U mnie już prawie 3 rano, na szczęście jutro wolne. W ogóle powoli zaczynam tęsknić za tą naszą Polską (nie myślałem że kiedyś to napiszę). Może jakaś różowa chce pogadać na pw?
#chcepogadac
Pracuję na nocnej zmianie. Czy może bardziej prawidłowo byłoby napisać: siedzę w pracy. A w zasadzie w domu, bo zdalna mocno. Z ciekawości chciałem sprawdzić, czy trafi się jakiś interaktywny random.
W związku z powyższym: #chcepogadac
#pomocy #pracbazaproble ms #pracbaza #zalesie #gownowpis ##!$%@? #januszex
Mam ##!$%@? na to, że w pracy nie robie konkretnych projektów, które mógłbym wpisać do doświadczenia tylko #!$%@? Dasany,Halne i Tp-Linki oraz projekty za które nie dostaje premii. Jeszcze współpracownicy , który się prują pytaniem „Czy nie masz co robić?” i wszelki #!$%@? za całokształt twórczości mimo iż ja nie zawiniłem . Czas rozłożyć nogi za normalną #pracawit
I to #!$%@? kolejna praca przez
#anonimowemirkowyznania
Czy wymagam zbyt wiele, od #rozowepaski, że chce spokojnej, inteligentnej Kobiety, która kocha tylko mnie, jest dla mnie filarem, ostoją, czy to aż tak wiele na dzisiejsze czasy? Czy zawsze taka #szaramyszkadlaanonka, okazuje się tępą, wiejską, imprezową wixiarą? Dla której imprezy i koleżaneczki są ważniejsze od życia z ukochaną osobą? Czy ja coś robie nie tak, że nie rajcują mnie co weekendowe imprezy/domówki i hyhyhy, piąteczek, piąteczek piątunio, hyhyhy
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy wymagam zbyt wiele, od #rozowep...
źródło: comment_1603206202aDc7mOJOpBwVQdf71sx6Av.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale byś się zameczył, jakby dziewczyna nie widziała świata poza Tobą. Nie zrozum mnie źle. Oczywiście, rzecz jasna, iż wierność i lojalność na pierwszym miejscu w związkach.

A co do tematu to oczywiście są takie kobiety, które nie myślą tylko o alkoholu, imprezach itp.
W dobie covidu trudniej szukać, ale spróbuj po bibliotekach, parkach itp.

I nie ciśnij aż tak do związku. Pokochaj spędzać czas sam ze sobą.

P. S