#chcepogadac może ktoś?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
rogal_bloki
via Android- 0
Ostatnio jedna mirabelka chciała wieczorem pogadać #chcepogadac a że miałem dobry nastrój spowodowany tym że z nowo poznaną dziewczyną wspaniale się dogadujemy to sie do niej odezwałem na priv.
Pogadaliśmy trochę i jak temat w końcu doszedł do związków i okazało się ze spotykam sie z fajną panną to nagle odechciało jej się rozmawiać.
Widać upatrywala we mnie beciaka który będzie do niej spermił ale odbiła się od sciany (
Pogadaliśmy trochę i jak temat w końcu doszedł do związków i okazało się ze spotykam sie z fajną panną to nagle odechciało jej się rozmawiać.
Widać upatrywala we mnie beciaka który będzie do niej spermił ale odbiła się od sciany (
madmat
- 12
@AlfredoDiStefano: we've got a badass over here...
AlfredoDiStefano
- 5
@XXUnthinkableXX: tak bo wszystkie laski są takie same
@Jednorybek: Wczoraj nie chciałeś, dziś chcesz, co tam?
- 0
@MistrzPatelnii: wczoraj miałem depresje, a zakładam że nie warto ludzi zarazać, dzisiaj pozałatwiałem wiekszość spraw, a jutro z samego rana jade do ciotki, przekopać kawał ogrodu i posadzić laurowiśnie ʕ•ᴥ•ʔ
chociaż ona i tak upiera się na Tuje( ͡° ʖ̯ ͡°)
chociaż ona i tak upiera się na Tuje( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
#chcepogadac może ktoś ?
- 0
@bakus_biszkoptowy69 odblokuj pw
@pchla66: już
Ja wcale nie #chcepogadac, ale Wam wykopki spod tego tagu, słodkich snów życzę
- 0
@Jednorybek: dziękuję. Bardzo ładny masz nick, widać od razu, że wygryw. Avatar to już w ogóle kox!
- 0
@Jarylo: avatar mi pewien wykopem zmajstrował, nick to wina mojej byłej, a tak poza tym to nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hej #chcepogadac tak przed snem ;)
Może ktoś pgadać?
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
Wszyscy poszli i emka schodzi #chcepogadac
- 0
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wolny wieczór, więc mogę pogadać z kimś chętnym na PW np. o rozwoju osobistym, muzyce z gier lub wylosować jakiś inny temat w ramach eksperymentu :-)
#chcepogadac #lvl20 #lvl30
#chcepogadac #lvl20 #lvl30

Może ktoś pogadać?
#chcepogadac
#chcepogadac
Jakby ktoś chciał o byle czym pogadac, czy tam poopowiadać co u niego to chętnie #chcepogadac
- 0
@Blezio2: chciałbym iść spać ale nie potrafię, a u Ciebie?c:
- 0
@markopolon: ja nie chce spać a mógłbym, jak dzionek minął?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@heniek_8: aktualnie ma 63 lata, mega nadciśnienie i łoi przez 6 dni w tygodniu. I tak od ponad 40 lat z małymi przerwami. Mimo wszystko wydaje mi się, że pożyje jeszcze długo. Dla babci załatwiam dom opieki, ale będę musiał się dokładać 1000 zl miesięcznie i jeszcze utrzymywać ojca...
@Bulbulator9009: hejka o czymmmm
Dawno mnie tu nie było, zapraszam :D
#chcepogadac
#chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Dawaj, zapraszam
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
@ZenoChame: o tej wiadomości nie widziałem! No pewnie masz rację! Niestety najlepiej czas spędzać z innymi jak wszystko jest Ok :)
wiadomo, jeśli ty czujesz się dobrze, to z innymi też się będziesz czuł super :D
- 0
Oferuję darmową stymulację i gimnastykę mózgu za pomocą konwersacji, temat dowolny, a tymczasem kontynuuję wypróżnianie kiszek
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
@NieInteresujSiee: ale szanujmy się, aż tyle to mi się nie chce czytać xD poczekam z tym do następnego srania
@Deadend: szczerze to sam sie tera zastanawiam czy czas poswiecony na pisanie tego byl tego warty xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@rosso_corsa: Staram się jednak to nie jest takie proste gdy się wszystkiego boisz
@kzxx byłam w takiej samej sytuacji, fobia społeczna, a przez to dołki, niska samoocena, starch jak ja sobie poradzę, brak perspektyw. Idź na psychoterapie, mi pomogło, ale dopiero trzecia terapeutka i obyło się bez żadnych leków. Ja oprócz tego czytałam ksiązki psychologiczne, ogladałam wykłady, a nawet zachaczylam o coaching - pomogło, ruszyłam do przodu i nie powiem, że wygrałam i już jest super, ale jest o wiele poziomów do przodu, progres!




















