Urocze dźwięki #muzykazgier #deusex
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SynuZMagazynu
- 1


The_Good
- 1
@SynuZMagazynu: no jak zwykle plusik. alexander brandon najlebszy, razem z michałem van den Bos. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Turbo hakerska nuta, ponad dwudziestoletnia #muzykazgier #deusex

- 2
@SynuZMagazynu: Cały soundtrack zarówno do starych Deus Ex jak i nowych jest niesamowity

@SynuZMagazynu: tylko Cię trolluję - to tak gdybyś nie był pewny.
Niesamowita nuta hakerska z "dodatku" do Deus Exa GO o którym nie miałem pojęcia #deusex #muzykazgier

hakerska nuta spokojna #muzykazgier #deusex

- 10

@Krs90 ambienty z Pragi są fajne.

no, cyber dubaja to nie słyszałem z tej serii #muzykazgier #deusex

- 1
@SynuZMagazynu: Przecież Invisible War to najgorszy możliwy DX.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
pytanie
- tak 35.1% (26)
- nie 64.9% (48)
- 2
@Cybher1: w sumie to mam nadzieję.
@xan-kreigor: bedzie gta bo tez palmy #pdk

- 0
kurła to nie tamto, to to (。◕‿‿◕。)

- 4
Gram chyba po raz szósty w Human Revolution (edycja Director's Cut tym razem).
I ten utwór to nadal mój numer jeden wszystkich znanych mi utworów z gier :)
#muzykazgier #gry #muzykaelektroniczna #deusex
I ten utwór to nadal mój numer jeden wszystkich znanych mi utworów z gier :)
#muzykazgier #gry #muzykaelektroniczna #deusex

- 11
Ta muzyka pozostaje w pamięci na zawsze. Kto grał ten zrozumie.
Swoją drogą podobny motyw co w utworze Hansa Zimmera - Time zrobionym do filmu Incepcja który miał premierę rok przed wydaniem Human Revolution.
#deusex #gry #soundtrack #muzyka
Swoją drogą podobny motyw co w utworze Hansa Zimmera - Time zrobionym do filmu Incepcja który miał premierę rok przed wydaniem Human Revolution.
#deusex #gry #soundtrack #muzyka

Właśnie skończyłem #deusex Human Revolution i Mankind Divided. J----e 12/10.
-zajebista główna fabuła
-naprawdę sporo materiału do rozkminiania na temat ludzkości i kosmosu i w ogóle
-MNÓSTWO
-zajebista główna fabuła
-naprawdę sporo materiału do rozkminiania na temat ludzkości i kosmosu i w ogóle
-MNÓSTWO
- 6
@Czimchik: Zapomniałeś o jednej rzeczy, MUZYCE. Majstersztyk.
- 4
nie byłem w stanie przejść tej gry przez pracę kamery przy etapach skradankowych z osłonami, ciągłe skakanie z fpp do tpp mnie r-----------o
@justkilling: Dla mnie osobiście to rozwiązanie było świetne, mega dobrze mi się przez to grało.
- 3
Ale bym zagrał w takiego oryginalnego #deusex ale z nowom grafikom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #pcmasterrace #muzykazgier
#gry #pcmasterrace #muzykazgier

- 4
@SynuZMagazynu: to ty chyba fabuły Deus Ex'a pierwszego nie doświadczyłeś ziomuś xDDD

@BoloMaster: Przygody Jensena miały być trylogią, ale Mankind Divided się nie sprzedało i ostatnia część została odłożona na daleką przyszłość.
- 0
- 0
Które zakończenie poprzedniej części w Deus Ex: Mankind Divided jest kanoniczne?
#gry #deusex #konsole #pyciochkita
#gry #deusex #konsole #pyciochkita
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Quazu: twórcy gry mówili, że każdy wybór jest bez znaczenia, bo w natłoku dezinformacji i kłamstw sygnał po wyemitowaniu przez Elizę nie wzbudził sensacji wśród ludzkości. Jednak początkowo wysadzenie Panchei miało być kanoniczne i najbardziej zgodne z poglądami Jensena.
to jeden z wielu pięknych utworów z #deusex #muzykazgier

@SynuZMagazynu: Mój faworyt:

- 2
@SynuZMagazynu: @Intellectually_superior: ludzie kultury widać od razu

- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sejsmita: w pierwszym deusexie był podobny motyw tylko mniej oczywisty. Ja zrobiłem to co kazał mi npc. Dopiero później dowiedziałem się że można inaczej i miałem efekt WOW.
- 0
@mamajasia12: dxHR
@EissIckedouw: Mnie się najbardziej podobało, że jak jednak s-------a zabijesz (a tylko jego zabijam w Alice Garden Pods), to potem przed finałem TYM, dwóch gości gada coś w stylu: nie chciałbym spotkać tego, który go zabił. :)
@graf_zero: Jest też bug, że nawet jak pomożesz, ale wyjdziesz oknem to i tak ginie.
btw filmik z jej egzekucji:
@EissIckedouw: Mnie się najbardziej podobało, że jak jednak s-------a zabijesz (a tylko jego zabijam w Alice Garden Pods), to potem przed finałem TYM, dwóch gości gada coś w stylu: nie chciałbym spotkać tego, który go zabił. :)
@graf_zero: Jest też bug, że nawet jak pomożesz, ale wyjdziesz oknem to i tak ginie.
btw filmik z jej egzekucji:

Od dzisiaj przemas znany również jako przemcel rozpoczyna pracę w międzynarodowej agencji UNATCO jako JC przem-AS "nowo" powstała organizacja ma za zadanie zrzeszać wszystkich którzy zdobyli magiczne moce i zmienić ich w agentów z biomechanicznymi wszczepami oraz różnymi ulepszeniami, JC przem-AS i jego agenci muszą stanąć na wysokości zadania i wyplenić przegryw, odbić radziszewska i wszystkie istniejące fabryki batonikow odnawiajacych bio-energie zwanymi M.A.R.S
Przegrywki staniemy do walki kiedy nadciągnie nieuchronny koniec?
Film dostępny w
Przegrywki staniemy do walki kiedy nadciągnie nieuchronny koniec?
Film dostępny w
źródło: comment_1589932816OExhhe3DjjRligJSmRVo2Q.jpg
Pobierz


















