Jeden kolega z tagu napisał wczoraj, żeby poczytać na bankierze forum o #cdr. Teraz już wiem czemu 90% rachunków detalicznych odnosi stratę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

90% rachunków detalicznych odnosi stratę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Los_Pepes: *rachunków CFD (tak jest w tej regułce w reklamach), chociaż patrząc na wypok nie zdziwiłbym się gdyby tyczyło się to wszystkich ;)
  • Odpowiedz
Trzymanie akcji to nagorsza z możliwych opcji. Kolejny przystanek dopiero przy 125 zł. Poodbija się trochę, i może kontynuować do 97 zł nawet.
#cdr
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CoJaToNieTY: a to nie jest tak że jedni tracą inni zyskują ? nie wiem w takim razie ci co zyskują są ci źli ?
czegoś nie rozumiem....przecież to nie tak ze te pieniądze są jakoś kasowane z obiegu, po prostu ktoś inny je zabiera.
Ja się nie cieszę z czyjejś tragedii, cieszę się że dwie spółki sobie pysk rozwaliły bo poleciały na kasę/przekręt
  • Odpowiedz
Z takich sukcesów/porażek to dałem się złapać na hype pewnej gry, ale zagrałem w demo i jako doświadczony gracz czułem że to będzie kaszana dokonałem ewakuacji w ostatniej chwili. Powieszę to sobie chyba zaraz obok zlecenia kupna #cdr po 250 bo przecież już dalej nie poleci bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
alteron - Z takich sukcesów/porażek to dałem się złapać na hype pewnej gry, ale zagra...

źródło: comment_1620406356xarhtusqoPghIbiaROzrJ3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spermochlip: Ale zrozum ze tu nie ma co patrzeć kdk tylko trzeba analizować zsumowany strumień przychodów z CP77 przez następne X lat. Jest on znacznie niższy niż rynek szacował -> spółka zarobi mniej cashu -> będzie miała mniej kasy na rozwój i mniej kasy na dzielenie sie zyskiem -> mniej atrakcyjna inwestycja. Może i następne dwa kwartały bedą znacząco lepsze niż ostatnie trzy lata, ale co z tego, jak następne
  • Odpowiedz
Wielu pisało/myślało, ze jak dojdzie do X PLN (x - wsparcie) to wejdzie w #cdr
Kolejne wsparcia padały i tu pojawiam sie ja z pytaniem:
- kupiliście lub przy jakiej teraz cenie rozważacie wejscie? :D
Pytam bo tak jak nie miałem CDR od kiedy odbiło od 400zł to tylko kątem oka zerkałem na czerwone swieczuchy i teraz zaczyna mnie kusić ta pozycja a szczególnie jeśli przełamie 150 to pokazuje się
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: co Ty patrzysz? że 10lat temu... :D
Popatrz co sie działo w społce w ostatnich latach, ze udało im sie wyjść na plus szybciej niż wielu myślało, ze to sie stanie
  • Odpowiedz
@widmo82: 125zł to dalej drogo, ale wtedy oficjalnie wychodzę ze swoich pozycji short i raczej tylko obserwuje. Mimo wszystko do prezentacji nowej gry prawdopodobnie będzie cena akcji dwucyfrowa, ale to już strach shortować.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: No jak się jest naiwniakiem to się kupuje na górce. Dobry inwestor powinien umieć odłożyć hype na bok ale nie mędrzec Stanowski który niczym dziecko kupił w ciemno na górce ignorując zupełnie fakt ile CDPR wydaje na marketing + nieliczne przecieki o tym że produkt jest niedopracowany + notoryczne przekładanie premiery. Skupił się tylko na hype jaka to będzie gra dekady i poleciał kupować. O ile jestem w stanie
  • Odpowiedz
@goferoo: Witam chyba nigdy

35 zł za akcję żeby kapitalizacja była niższa od Mercatora, czyli jakieś 3,6 mld. Na dziś, na teraz.
Na szczęście to nie jedyny parametr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W MWig40 jest dużo spółek o większej kapitalizacji
  • Odpowiedz