Mirki, chcę wykonać przelew z konta walutowego ing na giełdę binance.
Wszystko wypełniam i na sam koniec z ing dostaję błąd "nie można pobrać danych", gdzie kiedyś robiłem podobne przelewy(nie krypto) i wszystko działało. Czy ing blokuje przelewy na w/w giełdę? Komuś się udało ostatnimi czasy?
#binance #ing #kryptowaluty
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ochrana: żebyś mnie źle nie zrozumiał, w pole tytuł wpisujesz to co chce Binance u mnie to są cztery cyfry, tylko usunąłem żebyś przez przypadek nie skopiował wszystkiego i wtedy zasilił mój portfel, bo wolałbym tego uniknąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ochrana: a i jak dzisiaj wysłałeś to spodziewaj się depozytu na binance dopiero w poniedziałek, no chyba że wybrałeś przelew ekspresowy to wtedy powinny być dzisiaj.
Osobiście polecam ci żebyś sobie założył konto walutowe, jak przelewam kasę na binance to nic nie płacę za przelew do tego mam dostęp do kantoru w ing i wtedy mniej płacę za każde € niż przy normalnej konwersji a jak wymieniasz dużo kasy to
  • Odpowiedz
#kryptowaluty
#binance

czy robił ktoś ostatnio przelew bezpośrednio z binance na polskie konto walutowe?
Banki tego nie blokują?

inb4 wiem o weryfikacji, planuję też zapłacić podatek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego tak wielu ludzi narzeka, że fee za przesył BTC jest wysoki, tak samo ETH? Przecież można wymienić przykładowo BTC na TRX i TRX pchać dalej praktycznie bez żadnych opłat. Ludzie tego nie ogarniają?
#binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LowcaPatoli: Myślę, że to wynika w sporej części z faktu, że pojawia się konieczność nadmiarowych czynności, by owe waluty transferować. Pomijasz także fakt, że nie unikniesz opłaty (fee), gdy chcesz kupić BTC czy ETH na giełdzie i przesłać je na swój portfel, albo odwrotnie.
  • Odpowiedz
#binance
#kryptowaluty

Korzystacie z automatycznych transferów coinów na "binance zarobki"? Do tej pory korzystałem sobie z ręcznego wrzucania coinów na staking i zastanawiam się jak działają te ich "lokaty" jako kolejny instrument?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiskeyIHaze: a jest w końcu jakaś prowizja pobierana przy wcześniejszym wyciągnięciu czy nie? czy po prostu zarobek przepada i elo? Nie chodzi mi o sam staking teraz tylko "elastyczne oszczędności" aka lending-demand deposits
  • Odpowiedz
@rskk: jeśli wkładasz hajs na te "lokaty" co mają 15/30/90 dni to jeśli wyciągniesz hajs wcześniej to przepadają Ci odsetki. Ale są tam też takie bezterminowe. I tam jak wyciągniesz nawet po 3 dniach to nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
czy robił ktoś ostatnio przelew bezpośrednio z binance na polskie konto walutowe?
Banki tego nie blokują?

inb4 wiem o weryfikacji, planuję też zapłacić podatek
#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawids9450: jest taka funkcja konwertowania małych sum do bnb, ewentualnie kup na spocie minimalna ilość coina którego musisz spłacić i przelej na isolated a później to co zostanie z powrotem na spot i konwersja do bnb
  • Odpowiedz
@zera1: Dobra użyłem 100% mózgu i po prostu dokupiłem, spłaciłem, sprzedałem. Straciłem co prawda na prowizji ale płace je w bnb wiec nie ma tragedii. Dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
@Mershi: jak da radę to podłącz ją do płatności telefonem, i cyknij doładowanie google payem na revoluta, ja tak januszuje swoje karty z edenreda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polecacie jakaś inną apkę o ile istnieje w google sklepie ,żeby wbić sobie ręcznie za ile i jakie krypto się kupiło i ściągało aktualne kursy do porównania ;) ? Chyba ,że jakiś sprytny exel jest z jakimiś formułami ;) Tak ,żeby jakoś to porównać :) Czy się wychodzi coś do przodu czy nie ?:P W apce binance pokazuje tylko obecny stan na zielono czy czerwono ;p . Jednak to nijak się ma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@voodoopaoj: mam trust wallet ale aktualnie inwestuje małe kwoty co jakiś czas, jak uzbieram większą sumę to dopiero wysyłka na trust wallet bo prowizje za wysyłkę Ci sporo zjedzą.
  • Odpowiedz