Dzisiejsze podsumowanie tygodnia rozpoczynamy od dość ciekawego newsu dotyczącego podaży BTC na giełdach. Ponadto zakupu wielorybów czy rekordy w obrocie krypto przez Vise. Po więcej szczegółów i newsów zapraszamy do artykułu ☕

https://jpktraders.pl/kryptowawluty-visa-instagram/

❤️ Działamy non-profit i za nasze analizy/artykuły nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz możesz jeszcze bardziej zmotywować lajkiem na sm

#bitcoin #kryptowaluty #blockchain #jpktraders #
jpktraders - Dzisiejsze podsumowanie tygodnia rozpoczynamy od dość ciekawego newsu do...

źródło: comment_1626110931t4iXEsWMfNrN1w1iuHR7Js.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łączna liczba użytkowników korzystających z DeFi przekroczyła właśnie 3 miliony !

2 miliony pękły 25 kwietnia, czyli wychodzi milion nowych osób w 78 dni a to dopiero początek.

Wykresy z poszczególnymi aplikacjami DeFi:https://duneanalytics.com/rchen8/defi-users-over-time

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #defi #blockchain
KryptoHype - Łączna liczba użytkowników korzystających z DeFi przekroczyła właśnie 3 ...

źródło: comment_1626107490lcAe2aVKQyAg2ZILqzPBTY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cedru: Zdecentralizowane finanse. To po prostu usługi różnego rodzaju (giełdy, pożyczki), ale zamiast usługi scentralizowanej, masz kod - dla przykładu Sovryn

Ma to swoje wady i zalety, bo nie ma nadzorców, więc jak jest błąd, to miliony haker kradnie (chociaż Sovryn na razie się uchował)
  • Odpowiedz
Tym razem król strzelców oprócz klasycznej fizycznej statuetki otrzyma również cyfrowe trofeum Alipay Top Scorer w formie NFT. Cyfrowe trofea otrzymają również Patric Schick oraz Karim Benzema.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6186115/cristiano-ronaldo-otrzyma-trofeum-dla-krola-strzelcow-euro-2020-w-formie-nft/

#kryptowaluty #euro2020 #pilkanozna #blockchain #bitcoin #nftart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Binance to giełda znana (prawie) każdemu. Jedna z najbardziej popularnych i przystępnych kosztowo opcji jeżeli chodzi o zakup kryptowalut - również przy pomocy PLN!

Pierwszy artykuł przybliżający podstawy tej giełdy dotyczy rejestracji konta, jego weryfikacji (uzbrójcie się w cierpliwość, więc warto zrobić to od razu), a także pierwszej wpłaty.

Zapraszamy do lektury!

jpktraders - Binance to giełda znana (prawie) każdemu. Jedna z najbardziej popularnyc...

źródło: comment_1625120025vddpp7nbC371ePfjfOzK8Y.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Działamy non-profit i za nasze analizy/artykuły nie pobieramy opłat

@jpktraders: a ten reflink ukryty w artykule na 15% to co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem, że za coś trzeba te artykuły pisać ale przynajmniej nie mydlcie ludziom oczu bo można było im dać więcej rezygnując ze swojej doli.
Jakby ktoś chciał 10% zniżki zamiast 5% które tutaj jest oferowane zapraszam na priv.
  • Odpowiedz
Miruny, dzwonił jakiś kolo z firmy "blockchain" (nie słyszałem, za głośno), podał dane że zakładałem konto i że mam jakieś 0,19BTC na portfelu i czy o nim pamiętam bo od przyszłego miesiąca 200 PLN za prowadzenie.
Tylko ja raczej żadnego aktualnego portfela nie mam, co najwyżej revolut - kojarzycie co to skąd to? Scamowo nie brzmi, bo pan nie kontynuował wątku tylko pytał czy dotarło (do mnie) xD #bitcoin #
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DelPierdo: Wpisales sie w scenariusz, po pierwsze udzieliles informacji, po drugie wypisujesz na portalu ze smiesznymi obrazkami o jakims telefonie z konkretna kwota. Wystarczy polaczyc sobie te fakty, skumac, ze jestes idealna osoba do wydojenia i za jakis czas jeszcze bedziesz zdziwiony jak oni cie podeszli ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja nie czaje tego chia, farmie od 3 dni 20 plotow I nawet złamany cent nie wpadł, wallet ma sync i wszystko wygląda ok, a jednak chyba coś nie tak, czy może to normalne i za mało mam plotow?
#chia #blockchain #kryptowaluty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmo które łączą technologię kopania #kryptowaluty i grania w #mmorpg


@Arrado: to kopanie zwiększa zużycie cpu albo gpu? czy kopanie w sensie wykonujesz jakieś akcje w grze i za to dostajesz ich krypto? Grałem w kilka gierek opartych o blokchain ale wszystkie dawały własne krypto za jakieś tam akcje w grze. ew. można było handlować przedmiotami z gry za krypto.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: co ciekawe kilka razy pojawiał mi się gold na koncie ale znikał, masz rację muszę wniknąć to głębiej bo od kilku dni uprawiam tam mining i nic z tego nie wynika :) dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
W sumie beka jakby tak popatrzeć z boku, jak ludzie bardzo są odporni na nową technologię:

- Powstawały pierwsze samochody to był krzyk koniarzy i koniar że to pokraczne i wolne pojazdy nigdy nie zastąpią dorodnego ogiera z qutasem...
- Powstał internet, przez długi czas większość uznawała to jako coś mało rewolucyjnego, coś co nie jest prawdziwe a na pewno nie podadzą tam swojego nr karty. Nawet jeszcze do niedawna urzędy w
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach