Co my tu mamy - wygląda jak kolejna korekta na rynku kryptowalut.
Wiele osób uważa, że najskuteczniejszą strategią inwestowania w kryptowaluty jest strategia "Just HODL". Kupujemy sobie jakąś tam ilość danego krypto assetu, dajmy na to BTC i trzymamy (po wsze czasy). A co jeśli jest lepsza strategia, która pozwala zarabiać i do lewej (większa ilość BTC w portfelu) i do prawej (większa wartość portfela w relacji do dolara)?
Kolejny raz przychodzimy do Was
Wiele osób uważa, że najskuteczniejszą strategią inwestowania w kryptowaluty jest strategia "Just HODL". Kupujemy sobie jakąś tam ilość danego krypto assetu, dajmy na to BTC i trzymamy (po wsze czasy). A co jeśli jest lepsza strategia, która pozwala zarabiać i do lewej (większa ilość BTC w portfelu) i do prawej (większa wartość portfela w relacji do dolara)?
Kolejny raz przychodzimy do Was















#kryptowaluty #bitbay #bitcoin #binance