Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Zapowiedziano Nike x Travis Scott w wersji V. Niestety cena ani przybliżona data premiery na ten moment nie są znane. Kolorystycznie bardzo fajne, mam podobne V premium. #streetwear #modameska #buty #ubierajsiezwykopem #sneakers #nike #travisscott
źródło: comment_15880091157VvCGmpjo3csyXL4KnQeCV.jpg
Pobierz- 0
@zdjecie_z_wenszem: do prac w ogrodzie idealne
@Jomahajomaso: legt
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Jomahajomaso: legit, należy do distance
Jakie buty do #bieganie w terenie (głównie lasy) polecacie? Myślałem o czymś budżetowym, tak do 250 złotych
#kiciochopyta #biegajzwykopem #sport #buty
#kiciochopyta #biegajzwykopem #sport #buty
@shiningsky: ja śmiało mogę polecić takie buty: https://bit.ly/3aG1lEs Bieżnik na lasy wystarczający, a amortyzacja na poziomie
@shiningsky: Widziałem, że mają też ofertę na cięższe warunki (błoto), ale sam nie testowałem: https://bit.ly/2YbLYB4
Mirki, czym to czyścić? Ten biały spod. Macie jakie sposoby albo specyfiki? #buty #butyboners
źródło: comment_1587975911dcXxzphoiAl0dKG8ehib1M.jpg
Pobierz@Casey1029384756: cifem
- 7
konto usunięte via Android
- 1
Drogie Mirabelle,
Szukam tego typu butów- z tym charakterystycznym wcięciem, z niewielkim obcasem i na szeroką stopę. Na stronie H&M ich nie ma, a się kurcze zakochałam.
Liczę na Waszą pomoc :D
#mirabelkopomusz #ubrania #buty
Szukam tego typu butów- z tym charakterystycznym wcięciem, z niewielkim obcasem i na szeroką stopę. Na stronie H&M ich nie ma, a się kurcze zakochałam.
Liczę na Waszą pomoc :D
#mirabelkopomusz #ubrania #buty
@Muireann a ok, nie było tematu
@Muireann https://www.eobuwie.com.pl/polbuty-hogl-9-104522-black-0100.html
https://www.eobuwie.com.pl/polbuty-hogl-9-104552-schwarz-0100.html
Buty z tej firmy są baaaaaardzo wygodne, jak coś :)
https://www.eobuwie.com.pl/polbuty-hogl-9-104552-schwarz-0100.html
Buty z tej firmy są baaaaaardzo wygodne, jak coś :)
Co tam u Was ostatnio na nóżkach? U mnie nowy zajebisty nabytek Adidas Yeezy 700v3 "Alvah", cena za którą kupiłem to 849 zł =)
#adidas #yeezy #modameska #streetwear #wdywt #buty #ubierajsiezwykopem
#adidas #yeezy #modameska #streetwear #wdywt #buty #ubierajsiezwykopem
źródło: comment_1587927645vT5tWVcwL9hnqX58tXURXg.jpg
Pobierz- 4
@Kruszyn99: o tak
źródło: comment_1587930315DPWTQxSmhin0kM5d2PiVbH.jpg
Pobierz- 11
@adam-nowakowski: odezwało się bordo XD Będę się przejmował zdaniem typa co nosi trampki za 50 zł z bazaru i koszule w kratkę XD
Już za parę dni, bo 2.05 premiera tych 5 w kolorze Fire Red. Nie przewiduje horrendalnych cen przy odsprzedaży ale model nadaje się na codzień, także można kupić i dla siebie. #streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem #buty #sneakers #nike
źródło: comment_1587925829oStfWGXbmbydGI5bY3yRjD.jpg
PobierzPierwszego Maja, premierę mają 270 Nike x Travis Scott. Mi się nie podobają. #streetwear #modameska #buty #ubierajsiezwykopem #sneakers #nike #travisscott
źródło: comment_15879155483YVbZqCCJyycVnDPGWP3jK.jpg
Pobierz- 2
- 0
@PeterFile: nie wiem czy to plus
@kamilsonik: jakbyś miał amsstafa. Podobne uposledzenie
wyglądają jak buty z jakiegoś croppa
@Habemuspapam69: Bo cropp to jest marka która jest nastawiona na kopiowanie mainstreamowych modeli. Tak samo deichmann kopiuje wzory
@BrodatyCham: Losowanie pewnie standard nike sneakrs i offwhite strona
Przypominam o jutrzejszej premierze NIKE. To już jutro.
#buty #ubierajsiezwykopem #streetwear #modameska #sneakers i przegrywy z #yeezymafia może w końcu kupicie coś w czym się wstydzić chodzić nie trzeba
#buty #ubierajsiezwykopem #streetwear #modameska #sneakers i przegrywy z #yeezymafia może w końcu kupicie coś w czym się wstydzić chodzić nie trzeba
źródło: comment_1587722271hiUzZeNcGWhzn9UiWEStXD.jpg
Pobierz@Kruszyn99: buty na narty?
Komentarz usunięty przez moderatora
Moja kolekcja piątek chyba zwiększy się o ten model. Są całkiem ładne. Premiera niestety dopiero we wrześniu. #streetwear #modameska #ubierajsiezwykopem #buty #sneakers
źródło: comment_1587675683fYgRDbnAczUNTZ0W6HNm6T.jpg
Pobierz- 3
@KwasneJablko: ok, a gdzie te najładniejsze?






























źródło: comment_1588172652SWUYtLsqKfwCQ2LAK0smQC.jpg
PobierzJestem pewien, że są super wygodne... i na tym zalety się kończą. Dalej jest dziwny wygląd, świecidełka i dalej ten sam klej, którego używają przy butach za 29,99PLN.
Masz absolutną rację, to nie jest moja warstwa społeczna, ja jestem
źródło: comment_1588173516Z91gpGwIjgd8cMUsJbn0n1.jpg
Pobierz