Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte via iOS
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
konto usunięte via Android
- 2
Co ja znalazłem...
https://youtu.be/Tg5ZMKV-vlI
#mecz #mundial #zloto #discopolo #krawedzinternetu #polskareprezantacja
https://youtu.be/Tg5ZMKV-vlI
#mecz #mundial #zloto #discopolo #krawedzinternetu #polskareprezantacja
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zamaloczasunalogin Minusa bym dał
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kurła, nie moge spać, idę na youtube po muzyke relaksacyjną, i wszystko byłoby git gdyby po 30min. muzyki następny w kolejce jest Dizel i plastikowa biedronka
Nigdy wiecej nie bede juz dawać mojego telefonu na imprezach zeby muzyke puszczali
#zalesie #discopolo #idzpanwchuj #youtube
Nigdy wiecej nie bede juz dawać mojego telefonu na imprezach zeby muzyke puszczali
#zalesie #discopolo #idzpanwchuj #youtube
- 3
Mirki słyszeliście? nie mam nic do Zenka, i do discopolo - czasami nawet słucham, ale to jest kuźwa już na siłe xd
https://www.youtube.com/watch?v=Tg5ZMKV-vlI
#zenekmartyniuk #discopolo #mecz #mundial
https://www.youtube.com/watch?v=Tg5ZMKV-vlI
#zenekmartyniuk #discopolo #mecz #mundial
@Adom007: Mam wrazenie ze ten bit w refrenie juz gdzies slyszalem. B.podobne do Adam Lambert - Another Lonely Night ( ಠ_ಠ)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pan_Wiechu: Wykopki wyglądają jak Kuracyja, a nie jak #fas xD
- 0
@Pan_Wiechu: bandziorek zdziwiony aż mu uszy bokiem wyszły ;)
#discopolo z dedykacją dla #rozowepaski :)

Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

@Krukwbieli: Trzecie.

@anina_01: o jak miło :*
- 1
@patron_media: ehh, grzecznie piszesz to plusa Ci kopsnę :) chodź disco polo nie lubię
@patron_media: czym nagrywasz ?
- 49
- 19
@XD__ albo trzaskaj żenujące rymy na czasownikach, a w razie braku sylaby dodawaj "dziś", "już".
- 0
- 0
@mario972 no a myślisz, że gdzie siedzę XD
- 1
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
@Krukwbieli: Dzien dobry... milej niedzieli zycze.
- 1
@anina_01: :) Miłej, miłej - dzięki Waszej obecności będzie miła!!!
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
http://ulub.pl/iY0Dy3YqnP/lukash-tylko-z-toba
Na YT nie ma. Swoją drogą właśnie z ulub.pl pobieram niemal wszystkie kawałki dp na dysk.
Łukash - Tylko z Tobą
#discopolo
Na YT nie ma. Swoją drogą właśnie z ulub.pl pobieram niemal wszystkie kawałki dp na dysk.
Łukash - Tylko z Tobą
#discopolo





















"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #70s #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@markov94 @rozczarowany @lizardking_21 @pzn @pasiaty @Migfirefox