.

Też kiedyś byłem zagubiony i dużo grzeszyłem. Ale teraz wiem, że On naprawdę isnieje i jego moc jest wielka. Nie ma większej radości niż życie w pokoju z Bogiem. Już dzisiaj zmieńcie swoje życia. Rozpusta nie prowadzi do niczego dobrego. Co innego życie uświęcone związkiem małżeńskim z dobrą żoną u boku. Wszystkiego dobrego i powodzenia!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63186d28ca8dcba1dc1baeef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Pan Jezus z apostołami przechodził koło domu publicznego.
Po długich namowach apostołów zgodził się wejść do środka, a nawet do pokoju jednej z panienek. Po chwili wybiega przerażona panienka krzycząc:
- Co on mi zrobił, co on mi zrobił!!??
Gdy z pokoju wyszedł Jezus apostołowie obskoczyli go i zaczęli wypytywać”
- Panie cóż jej uczyniłeś?
Jezus odpowiedział:
- Wszedłem do środka, widzę leży kobieta nogi rozłożone, rana cięta w kroczu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mimo, że to bait, a nie pozytywne intencje osoby wierzącej to odpowiem.

Nie, nie zrezygnuję z div. Nie dlatego, że jestem taki nabuzowany i dnia bez fapa nie wytrzymam. Po prostu wiem, że nie mam dla kogo być czystym. Długo byłem grzecznym chłopcem na potrzeby wychowawcze i wyszło mi to bokiem i depresją w życiu dwudziestoletnim.
Nie ma żadnej różowej, dla której mógłbym przestać chodzić na divy. One już przeżyły
pójdźcie do kościoła i odmówcie różaniec, ma on niesamowitą moc uzdrawiania.

Też kiedyś byłem zagubiony i dużo grzeszyłem. Ale teraz wiem, że On naprawdę isnieje i jego moc jest wielka.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Skąd wiesz, że to moc boga, a nie twój własny mózg poddany autosugestii?

Siła ludzkiego umysłu jest tak wielka, że możesz stać się niewrażliwy na ból i nie bać się śmierci. Wystarczy odpowiednio zaprogramować swój umysł, np. tak jak zrobił
Mistrzrozkimnki - > pójdźcie do kościoła i odmówcie różaniec, ma on niesamowitą moc u...
1a6e1 9r33n: Proszę szanownego księdza czy tam innego kaznodziei:

Osobiście nie chodzę na k###y,ale co do gadki z Jezusem to będę szczery: nie będę wypominał tego,ile wojen toczy się na świecie i ile niewinnych ofiar przez nie jest - również niewinnych dzieci. Tak tylko wspomnę,że ten "Bóg" nie załatwił tym facetom normalnych kobiet. A mógłby,całkiem sporo tych wykopków to pewnie dobre chłopaki...

Tak tylko wspomnę również,że mi osobiście ten Bóg dopierdzielił