Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6

- 11
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" będziemy się kręcić po raz drugi w latach '80 i '90 zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" będziemy się kręcić po raz drugi w latach '80 i '90 zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

@Krukwbieli: Kto nie śpiewa niech pierwszy rzuci w nas kamieniem :P
- 4
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Ma ktoś podstawowe umiejętności w FL Studio czy innym programie do obróbki audio? Potrzebowałbym kogoś kto by mógł skorygować trochę wokal autotunem, dodać lekkie echo i ewentualnie połączyć głos z podkładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie podeślijcie jakieś tutoriale, sam ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkopolo #discopolo
Ewentualnie podeślijcie jakieś tutoriale, sam ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkopolo #discopolo
Być może nie każdemu przypadnie do gustu ten kanał, ale osobiście polecam. Gość robi świetną robotę jeśli chodzi o "przeróbki" piosenek.
#polskiyoutube #heheszki #discopolo
#polskiyoutube #heheszki #discopolo

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@darosoldier: w ktorym pokazano caly film. bida na poczatku, wielkie plany, realia okazuja sie trudniejsze niz mysleli, maja sposob, bunt przeciwko ich pierwotnemu sojusznikowi, problemy z mafia discopolo, koncowy sukces i udana milosc.
po co to znowu ogladac?
po co to znowu ogladac?
- 1
@asiamasa: Nie oglądałem filmu
- 1
- 2
- 328
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 637
@MarianoaItaliano: Szanuję, po pierwszej linijce widać, że to typowo białostocki kawałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 122
@MarianoaItaliano: nazwę nawet masz discopolową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mariano Italiano - Powiedz mi to dziewczyno ft. Niecik
Mariano Italiano - Powiedz mi to dziewczyno ft. Niecik
7
Czy kobiety lecą na hajs? Mr Hi's - Kasę bierz

Często widzę demoty i inne rzeczy, które podkreślają, że dla kobiet liczy się tylko hajs, to ile ma facet w portfelu, to co, że facet jest w wieku jej dziadka, ale to jest „miłość” skoro dostaje drogie prezenty. Serio takie puste są laski? Co myślicie na ten temat?
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
X-Demon w Lesznie zmienia się w klub disco polo

''(...)Większość udziałów klubu X-Demon w Lesznie zostało sprzedanych, a wraz z nowym współwłaścicielem klub zmieni nazwę oraz klimat muzyczny na disco polo. Ostatnie imprezy pod szyldem X-Demon odbędą się w weekend 9-10 marca 2018''
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ciocia poprosiła mnie, by stworzyć playslistę na jej 50-te urodziny.
Mam już kilkadziesiąt utworów, ale może jeszcze podsuniecie mi jakieś pomysły?
Jakich utworów nie powinno zabraknąć?
W grę wchodzi wszystko przy czym można potańczyć :D
#muzyka #discopolo #pomocy #pytanie #kiciochpyta
Mam już kilkadziesiąt utworów, ale może jeszcze podsuniecie mi jakieś pomysły?
Jakich utworów nie powinno zabraknąć?
W grę wchodzi wszystko przy czym można potańczyć :D
#muzyka #discopolo #pomocy #pytanie #kiciochpyta
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" będziemy kręcić się w latach '80 i '90 zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" będziemy kręcić się w latach '80 i '90 zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 2
@Maaska: Zapraszam serdecznie !
- 3
@RocketQueen: A potem przyjdzie wujo Stefan z wujem Januszem i i tak będzie "majteczki w kropeczki"
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
3
Wesoła babcia tańczy do znanej piosenki zespołu Akcent

"Pragnienie miłości".
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
BRACIA FIGO FAGOT - A w niebie gra disco polo

To nie agregat uprawowy, to disco polo rytm miarowy!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy bo lubię :
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
- 0



















Dla mnie to jest piękne( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=mVhb5akSa5A