@smallboobslover: Jak idziesz do pana Szekelsztajna po kredyt na zrobienie wysokobudżetowej gierki to wśród warunków jakie dostajesz oprócz standardowych rzeczy masz też takie jak 50% kobiet, 50% niepełnosprawnych, 50% mniejszości etnicznych na stanowiskach kierowniczych, warsztaty samobiczowania się dla pracowników europejskiego pochodzenia czy obowiązek zatrudnienia konsultantów/firm konsultingowych jak to słynne Sweet Baby żeby kredytodawca miał pewność że jesteś dobrym gojem.
Nie zgodzisz się to nigdzie indziej takich pieniędzy nie pożyczysz, a
  • Odpowiedz
@Huntley: Żadne GTA nie zachęca do ekploracji tak jak Night City. Może GTA VC, jak się szukało paczek xd RDR2 owszem. Ale w GTA V czuć że miasto to tylko tło do jeżdżenia autem. W Cyberpunku w ogóle nie używam auta ani fast travel bo łażenie po zaułkach po prostu cieszy. Duża w tym zasługa artstyle i grafiki, ale są też bardziej obiektywne zachęty, jak pochowany loot i environmental storytelling.
  • Odpowiedz
@Slavonlorden: Wersja E3 nie miała jeszcze wyciętej całej zawartości która została zastąpiona jedną cutscenką po której cała decyzyjność już nie istnieje bo zrobili wszystko od nowa na kolanie.

Ale wiadomo, jestem tylko hejterem i ten kolo który faktycznie zagrał w Cyberbuga nie wie o czym mówi bo nie jest Polakiem i nie robi Badowskiemu z połykiem za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @Slavonlorden: Wersja E3 nie miała jeszcze wyciętej całej zawartości która...
  • Odpowiedz
Hej, jeśli interesują was gry ze stajni naszych mesjaszy gejmdevu, plotki i przecieki na ich temat to zapraszam na nasz mały wypokowy discord. Dyskutujemy również na tematy związane z innymi grami. Niestety, michau banuje za linki do discorda więc po szczegóły zapraszam na PRIV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cdpr #cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #witcher3
pablo397 - Hej, jeśli interesują was gry ze stajni naszych mesjaszy gejmdevu, plotki ...

źródło: 543b-15d9-4305-86d4-91e71739b0b6_large

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGalosh: Oskryptowane jazdy samochodem wyglądają jak jakaś robocza wersja „jako-tako”. Jak ktoś lubi to jego sprawa ale generalnie stan techniczny jest tak odpychający, że ło matko. Mówienie że CP jest fajny to jak obrażanie wszystkich innych gier.
  • Odpowiedz