Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@sierzchula: ja to chciałbym wyskoczyć XD
- 0
Trzymanie akcji to nagorsza z możliwych opcji. Kolejny przystanek dopiero przy 125 zł. Poodbija się trochę, i może kontynuować do 97 zł nawet.
#cdr
#cdr
- 0
@sierzchula: Nie, nie siedzę na GPW.
Ale obserwuję, jak daleko do większych poziomów wsparć, by wejść w cdr
Ale obserwuję, jak daleko do większych poziomów wsparć, by wejść w cdr
@PISowski_inwestor: Czemu miałoby mnie cieszyć to, ze jakis akcjonariusz traci pieniadze?
- 0
@CoJaToNieTY: a to nie jest tak że jedni tracą inni zyskują ? nie wiem w takim razie ci co zyskują są ci źli ?
czegoś nie rozumiem....przecież to nie tak ze te pieniądze są jakoś kasowane z obiegu, po prostu ktoś inny je zabiera.
Ja się nie cieszę z czyjejś tragedii, cieszę się że dwie spółki sobie pysk rozwaliły bo poleciały na kasę/przekręt
czegoś nie rozumiem....przecież to nie tak ze te pieniądze są jakoś kasowane z obiegu, po prostu ktoś inny je zabiera.
Ja się nie cieszę z czyjejś tragedii, cieszę się że dwie spółki sobie pysk rozwaliły bo poleciały na kasę/przekręt
- 3
Z takich sukcesów/porażek to dałem się złapać na hype pewnej gry, ale zagrałem w demo i jako doświadczony gracz czułem że to będzie kaszana dokonałem ewakuacji w ostatniej chwili. Powieszę to sobie chyba zaraz obok zlecenia kupna #cdr po 250 bo przecież już dalej nie poleci bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
#gielda
źródło: comment_1620406356xarhtusqoPghIbiaROzrJ3.jpg
Pobierz- 4
@spermochlip: tylko ze obecne pe jest incydentalne, zrob sobie zdyskontowane przepływy i tak fajnie to nie wyglada, zwłaszcza ze dywidendę wypłacili jaka wypłacili xD
- 9
@spermochlip: Ale zrozum ze tu nie ma co patrzeć kdk tylko trzeba analizować zsumowany strumień przychodów z CP77 przez następne X lat. Jest on znacznie niższy niż rynek szacował -> spółka zarobi mniej cashu -> będzie miała mniej kasy na rozwój i mniej kasy na dzielenie sie zyskiem -> mniej atrakcyjna inwestycja. Może i następne dwa kwartały bedą znacząco lepsze niż ostatnie trzy lata, ale co z tego, jak następne
- 33
- 92
- 4
- 2
Wielu pisało/myślało, ze jak dojdzie do X PLN (x - wsparcie) to wejdzie w #cdr
Kolejne wsparcia padały i tu pojawiam sie ja z pytaniem:
- kupiliście lub przy jakiej teraz cenie rozważacie wejscie? :D
Pytam bo tak jak nie miałem CDR od kiedy odbiło od 400zł to tylko kątem oka zerkałem na czerwone swieczuchy i teraz zaczyna mnie kusić ta pozycja a szczególnie jeśli przełamie 150 to pokazuje się
Kolejne wsparcia padały i tu pojawiam sie ja z pytaniem:
- kupiliście lub przy jakiej teraz cenie rozważacie wejscie? :D
Pytam bo tak jak nie miałem CDR od kiedy odbiło od 400zł to tylko kątem oka zerkałem na czerwone swieczuchy i teraz zaczyna mnie kusić ta pozycja a szczególnie jeśli przełamie 150 to pokazuje się
- 1
@Sl_w_k_1: co Ty patrzysz? że 10lat temu... :D
Popatrz co sie działo w społce w ostatnich latach, ze udało im sie wyjść na plus szybciej niż wielu myślało, ze to sie stanie
Popatrz co sie działo w społce w ostatnich latach, ze udało im sie wyjść na plus szybciej niż wielu myślało, ze to sie stanie
- 3
@widmo82: 125zł to dalej drogo, ale wtedy oficjalnie wychodzę ze swoich pozycji short i raczej tylko obserwuje. Mimo wszystko do prezentacji nowej gry prawdopodobnie będzie cena akcji dwucyfrowa, ale to już strach shortować.
Panie Boże miej w opiece Stanowskiego
Dorzynanie CD Projektu
https://stooq.pl/mol/?id=18772
#cdr #cyberpunk2077 #gielda
Dorzynanie CD Projektu
https://stooq.pl/mol/?id=18772
#cdr #cyberpunk2077 #gielda
źródło: comment_1620200680dpRjjpj0imlvxrhZ61seyz.jpg
Pobierz@LuxEtClamabunt: Pisał niedawno, ze nadal trzyma.
konto usunięte via iOS
- 10
@elon_w_zbozu: No jak się jest naiwniakiem to się kupuje na górce. Dobry inwestor powinien umieć odłożyć hype na bok ale nie mędrzec Stanowski który niczym dziecko kupił w ciemno na górce ignorując zupełnie fakt ile CDPR wydaje na marketing + nieliczne przecieki o tym że produkt jest niedopracowany + notoryczne przekładanie premiery. Skupił się tylko na hype jaka to będzie gra dekady i poleciał kupować. O ile jestem w stanie
- 23
Zasiewam ziarno:
Jeśli jesteście załadowani na #cdr, to w dniu 25.05 (Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy) macie okazję zagłosować przeciwko udzieleniu absolutorium członkom zarządu.
#cdprojektred #cdprojekt #cyberpunk2077 #wiedzmin #wiedzmin3 #gielda
Obrazek dla atencji
Jeśli jesteście załadowani na #cdr, to w dniu 25.05 (Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy) macie okazję zagłosować przeciwko udzieleniu absolutorium członkom zarządu.
#cdprojektred #cdprojekt #cyberpunk2077 #wiedzmin #wiedzmin3 #gielda
Obrazek dla atencji
źródło: comment_1619866183xANhueMHvJUvbs9aDNLhgP.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rafaello91: Jak nie robic mema XD
- 3
- 3
- 2
@CoJaToNieTY: Gratulacje z btc. W takim razie podbierać papier przyjdzie od kogos innego
- 28
- 2
- 1
@diasdj: Chroni Cię przed głupimi decyzjami :D
- 0
- 0
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,469137 niech kazdy hakowicz oceni sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #cdr #cyberpunk
#gielda #cdr #cyberpunk
- 0























#gielda
@Los_Pepes: *rachunków CFD (tak jest w tej regułce w reklamach), chociaż patrząc na wypok nie zdziwiłbym się gdyby tyczyło się to wszystkich ;)