Mireczki z #binance mam pytanie, nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Nie jestem pewny czy czegoś nie z------m xD W piątek wieczorem chciałem wypłacić $ więc dokonałem transakcji USDT -> USD
No i teraz w portfelu mam takie cudo jak na obrazku poniżej. 130 dolanów ale nic nie mogę z tym zrobić.
Jak próbuje kupić 'cokolwiek', te 130 widnieje jako FIAT Balance, ale przy próbie finalizacji wyskakuje mi powiadomienie (pic rel w
Nie jestem pewny czy czegoś nie z------m xD W piątek wieczorem chciałem wypłacić $ więc dokonałem transakcji USDT -> USD
No i teraz w portfelu mam takie cudo jak na obrazku poniżej. 130 dolanów ale nic nie mogę z tym zrobić.
Jak próbuje kupić 'cokolwiek', te 130 widnieje jako FIAT Balance, ale przy próbie finalizacji wyskakuje mi powiadomienie (pic rel w























#kryptowaluty #binance
źródło: comment_1618912896R32Hfhl4oXfvgpy5w7l6GL.jpg
Pobierz