via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam zgrabnych białych sneakersow (damskich) na wiosnę, wszystko jakieś takie nie bardzo co oglądam. Polećcie coś pliska


#buty #sneakers #butyboners
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
A więc mam pytanie czy ktos jezdzil kiedys na janoskach zoomach i adidasach 3mc?
#deskorolka #buty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trustm3: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @Arado-Akbar:
Buty przetrwały u mnie około pół roku, w sumie to nie wiem czy założyłem je nawet z 15 razy.
720 zakładałem tylko jak wychodziłem na miasto/ uczelnie, więc nie ma mowy o zniszczeniu poduszki przez jakieś kamienie itp. Jakość materiałów z których wykonane są 720 są moim zdaniem "nie najlepsze". Pewnego razu zakładając buty zauważyłem, że but zrobił się dużo miększy od drugiego. Całe
  • Odpowiedz
Mirki. Szukam lekkich butów trekingowych. Coś jak: merrell Intercept:
https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi-merrell-intercept-j73785-charcoal.html
Chodzi o to, że chodzę w takich butach właściwie cały rok i zależy mi żeby były w miarę przewiewne i lekkie.
Merrell mam ze 3 lata i jestem zadowolony z marki, ale może być coś innego.

Wolałbym, żeby nie wyglądały jak adidasy spod dyskoteki. #buty #treking #turystyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@KolejnyMirek salewczaki mtn trainer są teraz na przecenach. Mam wersję bez gtx'a i to są póki co najlepsze buciory jakie mam. Druga kwestia zależy gdzie chcesz chodzić ?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam butów "taktycznych"


- lekkie i wygodne jak adidaski
- wygodne podczas prowadzenia auta
- przewiewne bo szykuje się lato jak w Kongo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam taki problem. Kupiłem w styczniu (jakoś w połowie) buty z firmy Timberland. Oddałem je na reklamacje z końcem lutego/początkiem maja bo zaczęły sie przecierać w środku. Firma odrzuciła moje roszczenia i czekam na zwrot, na pewno będę pisał odwołanie bo buty za 600zł okazały się prawieże jednorazówkami. Tak teraz przyszło mi do głowy, czy jest jakiś czas na zwrot przedmiotu po tym jak dostałem sms że reklamacja zostaje nieuznana?

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach