@Kruszyn99: W sumie to mnie stać na to, ale nawet gdybym miał tyle kasy co tvp, to dalej będą to bardzo źle wydane pieniądze. Kiedyś to zrozumiesz, gdy zaczniesz zarabiać xD

Jestem pewien, że są super wygodne... i na tym zalety się kończą. Dalej jest dziwny wygląd, świecidełka i dalej ten sam klej, którego używają przy butach za 29,99PLN.
Masz absolutną rację, to nie jest moja warstwa społeczna, ja jestem
sejbr - @Kruszyn99: W sumie to mnie stać na to, ale nawet gdybym miał tyle kasy co tv...

źródło: comment_1588173516Z91gpGwIjgd8cMUsJbn0n1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MagikLOL: true to size, tj. brałem 31cm jak przy innych markach i jest dobrze dopasowany, jakbym wziął 0,5-1cm mniejsze to by mnie raczej uciskało
  • Odpowiedz
Drogie Mirabelle,

Szukam tego typu butów- z tym charakterystycznym wcięciem, z niewielkim obcasem i na szeroką stopę. Na stronie H&M ich nie ma, a się kurcze zakochałam.
Liczę na Waszą pomoc :D
#mirabelkopomusz #ubrania #buty
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach