Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Kruszyn99: Na appce czy gdzie?
Cześć!
Czy jakaś Mirabelka mogłaby mnie poratować i podpowiedzieć/ polecić najlepsze buty do biegania po bieżni? Byłoby super gdyby były lekkie, komfortowe i żeby nie obcierały na starcie :) ( tak do 350zl) Będę wdzięczna za pomoc :)
#bieganie #buty #sport #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #zakupy
Czy jakaś Mirabelka mogłaby mnie poratować i podpowiedzieć/ polecić najlepsze buty do biegania po bieżni? Byłoby super gdyby były lekkie, komfortowe i żeby nie obcierały na starcie :) ( tak do 350zl) Będę wdzięczna za pomoc :)
#bieganie #buty #sport #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #zakupy
- 1
ekkie, komfortowe i żeby nie obcierały na starcie
@Pink_Flamingo: właśnie określiłaś 99% butów do biegania xD
- 1
@Pink_Flamingo: no ale wiesz że każdy ma inne stopy i każdemu inaczej może but pasować. Ja Ci powiem o nike react flyknit, new balance zante, new balance 1080 bo są mega przewiewne. Ale Ciebie mogą uwierać i nie pasować, trzeba iść do sklepu i samemu zmierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xMasiehx czemu ma służyć to marnowanie jedzenie? Żeby dostać parę plusów? Jesteś idiota
- 1
Mirki, zachciało mi się białych butów, no i mam, w sumie miałem bo od samego patrzenia potrafią się u--------ć.
Pytanie dotyczy ich czyszczenia. Czy te pianki do nubuku/zamszu są coś warte? Sprawdza się to, możecie coś polecić? Do tej pory czyściłem szczoteczką i dostępnymi detergentami. Ale w ten sposób, z tego co widzę, szybko zniszczę zamsz.
Głównie problem jest z tym białym paskiem na przodzie buta.
#modameska #modadamska
Pytanie dotyczy ich czyszczenia. Czy te pianki do nubuku/zamszu są coś warte? Sprawdza się to, możecie coś polecić? Do tej pory czyściłem szczoteczką i dostępnymi detergentami. Ale w ten sposób, z tego co widzę, szybko zniszczę zamsz.
Głównie problem jest z tym białym paskiem na przodzie buta.
#modameska #modadamska
źródło: comment_1587202495oM9v5j3fXVj2p99lHumLDX.jpg
Pobierz- 5
@Bramborr: Czy ja dobrze widzę że wykopki dowalają się do... białego koloru butów? xD Przecież on jest tak unisex że głowa mała.
źródło: comment_1587203789Kf4AMznC3bsMFykuvTMDPm.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś ma jakieś doświadczenie ze sklepem shoecreaters z Krakowa? Legit on bo opinie na Google mocno dziwne( ͡° ʖ̯ ͡°)
#streetwear #nike #buty
#streetwear #nike #buty
- 0
@Im_from_alaska: Shoecrates drobna pomyłka
@Dooopahshjasx: Legit
- 0
@kokosanki: też czytałem ale że po kilku latach to się robi:)
- 0
@moakatanga: W Intersporcie akurat są niezłe przeceny na buty górskie: https://www.pepper.pl/promocje/buty-trekkingowe-meskie-254102
Mało rozmiarów zostało, ale od siebie mogę polecić Salewę, np. MTN Trainer.
Mało rozmiarów zostało, ale od siebie mogę polecić Salewę, np. MTN Trainer.
#buty #modameska #moda
Hej, polecicie może jakieś tanie kapcie (tylko nie klapki) albo buty do noszenia w prwcbazie - zleży mi na tym by przede wszystkim nie pocila się w nich noga, spędzam chodząc w nich 8h i w zwykłych adidasach noga poci się niemiłosiernie, a klapki z racji charakteru pracy odpadają. No i tanie żeby były bo mam na drugie Janusz.
Hej, polecicie może jakieś tanie kapcie (tylko nie klapki) albo buty do noszenia w prwcbazie - zleży mi na tym by przede wszystkim nie pocila się w nich noga, spędzam chodząc w nich 8h i w zwykłych adidasach noga poci się niemiłosiernie, a klapki z racji charakteru pracy odpadają. No i tanie żeby były bo mam na drugie Janusz.
@miauczar: tassel loafers
- 0
Hej Mirko... Mam znowu kłopoty ze sklepem internetowym. Zamówiłam na sklepie #zibru buty popularnej marki #altercore. Przeszłam się w nich chwilę po domu i po podwórku i postanowiłam je zwrócić, ponieważ okazały się za małe...
Jednak nie mogłam tego zrobić tak prędko, ponieważ przebywałam na kwarantannie, do tego potem były święta i zwróciłam je dopiero po 19 dniach (nie 14 jak w ustawie), ale w ulotce dołączonej
Jednak nie mogłam tego zrobić tak prędko, ponieważ przebywałam na kwarantannie, do tego potem były święta i zwróciłam je dopiero po 19 dniach (nie 14 jak w ustawie), ale w ulotce dołączonej
Young 1 jak z rozmiarami? Mam ultraboosty 19 z rozmiarem 44 i 2/3 to jaki wybrać rozmiar youngow?
#buty #streetwear #modameska
#buty #streetwear #modameska
@przegryw_muszek: taki sam
Cześć, szukam tanich butów do rekreacyjnego biegania
Te https://www.reebok.pl/buty-reebok-lite-2.0/FV6416.html?forceSelSize=FV6416_670
czy te https://www.adidas.pl/buty-duramo-9/B96578.html ?
#bieganie #buty
Te https://www.reebok.pl/buty-reebok-lite-2.0/FV6416.html?forceSelSize=FV6416_670
czy te https://www.adidas.pl/buty-duramo-9/B96578.html ?
#bieganie #buty
@asdfzxcvqwerty: jak juz to te drugie, aczkolwiek sugeruje zainteresowac sie oferta decathlonu.
Te reeboki wygladaja na dosc toporne i bardzie lifestylowe niz do biegania, zwlaszcza te wstawki z syntetycznej skorcy ktore nie pomagaja wentylacji i podeszwa z jednego rodzaju pianki, pewnie bedzie sie scierac.
Duramo ok but sportowy do biegania, tylko kurde faja 230zl, a to jest bazowy model bez szalu.
Z decathlonu za tyle wciagniesz dwie rozne pary, a
Te reeboki wygladaja na dosc toporne i bardzie lifestylowe niz do biegania, zwlaszcza te wstawki z syntetycznej skorcy ktore nie pomagaja wentylacji i podeszwa z jednego rodzaju pianki, pewnie bedzie sie scierac.
Duramo ok but sportowy do biegania, tylko kurde faja 230zl, a to jest bazowy model bez szalu.
Z decathlonu za tyle wciagniesz dwie rozne pary, a
- 1
@asdfzxcvqwerty: obczaj sobie New Balance Zante Pursuit, obecnie chodzą po 200 zł, a to na prawdę dobry but do biegania.
Czy buty np adidasa, reeboka w CCC będą takie same jakościowo jak w sklepach firmowych czy CCC dostaje gorsze egzemplarze?
#buty #modadamska #modameska
#buty #modadamska #modameska
@alxnr: jakosciowo pewnie to samo ale w ccc są zawsze brzydsze . pro tip - adidas ma teraz wyprzeaz :)
- 0
@JelitoKajora @girlsjustwannahavefun @Minishcap zagadka rozwiązana. Buty są plastikowe, z "eko skóry", stąd taka śmieszna cena
Mirki, jest w poznaniu otwarty jakiś sklep z butami do biegania?
#butydobiegania #buty #bieganie #poznan
#butydobiegania #buty #bieganie #poznan
- 3
@Panna_Kwarantanna: ale brzydkie
@Panna_Kwarantanna: tak mi się skojarzyło
źródło: comment_1587127163fPGDSmaOFiKRHTv7tClSPi.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gh001st: No to jesli high to na prawde polecam ci wersje z suwakiem, sa swietne. Z tego co pamietam to mialy membrany z goretexu, tu np wyszczegolnione ale jesli faktycznie nie mialy, to by tlumaczylo czemu srednio dzialaly. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gh001st: No to odpada, bylem przekonany ze maja goretex. Tak czy siak, firma i buty dobre wiec, na zdrowie. :)
Jutro premiera tych 6.
Mnie zazwyczaj nie interesują żadne oprócz 3,4 i 5 ale może komuś się podobają i kupi.
#nike #streetwear #modameska #buty #ubierajsiezwykopem
Mnie zazwyczaj nie interesują żadne oprócz 3,4 i 5 ale może komuś się podobają i kupi.
#nike #streetwear #modameska #buty #ubierajsiezwykopem
źródło: comment_1587109396qf3MGo1XJRDLRfGU5Do3AA.jpg
PobierzPrzyszły dzisiaj Vibramki i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.
Nie spodziewałem się tak dobrej jakości produktu.
Czuje się jakbym prawie chodził boso z tym że mam nadal ochronę stopy i izolacje. Niesamowite uczucie poczuć grunt pod nogami i to poczucie balansu jakie daje chodzenie na boso.
Co do wyglądu dla mnie buciki te wyglądają super, nie wiem czemu ludzie uważają że jakoś dziwnie to wygląda. Taki mamy kształt stopy więc czego się
Nie spodziewałem się tak dobrej jakości produktu.
Czuje się jakbym prawie chodził boso z tym że mam nadal ochronę stopy i izolacje. Niesamowite uczucie poczuć grunt pod nogami i to poczucie balansu jakie daje chodzenie na boso.
Co do wyglądu dla mnie buciki te wyglądają super, nie wiem czemu ludzie uważają że jakoś dziwnie to wygląda. Taki mamy kształt stopy więc czego się
źródło: comment_1587066961Yr90PdxJDbwdLpB9FJNfUk.jpg
Pobierz- 4
Właśnie uświadomiłem sobie cel istnienia tagu #stopy , macie w ramach kompensaty.
źródło: comment_1587067525akKVRWkv9xdWqrrlnnxCfz.jpg
Pobierz@chrabia_bober: zawołaj mnie proszę za jakiś czas gdy już poużywasz te buty w różnych warunkach. Chcę poznać opinię Twoją po jakimś czasie użytkowania ich
Allegrowicze już takie dobre podróby robią czy to oryginalne? #buty
https://allegro.pl/oferta/skarpety-balenciaga-buty-meskie-czarno-biale-r-41-9014908600?fromVariant=9014933746
https://allegro.pl/oferta/skarpety-balenciaga-buty-meskie-czarno-biale-r-41-9014908600?fromVariant=9014933746
@wolf_boi: nie wiem stary, domyslam sie, ze nawet bezdomni by w tym nie chodzili bo mają odrobinę rigczu a ktoś to sprzedaje za taki hajs xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























Problem jest taki, że ma plamy, przebarwienia które nie schodzą i nie zejdą. Chciałabym też w miarę możliwości "zmienić" im kolor na czarny
Możliwe to? Da się coś zrobić żeby ich nie popsuć?
#buty #obuwie #renowacja xD #diy #handmade może coś wiecie na ten temat
źródło: comment_1587312623B9F4X8Zb4QwTubCdPU1sf7.jpg
Pobierz