@xmadesio: @Xreak: Da się. Na dole przy rejestrcji wyświetla: "Wartość Twojej prowizji zwrotnej (kickback): 10%"

Jak ktoś chce ten lepszy 10% do 10%, to zapraszam na pw.
  • Odpowiedz
@kolegapyta: No to dajesz na Portfel - Portfel Spot, wyszukaj sobie Euro i po prawej masz Wpłata. Wybierasz SEPA i wpisujesz jakąś kwotę wpłaty typu 100 euro. Dalej potwierdzasz, że masz konto na to samo imię i nazwisko i dostajesz od nich dane do przelewu. W Revolucie tworzysz odbiorcę biznesowego, ref code to jest tytuł przelewu i puszczasz. Kasa wpłynie w ciągu kilku minut za darmochę.
  • Odpowiedz
#ethereum #binance #kryptowaluty
Chcę przerzucić ethereum z trust walleta na binance. To po prostu wysyłam to na ten adres 0x1234...?
Binance mi pokazuje ten adres dla ERC20 i BEP20. Więc jak mam ten adres ERC20 w zasadzie, to powinno pójść bez problemu? Czy o czymś nie wiem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak pewna rzecz działa na binance?
Narazie bawię się drobnymi ale nie rozumiem jednej rzeczy.
Chciałem wymienić to co miałem w BTC na polkadot, wszedłem w trade, dałem całość i "poszło"
Gdy wchodzę w trades to faktycznie mam do dyspozycji DOT i mogę je sprzedać.
A jak wchodzę w wallets i klikam schowaj z zerowym saldem to pokazuje mi jakbym miał dalej BTC.
To jak to jest? Co
zero_pokory - Może mi ktoś wytłumaczyć jak pewna rzecz działa na binance? 
Narazie b...

źródło: comment_1620549111wloxvFjTefQbNZpK81kmoU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macieyy: możliwe że czas się wydłuża przez to ,że dużo ludzi zakłada konta na giełdzie i po prostu nie wyrabiają się ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam czekałem ponad tydzień i nie mogłem się doczekać wiec założyłem drugie konto na inny email z tymi samymi danymi i zweryfikowali po 2 dniach możesz spróbować na innym emailu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orangeduke: nie, bo z pkt widzenia prawa USDT to też krypto, a zamiany między krypto są neutralne podatkowo tzn. nie rodzą żadnych obowiązków. Płacisz podatek od dochodu zawsze, nie ma żadnych progów ani kwot wolnych. Masz dochód w wys. 1 zł - to płacisz 19 groszy podatku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Laik here. Od czego zależy różna wysokość prowizji gdy przy wypłacie wybierzemy inna sieć? W przypadku sieci BTC to jest absurd - 0,0005 btc niezależne od wartości wypłaty. Mogę wybrać najbardziej opłacalną sieć czy jestem ograniczony adresem docelowym? :)
#binance #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sangreal na Coinbase masz dużo niższą prowizje przy wypłacie btc. Wystarczy że zamienisz btc na np xlm i wyślesz na Coinbase, tam spowrotem na btc i wypłacasz gdzie chcesz.jak będziesz chciał link referencyjny na Coinbase to pisz, wyśle ci na priv. Jakieś tam bonusy są od tego (dostaniesz btc wartego 10$ jak coś tam kupisz za stowe)
  • Odpowiedz
Chciałem wejść w kryptowaluty tak aby gdzieś indziej przetapiać pieniądze niż na STS i wejść za 5k w DogeCoina. Zrobiłem konto na Binance, ale coś mój mały mózg nie pojmuje jak wpłacić tam środki albo kupić tego DogeCoina bo próbowałem wszystkimi sposobami i nie działa. Czy jest możliwość, że mój bank mBank zablokował kupowanie na Binance czy co? Bo już sam nie ogarniam xD
#binance #mbank
Espada97 - Chciałem wejść w kryptowaluty tak aby gdzieś indziej przetapiać pieniądze ...

źródło: comment_1620493361TaSGFVz8mNEYCklFpmH69m.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach