Czołem Kryptoświry!
Ostatnio pokazywaliśmy Wam w którym momencie (podczas korekty) nasz algorytm zamknął pozycje na Bitcoinie. Tym razem chcieliśmy Wam pokazać, kiedy swoją pozycję ponownie otworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecna cena BTC na Binance to okolice 54500$. Nasz Bot na kanale BTC15m (High Frequency Trading) jest ponownie w grze od kwoty ~49999,40$. A więc na ten moment za tą samą ilość USDT mielibyście prawie 10% więcej BTC. Zatem... Just HOLD (
lukaszewski - Czołem Kryptoświry! 
Ostatnio pokazywaliśmy Wam w którym momencie (pod...

źródło: comment_1619516639w4KdTDXbmLeDTNn6kMp1NH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t4ko: A jeśli chodzi o "portfele"... Cóż, danych do własnych kont Binance Ci nie udostepnimy, ale dzięki uprzejmości jednego z naszych subskrybentów, prezentujemy Ci wycinek jego Order History. To ostatnie 3 wejścia na kanałach ADA15m, LINK15m i BNB15m (bo taką kombinację 3 kanałów w subskrypcji abonamentowej akurat ów gość u Nas wykupił). Zadowolona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lukaszewski - @t4ko: A jeśli chodzi o "portfele"... Cóż, danych do własnych kont Bina...

źródło: comment_1619518382GotmlWqw5Cncjtv0HhogcT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szybkie pytanie.
Jeden Mirek tu polecał taki sposób i chce zapytać czy rzeczywiście będzie najbardziej opłacalny.
W celu zaoszczędzenia na prowizjach i łatwości rozliczenia się później z zysków.
Wpłacam kasę na revolut--> zamieniam na euro--> wysyłam przelewem sepa na binance---> kupuje krypto walutę usdt---> kupuje za to każda inna walutę---> jak urośnie wymieniam na krypto usdt i później to na euro?
Tak będzie najbardziej git ?
#kryptowaluty #binance
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MisiuMisiu: Usdt albo usdc jest potrzebne przy sprzedaży jeżeli nie chcesz zapłacić podatku,

Np. Kupisz btc potrzymasz trochę i uznasz że będzie spadać, wtedy je sprzedajesz do usdc czy usdt , czekasz aż kurs odbije i odkupujesz btc, to nie rodzi obowiązku podatkowego,

Każda sprzedaż za euro jest opodatkowana
  • Odpowiedz
@bizkitek83: Jak chcesz wypłacić to sprzedajesz btc za euro.

Chodzi o to że możesz klika lat tradować i nie martwić się o podatki.

Jeżeli będziesz za każdym razem przy sprzedaży wychodził do fiata czyli euro, dollar czy inne waluty. To musisz zapłacić podatek od
  • Odpowiedz
@szuwarek: nie, wystarczy kod pocztowy wpisać i oni Ci wyślą, listonosz przyniesie normalnie po dziesiątym do rąk własnych i nie masz się o co martwić.
  • Odpowiedz
@szuwarek: jak nie masz konta walutowego lepsza wypłata będzie na karte
Domyślam się że Visa może mieć lepsze kursy od twojego banku, ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #exodus #binance
Dopiero zaczynam w krypto i chyba czegos nie rozumiem. Mam na exodusie okolo 100 zł w BTC i próbuję je wysłać na binance. Przy wysylaniu BTC widzę, że 2/3 kwoty pobierana jest jako oplata i na binance dotrze tylko 1/3. Rozumiem, że jakaś prowizja musi być ale aż taka? Może robie coś źle?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barteky: Niestety :( Ale - jak masz opcję zamiany na coś innego bezpośrednio na exodusie to zamień - BNB, LTC, TRON - tam opłoty będą prawie zerowe. A jak nie... to trzymaj, nie opłaca się przerzucać 100zł w btc :)
  • Odpowiedz
miał ktoś taki problem, wczoraj zleciłem wypłatę GBP na angielską kartę, pisało, że wypłata będzie natychmiast
minęło już ponad 24h i dalej nie mam wypłaty na karcie.
W portfelu pokazuje, ze niby mam te GBP, ale teoretycznie ich nie ma i dostępne jest 0
W historii pokazuje, ze wypłata jest w trakcie realizacji cały czas.
Napisałem do nich na chacie, ale do dzisiaj brak odpowiedzi.

#binance #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Używam crypto.com gdy pierwszy raz wypłacałem kasę na konto trwało to około 48h a późniejsze wypłaty jakieś 24h każda. Więc chyba nie masz powodu do zmartwienia.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemka chciałem wypłacić 65euro z binance na karte kredytowa ale za kazdym razem odrzuca mi zlecenie.
musze do tego mieć potwierdzone swoje dane ryjkiem i prawem jazdy czy o co chodzi ?
#binance #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #binance

wypłacałem GBP z Binance na konto bankowe angielskie. Pisało, ze pieniądze natychmiast na koncie jak wypłata na kartę, tak tez zrobiłem. Minęły 2h a pieniędzy jak nie ma tak nie ma. W niedziele to natychmiast nie działa czy o co chodzi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#binance #bitcoin #kryptowaluty mam mały problem. Anulowałem wszystkie zlecenia parę godzin temu, a w portfelu mam środki zamrożone i oznaczone, że są w zleceniu. Miał ktoś taki problem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@t4ko no właśnie, nie cały czas jest źle. Myślałem, że ktoś też miał taki problem, ale jak widać coś się popsuło. Chyba zostaje tylko zgłoszenie do suportu
  • Odpowiedz
Stackowanie dot na binance vs Stackowanie czegoś innego na pancake, harmony. Gdzie można mieć dużo lepszy procent z Stackowanie lub farmingu niż 12%APY na binance. Z zebranych groszy kupował bym shit coiny. Możecie coś doradzić gdzie można lepiej wykorzystać nie duże to nie duże ale zawsze jakieś grosze by się inwestowało w coś innego?
#kryptowaluty #polkadot
#safemoon #elongate #safemars #harmony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach