• 0
Wie ktoś jak przelac ONE zarobione na sprzedaży #onemoon na #binance
Adres z binance zaczyna sie na one a nie mozna go przerobic na 0x
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@runcek: dzwoniłem, nie na żadnej blokady. Nawet nie widzą , że była jakaś próba płatności. Może to przez weryfikacje? Ale kupuje za 15-25 dolarów a więc nie powinien binance wymagać weryfikacji. Swoją drogą nie chciałbym przesyłać zdjęcia dowodu osobistego
  • Odpowiedz
Zakładam sobie portfolio, mam 507 doge, po wejściu w doge mam 340 z nich w historii, reszty brak, wiem że poszły z konwersji z innej waluty gdzie mogę znaleźć historię tej wymiany?
#kryptowaluty
#dogecoin
#binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mireczki,

Kilka ciekawostek z ostatnich dni:
1. Darmowe akcje od bitpanda o których pisałem w poprzednich postach tutaj są już do odebrania, sprawdźcie swoje konta bitpanda. PS. Można nadal zakładać konta, do 13 maja trwa akcja.

2. Darmowe kryptowaluty FIO od coinmarketcap do zdobycia tutaj: https://coinmarketcap.com/earn/ . O tym co i jak pisałem we wpisie na blogu tutaj.. Odpowiedzi do aktualnego Quizu są na grupie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak mam wpłacić hajs na binance? Mam zweryfikowany profil, ale nie adres, i przy wyborze przelewu sepa wyskakuje info, że limit wynosi 0euro i muszę zweryfikować konto, WTF
#binance #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #kryptowaluty #bitcoin

czy bank PKO pozwala zasilić konto na binance za pomocą np. karty?

a druga sprawa, czy bez weryfikacji konta (selfie i zdjęcie dokumentu) można wpłacać, wypłacać hajs?
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamza: bez weryfikacji nie da się wpłacić, takie przelewy są chyba odrzucane. Kartą konta nie zasilisz, można kupić kartą krypto ale zasilić konta nie da się no i kartą jest prowizja 1,5% którą pobiera VISA/MC i coś tam jeszcze pobiera binance a kurs tej krypto co kupujesz jest zawyżony to w rezultacie wygląda tak jak byś kupował z 3% prowizją.
Z revoluta da się zasilić binance € i taki przelew
  • Odpowiedz
Czy trzymanie #kryptowaluty o wartości kilku tysięcy zł na #binance jest w miarę bezpieczne czy trzymać to na zewnętrznych portfelach? I czy wypłatę z binance zrobię normalnie na konto złotówkowe czy powinienem mieć walutowe?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GruszekK: Dla uściślenia - na revolucie można handlować krypto (sam to robię) ale to co kupiłeś nie jest samym krypto (nie masz portfela i nie możesz tego przelać jako krypto dalej) a udziałami w konkretnej ilości.
Tak, możesz lać na US, bo nie mają jak tego sprawdzić. Dobrze by było oczywiście nie przelewać dużych kwot z revoluta na polskie konto (więcej niż 20k/mc o ile dobrze pamiętam), aby nie dostać
  • Odpowiedz