@Emil_Kolacja Komsomolec zatonął bo oszczedzili kopiejki na czujniki wykrywające pożar a jedna z ruskich rakiet kosmicznych eksplodowała bo praktykant na siłę wbił młotkiem czujnik podczas gdy montowało się go odwrotnie: ruskie to stan umysłu
  • Odpowiedz
@Czajna_Seczen:
- Bądź ludziem, którego władza "poprosiła" by poszedł na komin przez silnie napromieniowane otoczenie by zatknąć tam flagę jako symbol (albo fanaberia władz jaka to ona zajebista)
- Dostań za to dzień wolnego i puszkę zachodniego napoju
- Profit? RADuj się w domu :P
  • Odpowiedz
@Czajna_Seczen właśnie w serialu byla scena z tymi ludźmi. Nie mieści mi się w głowie s----------e ludzi narażających życie (albo tych, co im kazali), którzy pewnie dostają po całej akcji choroby popromiennej albo umierają na raka w ciągu kilku lat w imię... Zatkniecia patyka z flagą... Co to był za ustrój...
  • Odpowiedz
Myślicie, że po sukcesie #czarnobyl czeka nas zalew mini seriali o tematyce katastroficznej? Pierwsza myśl to wypadek na Kursku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach