Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dzieju41 tagi Ci się dziadek nie pomyliły?
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
799
Olbrzymi kamień nazębny

Usuwanie kamienia nazębnego mężczyzna 45 lat.
z- 266
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#slask #sosnowiec #katowice #stomatologia #dentysta
Zna ktoś jakiegoś dentystę 24h?
Cena nie gra roli.
Okolice Katowic
Zna ktoś jakiegoś dentystę 24h?
Cena nie gra roli.
Okolice Katowic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam ściśnięte zeby na gorze, zaawansowana paradontozę, zapalenie dziąseł i wymagam operacji szczęki. Sprawdziłem ile to może wszystko trwać i kosztować i powiem szczerze ze się załamałem xd. Najpierw operacja, dochodzenie do siebie przez 3 miesiące, ślinienie się, pokarmy w płynie, brak możliwości mówienia. Później przeszczep dziąseł, później aparat który spowoduje ze przeszczepione dziąsła na recesje prawdopodobnie znowu odsłonią korony zębów. Kolejny przeszczep, lata pracy dochodzenia do siebie, ogromne koszta idące w
@ddes: Chciałabym móc powiedzieć ze 100% pewnością, że każdy odmówi takiego okaleczania i upośledzania pacjenta na całe życie. Niestety istnieje ryzyko, że jakaś chciwa menda się znajdzie.
- 0
@SkrytyZolw: Dzięki za odpowiedz.
- 0
#dentysta #zeby #wybielaniezebow #wybielanie
Jaką metodą wybielić zęby, jeśli miałem diastemę na jednykach i została ona usunięta poprzed nadlanie tych zębów? Żeby się nie okazało, że wszystko się wybieli, a te uzupełnienie będzie w gorszym odcieniu. Co robić w takiej sytuacji?
Jaką metodą wybielić zęby, jeśli miałem diastemę na jednykach i została ona usunięta poprzed nadlanie tych zębów? Żeby się nie okazało, że wszystko się wybieli, a te uzupełnienie będzie w gorszym odcieniu. Co robić w takiej sytuacji?
konto usunięte via iOS
- 0
Co to za argument ze jak jest dobrze to się nie poprawia? xD chce poprawić niech poprawia@NaczelnyAgnostyk:
hej, mirki powiedzcie mi cze cena we Wrocławiu za wybielanie zębów w wys. 2500 zł nie jest troche wygórowana? Przy czym to podobno metoda wybielania laserowego ("prawdziwym" (?) laserem a nie zwykłą lampą/ledami)? Ktos ma rozeznanie?
#wroclaw #ortodoncja #dentysta #zeby #wybielaniezebow #stomatologia #kiciochpyta
#wroclaw #ortodoncja #dentysta #zeby #wybielaniezebow #stomatologia #kiciochpyta
Idziesz do gabinetu co robi wyciski do wybielania i kupujesz żel u dystrybutora materiałów do stomatologii.
- 0
@blisko_kebab: o tych nakładach tez słyszałem ale kurczę męczyć się z tym dwa tygodnie, nie da się normalnie jeść itp. A z drugiej strony za coś te niby ponad 2k w tej met. Laserowej się płci wiec domniemam ze efekt tez musi być. Bez kitu nie wiem, ortodontka mi polecała ta laserowa metodę
- 0
Przez kilka lat nie odwiedzałem dentystów i ostatnio trafiłem do pewnej kliniki którą polecił mi znajomy. Stwierdzili, że powiercimy i zaplombujemy 3 zęby (nie bolały, miały kropeczki próchnicy). Wszystko fajnie i przyjemnie, zero bólu w trakcie, wszystko trwało niecałe 2 godziny. Zapłaciłem 2300 zł ZA 3 ZĘBY. Generalnie nie zbiedniałem, ale mam wrażenie, że specjalista "lekko" przesadził... xD Rozwiejcie proszę moje wątpliwości, czy to oderwana cena, czy może aż tak podrożały takie
wczoraj wyrywalem dolna 8. 3 z kolei, dolna. tym razem jest zdecydowanie ciezej - wieczorem podgoraczkowy, dzisiaj 37.9 brac cos na zbicie? jesli tak, to co? mam nimesil przepisany.
#zdrowie #dentysta #stomatologia
#zdrowie #dentysta #stomatologia
- 0
@presburger: generalnie zawsze lepiej nie brać antybiotyku niż brać, ale jak masz objawy infekcji to w razie nie wzięcia lub wzięcia zbyt późno może zrobić się z tego syf
- 0
@affairz: po okladach spadlo mi z 37.9 na 37.4 mam nadzieję, ze bedzie tylko lepiej. zobaczymy wieczorem. na razie tylko pod koldra siedze
- 0
Szczoteczka Xiaomi T100
Cena z VAT: 41,71 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka
#duxrm
Cena z VAT: 41,71 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka
#duxrm
źródło: comment_164931362266yIvxYdHhVs5uXGXmUnBR.jpg
PobierzPanie MyPhilosophy, dzisiaj kończyny kanałowe, pół godziny i koniec tematu, nie zakładam znieczulenia bo nie będzie bolało.
Uwierzyłem Ci.
Suka ヽ( ͠°෴ °)ノ
#dentysta
Uwierzyłem Ci.
Suka ヽ( ͠°෴ °)ノ
#dentysta
- 1
@Oczymtydomniemowisz: ciekawostka: u dziecka o kanałowe łatwiej niż u osoby dorosłej ze względu na to, że ząb ewoluuje - im pacjent starszy tym nerw bardziej cofnięty, a więc próchnica ma więcej zębiny do spenetrowania zanim dotrze do nerwu
edit: chociaż z drugiej strony u takiej naprawdę młodej osoby w grę wchodzą także rozwiązania mniej radykalne, zupełnie niedostępne u dorosłych
edit: chociaż z drugiej strony u takiej naprawdę młodej osoby w grę wchodzą także rozwiązania mniej radykalne, zupełnie niedostępne u dorosłych
- 0
Jaką pastę do zębów kupić.
Używałem elmex-a -> zielony i dowiedziałem się od dentysty, że jest nieodpowiednia a z roztargnienia zapomniałem o jakich mówił(nie dopytujcie bo każda wizyta dla mnie to wyzwanie i mega stres ¯\_(ツ)_/¯)
#dentysta #stomatologia #zeby
Używałem elmex-a -> zielony i dowiedziałem się od dentysty, że jest nieodpowiednia a z roztargnienia zapomniałem o jakich mówił(nie dopytujcie bo każda wizyta dla mnie to wyzwanie i mega stres ¯\_(ツ)_/¯)
#dentysta #stomatologia #zeby
@kknsgvnfbjndf: A miałaś kiedyś instruktaż higieny? Jak dbasz o higienę jamy ustnej?
Tak jak koledze powyżej plus natureON tropical enzyme.
Co pół roku powtarzaj w takim razie, pełnaą higienizację, skaling i piaskowanie.
Tak jak koledze powyżej plus natureON tropical enzyme.
Co pół roku powtarzaj w takim razie, pełnaą higienizację, skaling i piaskowanie.
@kknsgvnfbjndf: to nie jest to jakaś niesamowita intensywność odkładania kamienia. Rób higienizację co pół roku i będzie git :)
- 1
#uroda #medycyna #kiciochpyta #dentysta #stomatologia Jeden z zębów nr 1 zrobił mi się od połowy w dół poł przezroczysty, da się to jakoś zatrzymać żeby dalej nie postępowało? Wygląda to nie estetycznie. Co się robi z takim zębem, jak to przywrócić do normalności? Zastanawia mnie co sprawiło że tylko ten jeden taki się zrobił, reszta nie wykazuje żadnych zmian tego typu.
@cr6d: zapewne je ścierasz. Idź się pokaż dentyście.
- 1
Mam dość żółte zęby i nie wynika to z braku higieny, a niestety moje kości są mocno żółte, mam bladą skórę co jeszcze bardziej to podkreśla. Chcę je wybielić, w luxmedzie do dyspozycji mam 3 opcje:
- Wybielanie zębów metodą nakładkową - od 1000 zł
- Wybielanie zębów lampą Beyond - od 1320 zł
- Wybielanie zębów laserem - od 1800 zł
Zastanawiam się, który wybrać, zależy mi żeby nie uszkodzić szkliwa,
- Wybielanie zębów metodą nakładkową - od 1000 zł
- Wybielanie zębów lampą Beyond - od 1320 zł
- Wybielanie zębów laserem - od 1800 zł
Zastanawiam się, który wybrać, zależy mi żeby nie uszkodzić szkliwa,
konto usunięte via Android
- 1
Mordo bierz nakladkowe, idziesz do dentysty i on bierze wyciski,dostajesz nakładki i żel np opalescence, poproś o niższe stężenie 10%. Stosuj według zaleceń niespiesznie i bzikaj. A jak żel Ci się skończy to sobie dokup na allegro, to najlepszy stosunek cena/efekt i najbezpieczniejszy imo. Wolniejsze wybielanie jest bezpieczniejsze. Drucik nie przeszkadza. Ceny są wysokie a uwzględniając że po rabacie to wyjściowa cena jest horrendalnie wysoka. Dentysta here. Z gabinetowych dobra jest metodą
@winslow: jak zawszze, są lepsze i gorsze żele. Lampa beyond to pic na wodę.
Mirki, mam problem, gdyż mój ortodonta mnie mówiąc wprost oszukał.
Zacząłem leczenie około półtorej roku temu, ortodonta zapewniał mnie, że leczenie będzie polegać na przesunięciu wszystkich zębów w przód, i przerobieniu trójek na dwójki (nie mam dwójek). Tak również była sporządzona umowa. Dziś się okazało, w zasadzie przez przypadek, że na takie leczenie nie ma szans, i że jest szykowane miejsce pod implanty. A jak wiadomo, nie jest to tania rzecz, i
Zacząłem leczenie około półtorej roku temu, ortodonta zapewniał mnie, że leczenie będzie polegać na przesunięciu wszystkich zębów w przód, i przerobieniu trójek na dwójki (nie mam dwójek). Tak również była sporządzona umowa. Dziś się okazało, w zasadzie przez przypadek, że na takie leczenie nie ma szans, i że jest szykowane miejsce pod implanty. A jak wiadomo, nie jest to tania rzecz, i
konto usunięte via iOS
- 1
@ATLETICO: Mówisz „pana chyba posrało, żegnam” i więcej nie przychodzisz btw od kiedy z ortodontą się jakieś umowy podpisuje wtf ale jak tak to idź do radcy prawnego na konsultacje
konto usunięte via iOS
- 0
@ATLETICO: O ja prdl ten lekarz ciśnie w ciula i to mocno jak ci praktykanta podesłał serio uciekaj od niego i nie zapomnij opinii wystawić bo to zwyczajny oszust i naciągacz
Czemu na #znanylekarz to jest taki scam, że jak wpisuję zabieg np. resekcja korzenia, to wyskakuje cena powiedzmy 700zł a jak wejdę na stronę tego lekarza to cena jest np. od 1500? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś jak byłem u jakiegoś dentysty to mi powiedział za ten zabieg nawet 3-4k (Kraków). W Niepołomicach 1700zł i to jest cena do zaakceptowania ale termin odległy :/ Ma ktoś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@MrFisherman: przecież to zależy od konkretnego przypadku, zęba, ilości korzeni itp itd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
32
Trzecie zęby zamiast implantów! Przełomowe odkrycie polskich naukowców

Naukowcy z Poznania, Warszawy i Torunia próbują wyhodować „trzecie” zęby, opierając się na możliwościach, jakie dają obecne w dziąsłach komórki
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Cześć,
rozważam wzięcie kredytu, aby naprawić sobie zęby które są w tragicznym stanie. Wstydzę się ich na każdym kroku oraz przeszkadza to w nawiązywaniu relacji. NFZ mi nie pomoże, połowę zębów rośnie krzywo, druga połowa jest w uszkodzonym stanie. Zaraz się zacznie, że było dbać o zęby, jednak to nie jest takie proste na wsi w biednej rodzinie, kiedy rodzice nie nauczą dobrych nawyków, a potem już jest za późno
Cześć,
rozważam wzięcie kredytu, aby naprawić sobie zęby które są w tragicznym stanie. Wstydzę się ich na każdym kroku oraz przeszkadza to w nawiązywaniu relacji. NFZ mi nie pomoże, połowę zębów rośnie krzywo, druga połowa jest w uszkodzonym stanie. Zaraz się zacznie, że było dbać o zęby, jednak to nie jest takie proste na wsi w biednej rodzinie, kiedy rodzice nie nauczą dobrych nawyków, a potem już jest za późno
@AnonimoweMirkoWyznania: niektóre kliniki oferują raty i jak najbardziej jest to dobra inwestycja!
@AnonimoweMirkoWyznania: poczytaj o mediratach.
#anonimowemirkowyznania
tl;dr polecicie dobrego #dentysta w #krakow?
Mam strasznie zaniedbane zęby. Rodzice nigdy nie nauczyli mnie myć zębów, ogarnąłem się sam dopiero w nastoletnim wieku. W połączeniu z tym ze miałem słodyczy pod dostatkiem, dało to okropny efekt. Teraz mam 22 lata i doszedłem do wniosku ze trzeba to ogarnąć póki jeszcze można. Znacie jakiegoś dentyste który nie mnie zabije zwrokiem?
#krakow #dentysta
tl;dr polecicie dobrego #dentysta w #krakow?
Mam strasznie zaniedbane zęby. Rodzice nigdy nie nauczyli mnie myć zębów, ogarnąłem się sam dopiero w nastoletnim wieku. W połączeniu z tym ze miałem słodyczy pod dostatkiem, dało to okropny efekt. Teraz mam 22 lata i doszedłem do wniosku ze trzeba to ogarnąć póki jeszcze można. Znacie jakiegoś dentyste który nie mnie zabije zwrokiem?
#krakow #dentysta




















Znacie moze jakiegoś specjaliste w tym temacie w okolicach Warszawy? Rozkladam ręce
#paradontoza #dentysta #zeby #stomatologia #ortodoncja
Czemu uważasz to za problem? Boli Cię jak np. coś jesz? Względy estetyczne?
Jeżeli tak, to pokryj sobie odsłonięte szyjki zębowe kompozytem i będzie gitara na wiele lat a możliwe, że nawet do grobu (identycznie jak np. masz
Dzieki za radę, jezeli to nie w niczym nie przeszkadza to faktycznie kompozyt moze byc dobrą alternatywą