@Magadanka: To zamsz czy nubuk?? Możesz nasączyć olejkiem Coccine oil a później nasmarować - Coccine grease, tylko kup o ciemniejszym zabarwieniu. Sciemnieją o kilka tonów, będzie ciemny brąz i ze skóry zrobi się takie bardziej lico. Będą wodoszczelne i dobrze zakonserwowane, robiłem tak z Meindlami Borneo.
  • Odpowiedz
@Pink_Flamingo: no ale wiesz że każdy ma inne stopy i każdemu inaczej może but pasować. Ja Ci powiem o nike react flyknit, new balance zante, new balance 1080 bo są mega przewiewne. Ale Ciebie mogą uwierać i nie pasować, trzeba iść do sklepu i samemu zmierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, zachciało mi się białych butów, no i mam, w sumie miałem bo od samego patrzenia potrafią się u--------ć.
Pytanie dotyczy ich czyszczenia. Czy te pianki do nubuku/zamszu są coś warte? Sprawdza się to, możecie coś polecić? Do tej pory czyściłem szczoteczką i dostępnymi detergentami. Ale w ten sposób, z tego co widzę, szybko zniszczę zamsz.
Głównie problem jest z tym białym paskiem na przodzie buta.


#modameska #modadamska
Bramborr - Mirki, zachciało mi się białych butów, no i mam, w sumie miałem bo od same...

źródło: comment_1587202495oM9v5j3fXVj2p99lHumLDX.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#buty #modameska #moda

Hej, polecicie może jakieś tanie kapcie (tylko nie klapki) albo buty do noszenia w prwcbazie - zleży mi na tym by przede wszystkim nie pocila się w nich noga, spędzam chodząc w nich 8h i w zwykłych adidasach noga poci się niemiłosiernie, a klapki z racji charakteru pracy odpadają. No i tanie żeby były bo mam na drugie Janusz.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirko... Mam znowu kłopoty ze sklepem internetowym. Zamówiłam na sklepie #zibru buty popularnej marki #altercore. Przeszłam się w nich chwilę po domu i po podwórku i postanowiłam je zwrócić, ponieważ okazały się za małe...
Jednak nie mogłam tego zrobić tak prędko, ponieważ przebywałam na kwarantannie, do tego potem były święta i zwróciłam je dopiero po 19 dniach (nie 14 jak w ustawie), ale w ulotce dołączonej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rieane Sklep ma rację. Dłuższy czas dotyczy już tylko ich zasad. Skoro były noszone, to.maja prawo odmówić przyjęcia zwrotu zgodnie ze swoim regulaminem po terminie ustawowym
  • Odpowiedz
@asdfzxcvqwerty: jak juz to te drugie, aczkolwiek sugeruje zainteresowac sie oferta decathlonu.

Te reeboki wygladaja na dosc toporne i bardzie lifestylowe niz do biegania, zwlaszcza te wstawki z syntetycznej skorcy ktore nie pomagaja wentylacji i podeszwa z jednego rodzaju pianki, pewnie bedzie sie scierac.

Duramo ok but sportowy do biegania, tylko kurde faja 230zl, a to jest bazowy model bez szalu.

Z decathlonu za tyle wciagniesz dwie rozne pary, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Przyszły dzisiaj Vibramki i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.
Nie spodziewałem się tak dobrej jakości produktu.

Czuje się jakbym prawie chodził boso z tym że mam nadal ochronę stopy i izolacje. Niesamowite uczucie poczuć grunt pod nogami i to poczucie balansu jakie daje chodzenie na boso.

Co do wyglądu dla mnie buciki te wyglądają super, nie wiem czemu ludzie uważają że jakoś dziwnie to wygląda. Taki mamy kształt stopy więc czego się
chrabia_bober - Przyszły dzisiaj Vibramki i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zas...

źródło: comment_1587066961Yr90PdxJDbwdLpB9FJNfUk.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach