Pracuję na nocnej zmianie. Czy może bardziej prawidłowo byłoby napisać: siedzę w pracy. A w zasadzie w domu, bo zdalna mocno. Z ciekawości chciałem sprawdzić, czy trafi się jakiś interaktywny random.
W związku z powyższym: #chcepogadac
W związku z powyższym: #chcepogadac





















#chcepogadac