Ma jakiś mirek nike air max 90 bubble pack? Zastanawiam się nad nimi, ale nie wiem jak wygląda tutaj sprawa z trwałością i ich wykonaniem #buty #streetwear #nike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buty z dekatlonu jakies polecacie? Trekingowe? Turystyczne? Budżet max 99zł. #buty #butytrekkingowe #pytanie Bo ogólnie to w butach turystycznych z dekatlonu rozwalają mnie ograniczenia w użytkowaniu: Nie zakładać na wędrówki w deszczu, po górach lub po asfalcie. XDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistellaire: nie pierz butów w pralce, bo cały brud, bakterie i wirusy zostają i namnażają się w jej "wnętrznościach". musisz też pamiętać o regularnym czyszczeniu syfonu odpływowego (jeżeli go masz) i filtra (co około 3 miesiące). odkamienianie możesz przeprowadzić raz na 1-3 miesiące w zależności od twardości wody jaką masz w domu przy użyciu 100-200 g kwasku cytrynowego. dezynfekcję domowym sposobem można przeprowadzić czyszcząc dokładnie gumę octem spirytusowym (10%) i
tojestmultikonto - @mistellaire: nie pierz butów w pralce, bo cały brud, bakterie i w...

źródło: comment_1592663586PvEJl268a5dC7iOLnCmDWj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ogólnie polecam sklep 50style. Szczególnie jeśli chodzi o zakup butów - imo najlepszy sklep jeśli tanio chcemy znaleźć coś fajnego. Właśnie kupiłem te Umbro białe za... 45 złoty. Sama kasjerka zauważyła że jak za darmo wyszło. Bo promka na nie jest + z aplikacją ich jeszcze mi zrabatowała i to nieźle. Polecam

#zakupy #ubierajsiezwykopem #buty #wygryw #chwalesie #okazje #modameska
Student - Ogólnie polecam sklep 50style. Szczególnie jeśli chodzi o zakup butów - imo...

źródło: comment_15926526260E4MbmFysqWS3D2xswui8x.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie - chciałem odesłać buty nike do zwrotu, myślałem że trzeba coś kliknąć na stronie to klikam zwrot i wygenerowała mi się etykieta, no spoko ale ma inne numery niż ta która przyszła razem z butami, dopiero później doczytałem że jeśli chce zwrócić to nie muszę nic klikać tylko wystarczy nakleić to co przyszło z butami i elo xD No i pytanie, mogę odesłać buty z tą starą etykietą zwrotu mimo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam buta do biegania z dobra amortyzacja. Zamowilem ultraboosty ale szczerze mowiac jakos jestem zawiedziony. Myslalem ze but za 700 zł (kupiony na promce za mniej) bedzie lepiej tryzmal stope xD Co poleccicie? W sklepachbiegacza i stacjonarnych czesto nie maja wielu modeli wiec odpada ;/ #buty #bieganie #adidas #decathlon #butydobiegania #biegajzwykopem #nike #mizuno
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach