#kiszak #carrioner #michaw1999 #polskiyoutube #drama

Mirki, pamiętacie jeszcze tę epicką inbę w Omniversum?

Jak tamten czas szybko leci. Wygląda na to, że to było wczoraj, a to już klasyka gatunku. Jeśli komuś brakuje starych, dobrych dymów na polskim YouTube i ma wolne 3 godziny (idealnie do chipsów i coli, albo jako tło do bicia kilometrów w gierkach), to ten ponadczasowy materiał od Michawa 1999
kto-wie-ten-wie32 - #kiszak #carrioner #michaw1999 #polskiyoutube #drama

Mirki, pami...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #carrioner #vendettadosprawmichawa
@wykop administracjo wykopu proszę banować każdego kto wrzuca film Michała Wysockiego o Carrionerze
Ci ludzie wprost mówią że są od Wysockiego
Chcą by film osiągnął 10000 wyświetleń i aby mój kolega w wyniku tego umarł
Nie można na to pozwolić
Musimy przeciwdziałać patologii
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czaszan: który punkt regulaminu łamie wrzucanie filmików Wysockiego? Jakby za promowanie go był ban to ty pierwszy powinieneś polecieć jako najwierniejszy fan.
  • Odpowiedz
@Czaszan: czemu niby twój kolega ma umrzeć z powodu przekroczenia 10000 wyświetleń? Ma jakiś rozrusznik serca który je wyłącza kiedy na YT stuknie tyle wyświetleń?
  • Odpowiedz
Z racji tego, że niedługo kończy się ban dla naczelnego choroszczanina @Czaszan , to udostępniam całą pentalogię filmów Michawa1999 na Carrionera:
Część 1.: https://www.youtube.com/watch?v=HIEeQmoHrG4
Część 2.: https://www.youtube.com/watch?v=3nUDLHJA2Zs
Część 3.: https://www.youtube.com/watch?v=k4UCP7niMzM
Część 4.: https://www.youtube.com/watch?v=nAENgD4x6Hc
Część 5.:
JoeCockerSpaniel - Z racji tego, że niedługo kończy się ban dla naczelnego choroszcza...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Pulkownik_Wolodyjowski: Michaw ma taki związek z legoludami że dzięki niemu wzięło sie przezwisko dla arka jako półrecenzent i do teraz jak go zaczepisz że nie kończy gier to się odpali i zywyzwa. W skrócie odkrył ze arek robi recki nawet nie w połowie i wychwalał Elden Ringa majac ograna tylko pierwszą cześć mapy podczas gdy przywódca ludologiczny Kiszak wyzywał innych recenzentów bo śmieli nie ubić opcjonalnego bossa
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: Przecież carrioner jest tak zakompleksiony że każdy komentarz który go nie chwali jest atakiem na niego 😃 Zachowuje się jak przegryw, żyje jak przegryw mimo że w 99% mówi mądrze.
  • Odpowiedz
Do parkingowej gry wchodzi cały na biało #carrioner co może być powiewem świeżości.

#konfitura i #samochodoza w sytuacji zagrożenia się wycofywali. Nie eskalowali konfliktu, co najwyżej to odepchnęli, może pogrozili, że zgazują i zadzwonili na 112. Jest to uzasadnione, bo gdy nie eskalowali konfliktu, to spadało ryzyko, że coś się im stanie albo że będą mieli postępowanie karne.

Natomiast carrioner jest wyszczekany, dymogenny i nie będzie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant: dlatego zamiast promować zachowanie konfitury to hodujemy kolejnego napinacza. Dobra rozrywka dla ludzi z niskim iq czy nastolatków którym buzują hormony i szukają dymów
  • Odpowiedz
Niestety tylko 2 miesiące gdy dawno powinien mieć perma za altkonta jak tu tylko się zjawił. nawet ostatnim razem dostał na 3 miesiące. a naszych w----------ą po jednym zgłoszeniu szkodnika
  • Odpowiedz
@Czaszan: Z dwojga złego już lepszy jest Kiszak, bo on jedynie gada głupoty o gierkach, natomiast Carrio jest o tyle bardziej szkodliwy, że jego farmazoniarstwo zahacza o politykę i relacje damsko-męskie (np. palnął tekstem, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych).
  • Odpowiedz
#vendettadosprawmichawa #kiszak #snakeiter #carrioner
قلاخا!
ل ثصذق 20.03.2026 ض خضثهذصذج 21:37 هبذجعاشن غذؤ لغهنغتن ذ قعهءثهاشن شاغضلن خلاىف صا قإنفزضلصذزق تهاغهاص. رجخض ثقطا صذج شضإج لنرﻻئ ه فجخض تاىض. اكج شذتدال, بعاتذا!
Nie ma Boga prócz Allaha, a Michaw jest Jego prorokiem.
Vitaliamas - #vendettadosprawmichawa #kiszak #snakeiter #carrioner
قلاخا!
ل ثصذق 20.0...

źródło: caliph-калиф

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdradźcie mi proszę przyczynę tej beki z Carrionera? Nie znam zbyt dobrze tego uniwersum. Carrionera oczywiście kojarzę jako tako. Najpierw przez RockAlone'a, potem bo się popłakał na filmiku przez jakąś laskę i przeszedł na redpill. Jednak zauważyłem, że na samym redpillu jest traktowany jak "odpad"? Trochę mnie to zaciekawiło.

#carrioner
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: Ciekawe w sumie czy gdyby YT nie zrobił się tak restrykcyjny w pewnym momencie i nie zdjął mu kanału to dalej nagrywał by filmy jak rzuca kartkami w kamerę, i byłby dalej śmiesznym gościem z brodą który drze mordę, a nie odklejonym piwniczakiem przesiąkniętym redpillem ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz