#czolgi #modelarstwo #zainteresowania
Czesc mircy. Dobra wiadomosc jest taka ze prawie cale malowanie IS-3M jeszcze przede mna.
Zla kest taka, ze wykonalem juz budzet na modele w tym miesiacu i czekaja mnie jeszcze prawie trzy tygodnie posuchy.
Na zalaczonych obrazkach dzisiejszy czolg. Rano dokleilem karabin i zaczalem malowanie. Kadlub nie jest jeszcze sklejony ze spodem wanny, skleje po lakierowaniu


















Więcej o czołgu:
https://wozybojowe.pl/2016/09/m1a2-sep-v-3-abrams/