#kryptowaluty #cardano #ada #binance #trading

Drogie Mirki, wczoraj postanowiłem zrobić małe zakupy na binance, kupując m.in. Cardano (500 szt.). Nie ustawiałem żadnego stop-lossa - ot po prostu, zobaczyłem że zlecenie wypełnione w 100% i nie wracałem do tematu do dzisiaj rana. Otóż po obudzeniu się dzisiaj i zerknięciu na portfel spot okazało się, że ponad połowa ada wyparowała. Z 500 sztuk kupionych
Qaty - #kryptowaluty #cardano #ada #binance #trading 

Drogie Mirki, wczoraj postan...

źródło: comment_16193291920iwx8S9ucSdnhoTM7rnEsm.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z ciekawości zobaczyłem na kurs #xmr czyli monero zastanawia mnie czy jest szansa że tego coina ściągną z wiadomych względów z giedł typu #binance ? Ostatnie 24h mocno urósł mimo spadków na giełdzie a wiadomo do czego się używa monero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co o tym myślicie czy pójdzie ban tego coina bo ma szansę się stać drugim BTC z wiadomych powodów (
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest ktos w stanie mi podpowiedzieć jak najtaniej kupić monero? Znaczy najważniejsze... Mam pieniążki na karcie wirtualnej na skrillu i z tego co zrozumiałem nie wszędzie mogę z niej skorzystać. Czy jest ktoś w stanie mi objaśnić jak zrobic to najtaniej bo wydaje mi sie, że to do czego sam doszedłem, kosztuje więcej niż powinno.
#monero
#kryptowaluty #bitcoin #skrill #binance #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nihilii: ludzie piszą żebyś nie zaczynał od shitow, ale jak chcesz zobaczyć jak działa giełda, przelewanie na portfele, wymiana coinow, to właśnie lepiej pobawić się w shity.
Mi też nie szkoda było kilka dni temu "pół Xboxa" i się bawię. Kupuję, wymieniam, mam trochę coinow z czołówki, ale uczę się na shitach. Takie moje zdanie :)
  • Odpowiedz
Cześć,
z góry przepraszam że zawracam głowę ale wyczerpałem już wszystkie inne metody. rozwiązania mojego problemu. Napisanie do was to mój ostatni pomysł, może wy pomożecie.. Mam następujący problem z Binance. Przy każdej próbie wypłaty pieniędzy z Binance na moje konto bankowe wyskakuje błąd i transakcja nie może dojść do skutku. Wraz z obsługą klienta na Binance sprawdziliśmy krok po kroku moje konto i wszystko jest w porządku powinnem bez problemu wypłacać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o aktualnej sytuacji w krypto shit coinów?
Od wczoraj zacząłem się bawić jakimiś drobnymi i śledzę Dogecoin'a oraz Cardano.
Warto coś więcej dołożyć grosza czy po 1000 coinów trzymać i się bawić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cardano #dogecoin #kryptowaluty #binance
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kryptowaluty #binance

Czemu na moim koncie pojawiają się jakieś skrawki krypto których nigdy nie kupowałem? Teraz mam 0.009$ w BTC, wczoraj chyba podobną wartość w eth i EUR. Cóż to?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak na #binance najlepiej kupić jakiś alternatywny krypto? wplacajac kase kartą, czy korzystajac od razu z zakupu bitcoina i potem coina, czy moze lepiej użyć karty revolut? czy złotówkowa karta wystarczy?
#kryptowaluty
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niko444: Ja wymieniam złotówki na euro na revolucie (tylko w dni robocze, w weekendy jest zła stawka na przewalutowaniu), depozyt euro na binance, potem wybieram sobie convert eur na usdt i znowu convert z usdt na już wybrane krypto. Dla mnie tak jest optymalnie i chyba najmniej koszą na prowizjach.
  • Odpowiedz
@niko444: W zakładce handluj/konwersja możesz zamieniać euro stronami, tzn. z eur->usdt i z usdt->eur, a potem wypłacić sepą na podany numer konta w euro. Możesz też zamówić kartę binance i wypłacać gotówkę z jakimś tam limitem bez opłat.
  • Odpowiedz
Jakbyście wykopki chociaż chcieli w tym bólu 10 eurasów od bitpandy + akcje od 5-200 euro. To sie odzywajcie bo mam odpowiedzi do quizu. A i 200 euro od akcji volkswagena wpadło to chociaż tak serducho nie boli.
#kryptowaluty #akcje #binance #bitpanda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach