Po kupieniu wkładek do Vansów powinienem jakoś wydrzeć/odkleić stockową wkładkę czy tylko włożyć nową? Bo nie wiem jak się zmieni geometria wewnątrz xD z jednej strony są on point na lato ale sprawiają wrażenie posiadania podeszwy tak k------o twardej że ciężko spędzić w nich kilka godzin. Oznaczam różowe bo to one częściej chodzą w Vansach
#buty #modameska #ubierajsiezwykopem #rozowepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NosParysa: chodzić i ciurać je tak żeby się wyrobiły lub wziąć inne buty.
wkładki możesz włożyć ale nie wiem czy pomoże że będą wygodniejsze, no i oczywiście wcześniej musisz brać poprawkę na rozmiar. chyba że zawsze kupujesz znacznie większe.
  • Odpowiedz
Nosił ktoś z was podróby sławnych drogich butów typu Yeezy? Jeśli tak to ile i jak jest z wytrzymałością w przypadku podróbek? Rozwalają się po kilku miesiącach czy trzymają parę lat?
#buty #streetwear #modameska
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zamiawiał ktoś ostatnio #buty na nike.com do PL?

czas wysyłki w miarę normalny czy rzeczywiscie trzeba czekać 3 tygodnie tak jak napisali?

zwykle buty zadne customy, duze miasto wojewodzkie

#nike #streetwear
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biega ktoś z was w jakichś butach Kalenji? Chciałbym wrócić do biegania, lecz nie wiem co z tego wyjdzie, dlatego nie chcę na razie wydawać kilkuset złotych, żeby potem rzucić buty do szafy. Kilka lat temu miałem z dwa modele Nike Pegasus i chyba NB 880, więc może jakieś odniesienie do nich

#bieganie #biegajzwykopem #buty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jeden_Dwa_Trzy_: Kiprun SD - już nie da się kupić, ale nabite ponad 1000km i wyglądają jak nowe, trochę się ubiły, ale że nigdy nie miały dużo amortyzacji, to są dobre wciąż; potem kupiłam ich następcę - Kiprun Fast z 2018, zrobiłam 630km i przetarła się siateczka. Były zajebiste, zamawiam niedługo następne bo są chyba w przecenie. Oddałam na reklamacje i wymieniłam na Kiprun KS Light, jak dotąd ponad 700 km,
  • Odpowiedz