Mam dylemat, przydało by się kupić jakieś moto żeby nie stracić sezonu, rok temu zdałem prawko i prześmigałem 5 tys km na kawie er-5, którą po ubiegłorocznym sezonie sprzedałem. Docelowym motocyklem jest suzuki sv 650, lecz strasznie ciężko coś kupić, na motocykl mam ze 7 tys, tej nowej na wtrysku za te pieniądze raczej nie kupie, w ogóle nie wiadomo czy uda mi się jakąś sensowną znaleźć, pojawiła się natomiast sztuka do
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The_Don: Słabą masz pamięć, bo było tego więcej - MZ tylko jako ETZ wychodziły w 3 pojemnościach - 125, 150 i 250 (ta ostatnia w 2 nadwoziach: 250 i 251)

@Raffaelloo: Pogratulować świetnej etki. Od razu widać ogrom włożonej pracy. A i przesyłka od Ciebie z owiewką i mocowaniami dotarły bezproblemowo. Dzięki wielkie ;)
  • Odpowiedz
@vervurax: o ile nie pada to w szybie Icona (nie wiem jak w innych) wszystko wygląda cacy o ile jest czysta. Tragedii wielkiej nie ma, jechać się da :P
  • Odpowiedz
Wyszedlem do sklepu po buleczki. Ptaszki cwierkaja, widac trawke, robi sie zielono... I slychac w oddali piekny dzwiek. Zatrzymalem sie i czekam, czekam a dzwiek coraz wyrazniejszy. Nagle zza zakretu wylania sie! Zolta, szybka i glosna.. CBR <3 Idzie wiosna :-) #bikerboners #cbr #honda #wiosna #oswiadczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach