Wszystko
Najnowsze
Archiwum

#muzyka #czolgi #warthunder #wot #rosyjski #feelsmusic #klasykiniepoprawnejmuzyki
Można włączyć polskie napisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można włączyć polskie napisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 2
#czolgi #projektowanie mirki, podrzuci ktoś może jakieś opisy, schematy itd. na temat zawieszenia gąsienicowego dla kogoś kto dopiero zaczyna? Wiecie, żeby była pokazana budowa, co, gdzie i dlaczego, różne stosowane typy itd.
#poczatkujacymodelarz <--- moj tag autorski.
#zainteresowania #modelarstwo #czolgi
Czesc. Sklejam sobie wlasnie zdobyczny KV-2 od Trumpeter.
Mam dylemat co do malowania. Sa dwa wyjscia.
1. Zdejme te blotniki z wyposazeniem, poloze podklad, pomaluje, pomaluje kola, gasienice i blotniki oddzielnie i przykleje je potem, ryzykujac ze farba odejdzie razem z klejem.
#zainteresowania #modelarstwo #czolgi
Czesc. Sklejam sobie wlasnie zdobyczny KV-2 od Trumpeter.
Mam dylemat co do malowania. Sa dwa wyjscia.
1. Zdejme te blotniki z wyposazeniem, poloze podklad, pomaluje, pomaluje kola, gasienice i blotniki oddzielnie i przykleje je potem, ryzykujac ze farba odejdzie razem z klejem.
źródło: comment_3vyHjhrzhcZuxwKry39lEByCcP8gspVi.jpg
Pobierz@Kartkowka_z_grilla: Najpierw bez zakładania reszty kół pomaluj wszystko podkładem (koła też, ale nie zakładając), potem kolor bazowy. Po tym etapie jak będziesz nakładał kamo na kadłub i generalnie wierzch, zamaskuj sobie obszar pod błotnikami i doprowadź wierzch wtedy już do końcowego etapu, potem zdejmij maskowanie z podwozia. Ja koła maluję np nabite na wykałaczki, i potem wtykam w steropian, żeby miały jak wysychać
źródło: comment_i0S1jZO2yDSOfYke16clbqmU3yYWkJJM.jpg
Pobierz- 0
@Kartkowka_z_grilla: często maluję wyposażenie i akcesoria czołgu i dopiero wtedy naklejam. Nie zdarzyło mi się żeby coś odeszło razem z farbą. Trzeba jedynie uważać żeby nie dać za dużo kleju, bo rozpuszcza on farbę na czołgu.
jak sklejałem natomiast Stuga od Dragona to w pewnym momencie musiałem skleić wannę z kadłubem i gąsienicami. Żeby nie mieć problemów pomalowałem boki wanny, spód błotników i gąski o góry- czyli tam gdzie nie
jak sklejałem natomiast Stuga od Dragona to w pewnym momencie musiałem skleić wannę z kadłubem i gąsienicami. Żeby nie mieć problemów pomalowałem boki wanny, spód błotników i gąski o góry- czyli tam gdzie nie
- 2
- 4
- 2
https://youtu.be/8SAllsDYGic
Polecam ziomkami na prawdę zajebiste filmy robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #obronaterytorialna #majstersztyk #yt #czolgi
Polecam ziomkami na prawdę zajebiste filmy robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #obronaterytorialna #majstersztyk #yt #czolgi
- 36
Pierwsza dosyć biedna diorama ale jednak serduszko trochę urosło po zrobieniu
#chwalesie #diorama #modelarstwo #czolgi trochę #pokazczolg
#chwalesie #diorama #modelarstwo #czolgi trochę #pokazczolg
źródło: comment_REe3ZdPdCdUJLsDxVxRANDc7gR7gxdlD.jpg
Pobierz- 9
konto usunięte via Android
- 5
@Vladimis strasznie duża I nic się nie dzieje :/
9
Dodadki do Shermana

Sherman z zamontowaną wyrzutnią rakiet. Film opisujący obsługę i działanie.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
T-34/85 podczas przejazdu przez podlasie w drodze na Berlin, koloryzowane.
#poczatkujacymodelarz
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
Maluje sobie czolg. Jeszcze sporo do zrobienia przed pierwszym lakierem.
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
Maluje sobie czolg. Jeszcze sporo do zrobienia przed pierwszym lakierem.
źródło: comment_QpgtbXwpYXaekqC2PRsNHpwm4jbqOXX4.jpg
PobierzMój już siedzi wymalowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_5JRJtlXAAEJd0fztCHL68pb8e9jXVFjE.jpg
Pobierz- 1
@KieroKa: T-55 tez ladny. Ale z tego co wiem z T-62 poza wygladem nie ma zbyt wiele wspolnego i nie byl punktem wyjscia dla konstrukcji tego drugiego.
- 20
#poczatkujacymodelarz
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
No i dokonczylem wieze. Zostaly rurki ale dodam je po szpachlowce. Jutro dotrze moja paczka, wiec papierowy model dokoncze pewnie w tygodniu.
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
No i dokonczylem wieze. Zostaly rurki ale dodam je po szpachlowce. Jutro dotrze moja paczka, wiec papierowy model dokoncze pewnie w tygodniu.
źródło: comment_CA2xoXN9xTxqIFVFDB7wj52IGZO9jCjU.jpg
Pobierz- 0
@Mihuh: 1:50
@Kartkowka_z_grilla na berlin!
#poczatkujacymodelarz
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
Czesc!
W oczekiwaniu na przybycie paczki z farbami, lakierami, rozcienczalnikami i nowym czolgiem, ktorej skompletowanie sie opoznia, postanowilem sprobowac swoich sil z modelami kartonowymi. Z czyms prostym na poczatek, poniewaz z modelarstwem kartonowym nie mialem nigdy nic wspolnego.
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi
Czesc!
W oczekiwaniu na przybycie paczki z farbami, lakierami, rozcienczalnikami i nowym czolgiem, ktorej skompletowanie sie opoznia, postanowilem sprobowac swoich sil z modelami kartonowymi. Z czyms prostym na poczatek, poniewaz z modelarstwem kartonowym nie mialem nigdy nic wspolnego.
źródło: comment_KSmATvj2z6mFCGQUJHWXoKvHDoMWoMG8.jpg
Pobierz@Kartkowka_z_grilla:
Kolega widział ISa na żywo? Bo ja jakoś nie kojarzę gladziutkich jak pupa niemowlaka wież ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wrazenia jednorodnego odlewu czesci, co bylo cecha charakterystyczna ISow.
Kolega widział ISa na żywo? Bo ja jakoś nie kojarzę gladziutkich jak pupa niemowlaka wież ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_c5DsRGRWkFzgpDU6ZpyCyNSvqjMrhfkc.jpg
Pobierz- 3
@KarmazynPjekarz: widzialem. Ogladalem dziesiatki zdjec. Owszem, czesci sa ze soba spawane, ale poszczegolne elementy wiezy sa odlewem. Linie spawu bede rowniez robil z pomoca szpachlowki. Nie sadzilem ze bede musial az tak precyzowac.
@fajfoklok: duzo trudniej, nalezy ogromna wage przywiazywac do gramatury kartonu na ktorym drukujesz i z rozwaga wybierac, ktore czesci podkleic a ktore nie.
@fajfoklok: duzo trudniej, nalezy ogromna wage przywiazywac do gramatury kartonu na ktorym drukujesz i z rozwaga wybierac, ktore czesci podkleic a ktore nie.
- 6
Odbijające się pociski od pancerza Tygrysa wyglądają świetnie.
#postscriptum #czolgi #gry #czolgboners
#postscriptum #czolgi #gry #czolgboners

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Red_u: grafa tragiczna
- 12
- 1
- 0
@piotr-zbies: Uwielbiam chieftaina. Nie spodziewałem się że mogę go zobaczyć z tą flagą
3
Tiger (Niemcy) vs Sherman (USA)

Porownanie 2 czolgow z 2 wojny swiatowej.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #






















źródło: comment_9Tmj8wbI89uisVRrU3jCRG6tee4PUA3e.jpg
PobierzTo raczej mało znany czołg - Carro Armato P40
Jakby wstawić Wiesel-a to dowcip byłby podwójny.