Wpis z mikrobloga

@jonik: ja ciągle obstawiam korektę, ale tylu się chętnych zebrało na ten papier, ze kupują to bezmyślnie jak w usa akcje facebooka. Także kupiłem sam tez i obserwuję na bieżąco kurs żeby pozbyć się papieru xD. Imho być może muszę zmienić podejście i porównywać cdp do rockstara?
  • Odpowiedz
@szcz33pan: znasz ten dowcip o analityku technicznym i dyrektorze finansowym banku? ;) - w momencie jak ulica ma akcje, grubsi inwestorzy w odpowiednim momencie spuszczą kurs na tyle nisko... żeby opłacało się im ponownie odkupić akcje (tzn. zrealizują zyski)
  • Odpowiedz
@Gippo86: dokładnie tak jest. Ja nie traktuje AT jako wyroczni. Giełda to nie apteka i nie ma skoków cen co do złotówki - choć teoretycznie jesteś w stanie połączyć punkty, żeby wszystko ładnie wyglądało - sam tak potrafię. AT to dla mnie tylko punkt odniesienia a coraz większą wagę przywiązuje do zarządzania kapitałem, co wcześniej totalnie ignorowałem. Z drugiej strony fundamenty na GameDev nie grają. Według fundamentów CDR jest przegrzany od
  • Odpowiedz
@szcz33pan: zazwyczaj da się wyczuć na co liczy ulica, więc odpowiednie zlecenia idą na taśmę odpowiednio prędzej, żeby zaspokoić na tyle popyt... żeby nikt nie chciał kupować.. a każdy z ulicy chciał realizować zyski... w momencie kiedy nie będzie już komu sprzedać... i zjazd ;)
  • Odpowiedz